Akyurt Logar Temizleme

Akyurt Logar Temizleme

Akyurt Logar Temizleme vidanjör üniteleri ve kamyonları ANKATEM’de müşteri spesifikasyonları, uygulama ve çeşitli saha gereksinimleri için üretilmiştir. Bu üniteler çeşitli konfigürasyonlarda olabilir. Uygulamalar arasında hareketli, kızaklı, römorklu veya raylı tekerlek bulunur. Kiralama esnasında geniş bir ekipman yelpazesine sahibiz.

Akyurt Logar Temizleme kamyon filomuz, çeşitli sıvı bazlı sökme ve taşıma gerektiren müşterilerimize ek hizmetler sunmaktadır. Buna ek olarak, filodaki her kamyon, sanayi sektörü için gerekli olan muayene sertifikasını karşılamaktadır.

Akyurt Logar Temizleme

Akyurt Logar Temizleme

GÖREVİMİZ

Akyurt Logar Temizleme yerel koşulların, hedeflerin, insan kaynaklarının ve teknolojilerin dikkatli bir şekilde göz önüne alınarak çevresel ve atık yönetimi sorunlarına pratik maliyetli çözümler sunarak kendimizi, müşterilerimizi ve ülkemizi yenilikçi teknolojiler kullanarak ve yerel kaynaklarımızı maksimum oranda kullanmak suretiyle sürdürmek.

Akyurt Logar Temizleme Vidanjör Kamyon Hizmetleri

Akyurt Logar Temizleme, tüm endüstriyel, belediye ve konut bakımı ihtiyaçlarınız için entegre vidanjör kamyon hizmetleri sunar. Rutin atık sudan çıkarmadan, madenlerde ve diğer tehlikeli çalışma ortamlarında karmaşık işlere kadar, işi güvenli ve verimli bir şekilde yerine getirebilecek uygun ekipman, deneyime ve eğitilmiş personele sahibiz . Akyurt Logar Temizleme hidrojenli kamyon filomuz ve kodlu düz boşaltımlar, yılda 365 gün etkileyici uzmanlık gerektiren işleri tamamlamak için tasarım ve performans bakımından farklılık göstermektedir.

ZEMİN BOZULMASINDA HİDROVAKLAR 
Hidrokaplı kamyonlar, hassas yeraltı kazı çalışmaları için ve yer altı gaz hatlarını veya elektrik tellerini güvenli bir şekilde ortaya çıkarmak için kullanılır. Akyurt Logar Temizleme ANKATEM hidro-kazıcı üniteleri, yüksek hızlı vakum ile yüksek basınçlı suyun toprağın, kilin, kumun ve çakılların sütunlarını 10 metre derinliğe kadar bulamaç haline getirme ve çıkarması için birleştirir.

PETROL ENDÜSTRİSİ İÇİN VİDANJÖR KAMYONLARI
Yanıcı sıvıların özelleştirilmiş kamyonlara güvenli bir şekilde yüklenmesi için ayrıntılı prosedürleri içeriyoruz.ANKATEM vidanjör kamyonları,  standartlarına uyacak şekilde üretilmiştir ve elektrostatik oluşumun nötralizasyonu, yanıcı buharların dağılması ve uzaktan acil durum motoru kapanmasını sağlamak için benzersiz tasarım özelliklerine sahiptir. Sıkı topraklama ve birleştirme tekniklerine uyuyoruz ve yanıcı malzemelerle çalışırken kıvılcımsız aletler ve ateşe dayanıklı kişisel koruyucu ekipman  kullanıyoruz.

KİMYA SANAYİ İÇİN VİDANJÖR KAMYONLARI
Akyurt Logar Temizleme ANKATEM vidanjör kamyon hizmetleri, agresif kimyasal ve tehlikeli atık uygulamaları içerir. Birlikte bizim ile kapalı alanlara giriş ekipleri, bizim kamyonları genellikle depolama tanklarının veya işlem damarlardan çamur, kimyasallar ve yan ürünleri çıkarmak için dağıtılır. Ayrıntılı prosedürleri içeriyor ve neredeyse her türlü materyali yüklemek, aktarmak ve taşımak için yüksek derecede özel ekipman kullanıyoruz.

MADENCİLİK SEKTÖRÜ İÇİN VİDANJÖR KAMYONLARI
Düzenli bakımdan acil müdahale , planlı kapanma ve genişletme projelerine kadar, değirmen, boşaltma, atık yönetimi işlemleri ve daha fazlası için gerekli olan ekipman ve tecrübeye sahiptir. Vidanjör yükleyicilerimiz ve hidro ekskavatörler geleneksel ıslak ve kuru vidanjör uygulamaları için kullanılabilir ve kazı işlemleri için büyük bir su kaynağı ile donatılmıştır. Birleşim birimlerimiz, hızlı tasfiye ve görev değiştirme işlemlerine izin vererek, Akyurt Logar Temizleme operatörlerinin günlük hidro kazısı ve hat temizliği üzerinde çalışmasına ve birkaç dakika içinde talebinize özgü geri kazanılabilir kuru ürünün iyileştirilmesine izin verir.

SEPTİK TANKLAR İÇİN VİDANJÖR KAMYONLAR
Uygun arıtma ve bertaraf için kanalizasyon ve siyah / gri suyu kaldırarak konut ve ticari foseptik depolarına hizmet ediyoruz. Ayrıca, buhar temizliği, çözülmesi ve bakımının yanı sıra, pahalı kanalizasyon yedeklemelerini ve aşırı taşmayı önlemek için tarifeli servis sağlamaktayız. Akyurt Logar Temizleme foseptik servisi de çağrı veya acil durum temelinde sağlanabilir.

GENEL BAKIŞ

GFL EnvAkyurt Logar Temizleme katı atık servisleri, belediye, konut, ticari, endüstriyel ve kurumsal müşteriler için katı atık toplama, taşıma, aktarma, geri dönüşüm ve bertaraf etmeyi içerir. Kapsamlı endüstri bilgisi ve tecrübemiz – eğitimli profesyonel ekiplerimiz ve modern ekipman filolarıyla birleştiğinde, ihtiyacınız olabilecek herhangi bir katı atık toplama veya imha hizmeti sağlar. 7 gün 24 saat sevkiyat ile özelleştirilmiş toplama ve elden çıkarma hizmetlerine ek olarak, kapsamlı atık denetimleri ve çevre danışmanlığı hizmeti de sunuyoruz.

Katı atık tesislerimiz çekme alanları, aktarma istasyonları, malzeme kurtarma tesisleri, organik işleme tesisleri ve depolama alanlarını içerir; bunların tümüne, güvenilir yeşil Akyurt Logar Temizleme araç filomuz tarafından hizmet verilmektedir. Filomuzun bir kısmı sıkıştırılmış doğal gazla güçlendiriliyor – dizel araçlara daha yeşil bir alternatif – ve sürekli olarak bu araçlarla dizel filomuzun yerini alacak fırsatlar aramaktayız.

Akyurt Logar Temizleme hizmetleri, yeniden kullanılabilir kaynakları geri kazanma ve organik maddelerin kompostlaştırılması gibi sorumlu yönetim uygulamalarıyla, müşteri atıklarının halk sağlığı ve çevre üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmaktadır.

Depolama alanını azaltmak ve atık dönüşüm hedeflerini artırmak isteyen belediyelerden, sürdürülebilirlik ve atık yönetimi maliyetlerini düşüren işletmeler arıyor – Akyurt Logar Temizleme, katı atık işleme gereksinimlerinizi karşılamak için çözüm geliştiriyor. Sizinle yakından çalışacağız ve eksiksiz, güvenilir, güvenli ve uygun maliyetli hizmet sunmak için gerekli ekipmanı, teknolojiyi ve personel sağlayacağız.

 • Yakıt depolarından, yağ / su ayırıcılarından, frak tanklarından, kimyasal tanklardan veya davullardan sıvıların çıkarılması.
 • Benzin, dizel yakıt ve fuel oil tanklarından su fazının seçici olarak uzaklaştırılması.
 • Yerinde izleme kuyulardan sıvı geri kazanım ve buhar çıkarma.
 • Endüstriyel atık su toplama, nakliye ve bertaraf etme.
 • Kirlenmiş yeraltı sularının yönetimi. Kazıdan çıkarılan su, arıtılması için yerinde depolama tanklarına aktarılabilir veya atılmak üzere dışarıdan taşınabilir.
 • Kullanılabilir yakıtların müşterilerin alternatif depolama tanklarına alınması veya taşınması, saha içi veya dışı.
 • Yakıt dökülmesini takiben, bodrumdan, toplama havuzundan, havza toplama havuzlarından veya hendeklerden sıvıların geri kazanımı.

Akyurt Logar Temizleme ile vidanjör cihazları dökme sıvılar, geri dönüşüm, işleme veya imha etme için izin verilen tesislere taşınır. Kapsamlı belgeler her zaman sağlanmaktadır.

Konut, ticari, endüstriyel ve kurumsal müşterilere aşağıdakileri içeren hizmetler sunuyoruz:

 • Ev sahipleri
 • Emlakçılar ve Müteaahitler
 • Gayrimenkul Yöneticileri ve Geliştiricileri
 • Mühendislik, Çevre ve Mimarlık Firmaları
 • Genel Müteahhitler ve İnşaat Firmaları
 • Enerji Hizmet Firmaları
 • Sigorta şirketleri
 • Finansal ve Hukuki Hizmet Sağlayıcıları
 • Belediye 
 • Hapishaneler
 • Eğitim ve Sağlık Kurumları
 • İmalatçılar ve Endüstriyel Faaliyetler
 • Su ve Atıksu Arıtma Tesisleri

Akyurt Logar Temizleme ve diğer hizmetlerimiz konusunda ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

  • (0312) 213 27 05 (PBX)
  • Cep Telefonu :
  • 0537 222 48 38 (GSM)
  • Cep Telefonu 2 :
  • 0532 692 36 38 (GSM)
Bir tıkanıklığın olduğunu nereden anlarsınız?
 • Yavaş boşaltma – Akyurt Logar Temizleme su seviyesi tuvalet, lavabo veya banyoda normalden daha yavaş drene edilir
 • Gruldama sesleri – tuvaletten veya lavabodan, banyodan veya duştan boşaltıldıktan sonra
 • Kötü koku  – tuvaletleriniz, lavabolarınız, banyolarınız ve drenlerin etrafında
 • Yıkamadaki değişiklikler  – Akyurt Logar Temizleme tuvaletinizdeki su seviyeleri, normal seviyeden daha düşük bir seviyeye düştüğünüzde ya da düşürdüğünüzde daha yüksek olabilir
 • Avludaki tuzaklar / kanallar taşar – tuvalet boşaltıldığında veya lavabolar veya banyolar serbest bırakıldığında.
Benzer Yazılar

Kimyasal İle Tıkanıklık Açmak Neden Tehlikeli

Kimyasal İle Tıkanıklık Açmak Neden Tehlikeli Oluşan tıkanıklığı maliyetler açısından evde kendiniz açmak isterseniz ”Kimyasal İ

Kameralı Kanal Görüntüleme

Kameralı Kanal Görüntüleme(Menhol) Kanalizasyon sorunları çözüme kavuşturmada birçok yenilikçi yöntemler meydana çıkmıştır. Sadece so

Çubuk Vidanjör Hizmeti

ANKATEM, vidanjör kamyonlarının lider sağlayıcısıdır. Belediye, sanayi ve müteahhitlik sektörlerinin vidanjör ve kanalizasyon ekipman ihtiy

Şaşmaz Kanal Açma

Şaşmaz Kanal Açma (Ankatem) Özellikle yoğun işyeri olan bölgelerde kanalizasyon sorunları oldukça fazladır. Bu makalemiz de Şaşmaz Kanal A

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Kırmadan Tıkanıklık Açma Ankara Ankara Kırmadan Tıkanıklık Açma hususlarında en önemli konu uzman ekiplerdir. Konusunda uzmanlaşmış tec

Logar Açma Temizleme

Logar Açma Temizleme Logar Açma Temizleme taleplerinde bölgesel ve fiziki altyapı şartlarına uygun çözümler üreten firmamız 1982 yılında