Ankara Kanal Arıza

Ankara Kanal Arıza Tespiti

Ankara Kanal Arıza ekiplerimiz, günün her saatinde saha da çalışmaktadırlar. Ankaranın tüm ilçe ve bölgeleri için Kanal Arıza hizmetimiz vardır. Kısa sürede sorunun tespiti yapılır ve çözüme kavuşturulur. Oluşan tıkanıklıklar, her ne olursa olsun üstesinden geliriz. Tecrübeli saha ekiplerimiz, sizleri yönlendireceklerdir. Aski ve Belediye ekipleri özel olanlara ve mülklere karışmazlar. Bizim gibi Özel Vidanjör şirketleri bu anlarda devreye girer. Fiyatları belirlerken Aski ve Belediye Ücretlerini baz alıyoruz. Yapılacak iş aynı ise aynı fiyatlandırma üzerinden hizmet veriyoruz. Şirketimiz kurumsal bir yapıya sahiptir. Çalışma izni olan, çalışan personellerin kayıtları tam olan büyük bir aile şirketidir. Merdiven altı diye tabir ettiğimiz kişi ya da şirket görüntüsü verenler uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bulunduğumuz sektörde Öncü firma olmamızın en büyük nedeni, yaptığımız işlerimizin arkasında durmamızdır. Kalıcı çözümler üretiriz. Amacımız mutlu müşteri sayımızı gün geçtikçe artırmaktır. İşini yaptığımız müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok değerlidir. Google üzerinden bize verilen puanları oldukça önemseriz. Bu doğrultuda ne gerekiyorsa yaparız.

Ankara Kanal Arıza

Ankara Kanal Arıza

Ankara Kanal Arıza Nedenleri

Altyapı da kanalizasyon hatları, evizin giderlerine bağlı borulardan oluşur. Ankara Kanal Arıza nedeneleri için sizlere yol gösterecek başlıklar. Bu borularda ya da bina içi ya da dışında ki logarlarda sorunlar oluşabilmektedir. Kanalizasyon hattını etkileyen en yaygın sorunlara örnek vermek gerekirse şu şekilde olabilir;

Olası Nedenler

  • Ağaç kökleri – Kökler kanalizasyon hattınıza sızmışsa, hatta hızla zarar verebilir ve kısa sürede daha fazla hasara neden olabilirler. Bu şehirlerde nadiren olan bir sorundur. Genellikle villa tipi olan konut alanlarında karşılaştığımız sorunlardır.
  • Kırık, çökmüş, çatlamış veya yanlış hizalanmış borular – Bunlar genellikle kayan toprak veya donmuş zeminden kaynaklanır. Ya da üstlerinden sürekli ağır tonajlı araçların geçmesi ile oluşan sorunlardır.
  • Tıkanıklık – Boruların içinde biriken yağların tutucu olması sebebiyle, tüm pislikleri ve atıkları toplayarak tıkanmalara sebeb olan bir sorundur.
  • Bina giderlerinizde bulunan boruların eskimesi ve sızıntı yapması.- Borunuz daha eskiyse veya PVC borulardan başka bir şeyden yapılmışsa, muhtemelen borularınızın bozulma riski altındasınız, bu da hatta çökmelere ve atık suların tahliyesini zorlaştırı.
  • Kağıt, peçete, havlı kağıt, tuvalet kağıdı gibi malzemelerin giderlere atılması ile oluşan tıkanıklıklar.
  • Giderlere kimyasal dökerek boruların zarar görmesi.
Ankara Kanal Arıza Tespiti

Ankara Kanal Arıza Tespiti

Ankara Kanal Arıza Çözümleri

Ankara Kanal Arıza tespitinden sonra neler yapılması gerektiğine dair müşterilerimize rapor sunarız. Bu doğrultuda önerilerimizi de iletiriz. Bazı durumlarda, kanalizasyon hattını onarmaya çalışmaktansa değiştirmek daha ekonomik olabilmekte. Borularınız düşük kaliteli malzemelerden yapılmışsa, sızıntılara, hasara ve kök girişine karşı daha hassas olmaları kanılmazdır. Bu da ilerleyen dönemlerde orijinal değiştirmenin sahip olacağından daha pahalıya mal olacak ciddi sorunlara yol açabilir. Şirketimiz bu tarz Boru Değiştirme ve Tamiri konularında da tecrübe sahibidir. Sorunları noktasal olarak tespit ederiz ve sadece sorunlu olan bölgeyi kazarız. Yeni nesil tekniklerle boruları tamir de edebiliriz. Eğer borular çökme yapmamışsa ve sızıntı yapıyorsa Boru Kaplama tekniği ile uzun yıllar sorun çıkarmayacak şekilde tamir edebiliriz. Eskisinden daha sağlam ve dayanıklı olacağının garantisinide veririz.