Ankara Vidanjör

Ankara Vidanjör Hizmetleri

Öncelikle sayfamıza geldiğiniz için teşekkür ederiz, umarız sizlere istediğiniz bilgileri ve hizmeti sunabiliriz. Ankara eski bir yerleşim yeri olması ve en kalabalık 2. şehrimiz olması dolayısıyla tıkanıklık sorunlarının sıkça yaşanabileceği bir şehrimiz. Ankara Vidanjör firması seçerken çalışma ruhsatı, lisansı ve deneyimli personeli olmasına dikkat etmelisiniz.

Sektörün öncü firmalarından  Ankatem 1982 yılından itibaren deneyimli personeli, çalışma ruhsatı ve lisansı ile kaliteli çözümler sunma konusunda uzmandır. Ankara Vidanjör hizmetlerinde çok kısa süre içinde yanınızdayız.

 ANKARA VİDANJÖR FİRMASI SEÇERKEN NEDEN  BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Tecrübe ve Deneyim

35 yılı aşkın bir süredir Ankara Vidanjör konusunda hizmet veriyoruz. Yıllardır birçok farklı tıkanıklık ve sorunla karşılaştık. Bu farklı birçok tecrübe edinmemizi sağladı. Bugüne kadar Ankara Vidanjör ile büyük veya küçük demeden tıkanıklığın, tesisatlar ve yapılar için yarattığı sorunları çözmek konusunda uzman olan ekibimiz ile her zaman kalite ve iş disiplininden taviz vermeden çalışmanın gerekliliğinin farkında olarak hareket ettik.

Ankara Vidanjör

Ankara Vidanjör

Son Teknoloji Ürünü, Gelişmiş Özel Makine Departmanı

Özel ve gelişmiş makine departmanımız ile kanal açma, su kaçaklarının tespiti, tuvalet tıkanıklarının açılması, kanal görüntüleme gibi çalışmaları profesyonelce yaparız.

Son teknolojiye uygun  makinelerimizle büyük ya da küçük tıkanıkları kolay bir şekilde açabiliriz. Gelişmiş, özel Ankara Vidanjör makinelerimiz sayesinde birçok farklı konuda hizmet verebiliriz. Su kaçaklarının tespiti, tuvalet tıkanıklıklarının açılması, kanal açma, kanal görüntüleme, kalorifer peteklerinin temizliği, kanal temizleme, kanal görüntüleme, son model cihazlar ile kırmadan kaçak su tespit etme, vidanjör hizmeti, vidanjör ile tıkanıklık açma, baca temizliği ve bakımı, vidanjör kiralama  ve her türlü su tesisatı döşeme işleri için Ankara Vidanjör firmamız Ankatem Ankara başta olmak üzere tüm ülkemizde hizmet vermektedir.

Kaliteli Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti

Ankara Vidanjör kiraladığınızda öncelikle sorununuzu dikkatle dinleyerek çözüm planı yaparız. Ankara Vidanjör makineleri ile sizlere en kaliteli hizmeti ulaştırmak için yurt dışından özel olarak getirttiğimiz robotlar ile kırmadan, zarar vermeden en düşük maliyetlerle en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Bu yüzden işimizi her zaman büyük bir titizlikle yaparız. Tesisatların yapılan can damarlarıdır, bu önemin farkında olarak işimizde en profesyonel çözümleri sunarız.

Kombine  Vidanjör Hizmeti

Kombine Ankara Vidanjör hizmetinin bilinen diğer adı kanal temizleme hizmetidir. Kanal açma aracı çeşitli sebeplerle tıkanmış kanal giderlerini basınçlı su ile açmak için kullanılan özel bir araç üstü ekipmandır. Ankara Vidanjör makinesinin üzerine monte edileceği için azami yük taşıma kapasitesine uygun olarak farklı ebatlarda üretilmektedir.

Hız

Acil olarak Ankara Vidanjör hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda size bir telefon uzaklığındayız. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Acil aramalarınızda en kısa sürede size ekiplerimizi yönlendiriyoruz ve en kısa sürede sorununuzu çözüyoruz. Ankara Vidanjör hizmetlerinde en son teknolojiye sahip cihazlarımızla en hızlı hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Yenilikçi Çözümler

Ankatem, Ankara Vidanjör aracıyla çevresel etkileri ve tıkanıklıkları ortadan kaldırırken; riski ortadan kaldırmak, kalite, üretkenlik ve verimliliği artırmak için yenilikçi çözümlerle müşterilerine değer katmıştır.

Basit ama Kullanışlı

Vakum teknolojisindeki geniş tecrübelerimiz ile kullandığımız Ankara Vidanjör araçları, karmaşık ekipman parçaları ve kurulumlarına gerek olmadan tıkanıkları açmamızı sağlar.

Ankara Vidanjör, yardımcı ekipmana ihtiyaç duymadan standart bir vakumlu araç gibi çalışır. Son teknolojiye sahip Ankara Vidanjör cihazlarımız sayesinde tıkanma problemlerini en kısa sürede çözebiliriz.

7/24 Ulaşılabilir

Herhangi bir tıkanıklık durumunda iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Bu sayede en kısa sürede sorununuzu çözmek için harekete geçebiliriz.

Ankara Vidanjör Firmaları 

Ankara zaman zaman altyapı açısından sorunların ortaya çıkabileceği bir şehirdir. Birçok kişinin bu noktada büyük şikayetçi olduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki kısa süre içerisinde aslında olmasının hiç beklenmediği bir sorun ortaya çıkabiliyor ve can sıkıntısı verir bir hale dönüşebiliyor. Aslında bu açıdan değerlendirildiğinde ilgili problemlerin ortaya çıktıkları zamanlarda ne yapacağını bilmenizin hayati öneme sahip olduğunu söylememiz gerekmektedir. Örneğin logar tıkanıklıkları karşılaşılan en temel problemeler arasındadır. Çözümünün maalesef ki çok fazla bilinmediği bu durumun ortaya çıkmasının ardından kimse elini taşın altına sokmak istemez ve onlarca aile bu yüzden sorunlar ile karşılaşmış olur. Bu yüzden sizlere hizmet alabileceğiniz önemli bir platformu bilmeniz hayati olduğunu söylemeliyiz. Çünkü hayatların aksamına neden olabilecek bir problemden bahsediyoruz.

 

blank

Ankara Vidanjör

Ankara Vidanjör firmaları bu anlamda kullanabilir. Ancak her vidanjör firması için bunu söylemek maalesef ki mümkün değil Genel olarak kaosun hakim olduğu logar tıkanıklığı sorunlarında sizlere destek olacak, sorunun çözümünü sağlama odaklı çalışmalarını sürdürecek ve bu çözümü sağladıktan sonra da sizleri kullanmadan sadece emeğinin karşılığını alacak bir firma olmalı, kullandığınız. Aksi taktirde kullandığınız şirketten dolayı normalden birkaç kat daha fazla para ödemeye razı edilebilirsiniz. Sizlere bir Ankara vidanjör firmasını önermemizi isterseniz; bu anlamda linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Bağlantıya tıkladığınızda yönlendirileceğiniz firmada kısa süre içerisinde önemli bilgilendirmeleri edinebilecek ve kaliteli hizmetin farkını anlayacaksınız.

Yaptıkları çalışmanın boyutuna göre birkaç saat veyahut da birkaç gün içerisinde hizmetlerini sunan ve işi olabildiğince kısa süre içerisinde bitiren bu firma fiyat noktasına gelindiğinde yine yüzünüzü güldürecek bir platform! Aslına bakarsanız hemen her noktada sizleri mutlu etmeye çalışan profesyonel bir firma! Şimdiye kadar bu denli tutulması ve sektöre hakim bir hale gelmesinin temel nedeni de işte bu müşteri memnuniyeti sağlama amaçlı çalışmalarıdır.

VİDANJÖR NEDİR?

Ankara Vidanjör çalışmalarımızda kullandığımız vidanjör; foseptik kuyularında, kanallarda, büyük ya da küçük binaların tuvalet giderlerinde, kanal açma gibi büyük ya da küçük tüm tıkanıkları açmak için kullanılan bir araçtır.

Vidanjör makineleri yokken insanlar kendileri kanallara girerek tıkanıkları ve pislikleri temizlemek zorundaydılar. Vidanjör makineleri sayesinde birçok kanal ve diğer tıkanıklarda insan gücüne hiç ihtiyaç duyulmadan tıkanıklılar açılabiliyor. Ankara Vidanjör makineleri suyu büyük bir basınç kuvvetiyle sıkarak tüm tıkanıklıkları kanallara, borulara ve giderlere zarar vermeden açabiliyor.

Vidanjör makineleri sayesinde daha düşük maliyetlerle tıkanıklıklar kolayca açılabiliyor.

Vidanjör ekipmanları nelerdir?

Vidanjörler; emme borusu, emişi sağlayan pompa ve atıkları kısa süreliğine depolamaya yarayan tanklardan oluşur.

Vidanjör Nasıl Çalışır?

Tıkanmış bölgeye önce sıvı verilir ve sıvı ile temas eden bölgeye emme borusu sarkıtılarak tıkanıklık kolay şekilde açılır.

 Vidanjörler Nerelerde Kullanılır?

Ankara Vidanjör makinesi kırsal alanlarda foseptik çukurları için kullanılırken şehirlerde ise kanalizasyonların açılması için kullanılır. Logar tıkanıklıkları en çok karşılaşılan problemler arasındadır. Bu tarz bir tıkanıklık çevrede yalayan aileleri olumsuz etkileyecektir. Hatta taşma durumlarında sağlık sorunları bile yaşanabilir. Böyle bir durumda Ankatek gibi güvenilir bir firma seçmeniz çok önemli çünkü sizden gereğinden fazla ücret talep edilebilir veya tıkanıklar tam olarak açılmazsa kısa süre sonra yeniden tıkanıklık meydana gelebilir.

blank

Ankara Vidanjör

Vidanjör makineleri ne sıklıkta kullanılmalı?

Şehirlerdeki, özellikle Ankara gibi büyük yerleşim yerlerindeki, nüfus arttığı için sadece tıkanıklık olduğu zaman vidanjör makineleri kiralanmamalı. Özellik büyük binalarda periyodik olarak, tıkanma beklenmeden vidanjör makineleri kullanılmalı. Tıkanma gerçekleştikten sonra tıkanıklığı açmak hem biraz daha zor olabilir hem de tıkanıklık açılana kadar kötü koku çevrede yaşayan insanları rahatsız edebilir.

Kokudan daha da önemlisi kanalların yapısı tıkanıklıktan dolayı bozulabilir. Bu yüzden Ankara Vidanjör makineleri düzenli aralıklarla tıkanma olmadan kiralanmalıdır.

 • Otomotiv
 • Kimyasallar
 • Yiyecek ve İçecek
 • İmalat
 • Güç
 • Kağıt
 • Terminaller ve Boru Hatları
 • Taşımacılık
 • Oteller
 • Hastaneler
 • Alışveriş merkezleri
Hizmet Verilen Bölgeler

Ankara başta olmak üzere tüm ülkeye kendi vidanjör araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Ankara’da hizmet verdiğimiz ilçeler:

 • Akyurt vidanjör hizmeti
 • Altındağ vidanjör hizmeti
 • Ayaş vidanjör hizmeti
 • Bala vidanjör hizmeti
 • Beypazarı vidanjör hizmeti
 • Çamlıdere vidanjör hizmeti
 • Çankaya vidanjör hizmeti
 • Çubuk vidanjör hizmeti
 • Elmadağ vidanjör hizmeti
 • Etimesgut vidanjör hizmeti
 • Evren vidanjör hizmeti
 • Gölbaşı vidanjör hizmeti
 • Güdül vidanjör hizmeti
 • Haymana vidanjör hizmeti
 • Kalecik vidanjör hizmeti
 • Kazan vidanjör hizmeti
 •  Keçiören vidanjör hizmeti
 • Kızılcahamam vidanjör hizmeti
 • Mamak vidanjör hizmeti
 • Nallıhan vidanjör hizmeti
 • Polatlı vidanjör hizmeti
 • Pursaklar vidanjör hizmeti
 • Sincan vidanjör hizmeti
 • Şereflikoçhisar vidanjör hizmeti
 • Yenimahalle vidanjör hizmeti
Ankatem Ankara Vidanjör Hizmetleri

Ankatem 35 yılı aşkın deneyimi ve özel, gelişmiş vidanjör makineleriyle aşağıdaki durumlarda sizlere hizmet vermektedir.

Ankara Vidanjör İle Foseptik Temizleme

Foseptik daha çok kırsak bölgelerde yani kanalizasyon sisteminin bulunmadığı bölgelerde atık ve pis suyun toplanması için kullanılan çukurlardır. Bu çukurlar eninde sonunda dolacak ve boşaltılamaları gerekecektir.

Ankara Vidanjör hizmetleri ile bu zorlu görünen işlemi basitçe atlatabilirsiniz. Vidanjör makinelerinin güçlü vakum özelliği sayesinde atıklar hızlı şekilde çekilecektir. Foseptik kuyularını temizleme ve tıkanıkları giderme konusunda 35 yıllık deneyimimiz ile sorununuzu kolay bir şekilde çözeceğiz.

Ankara Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon temizliğinde profesyonel bir firma ile çalışmak çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konu. Özellikle tıkanıklığın tam olarak nerede olduğu ve şiddeti tam olarak tespit edilmedir. Çünkü bazı durumlarda inşaat atıkları gibi sert cisimler tıkanıklığa sebep olabilir. Bu durum fark edilmezse ve yanlış bir uygulama yapılırsa borular hasar görebilir hatta patlayabilir. Bu da size daha fazla maliyete ve işin uzamasına neden olacaktır. Bu yüzden işinde uzman, tecrübeli, eğitimli çalışanları ve profesyonel ekipmanları olan bir firma ile çalışılmalıdır.

Önce tıkanan bölge ile ilgili iyi bir araştırma ve plan yapılmalıdır. Sorun tam olarak tespit edildikten sonra tıkanıklığı açma işlemine yani Ankara Vidanjör makinesini kullanma işlemine geçilmelidir.

Ankara Vidanjör İle Kanal Açma Yöntemleri

Tıkanıklığın özelliğine göre aşağıdaki yöntemlerle tıkanıklıklar açılır:

 • Hazırlık aşaması
 • Tesisat yılan yöntemi
 • Enzim yöntemi
 • Vakum yöntemi
 • Kimyasal maddelerin kullanımı
 • Bulaşık sabunu ve sıcak su uygulaması
 • Tel portmanto işlemleri ve pişirme soda veya sirke yöntemi

Hedefimiz müşterilerimize ekonomik vidanjör hizmetleri sunmak, çevre endüstrisinin değişmeye devam etmesiyle birlikte müşterilerimizin taleplerini de karşılamaktır. Ankatem vidanjör hizmetleri tıkanıklık açma işlemleriniz için mevcuttur. Vidanjör araç servislerimizin işinize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Deneyimli profesyonellerimiz, rutin programlı ziyaretler için veya çağrı temelinde işinize hizmet edebilir. Ankara Vidanjör hizmeti, yaşanan büyük ya da küçük tüm tıkanıkları kolayca çözebilir. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen 0312 213 27 05 – 0507 476 46 66 – 0537 222 48 38 nolu telefonlardan bizi arayın.