Ankara Kanal Temizleme

Ankara Kanal Temizleme

Kanalizasyon hattınızda bir sorun varsa, en iyi seçenek hangisi? Ankara Kanal Temizleme ile onarma mı yoksa kanalizasyon hattının sıfırdan yenilenmesi mi? Bu zor bir soru, bizi arayın ya da bize e-posta gönderin. Sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyuyoruz. Kanalizasyon hatlarına gelince, 35 yılı aşkın tecrübe ve birikimimiz var. Sorun ne olursa olsun, daha önce karşılaştığımız sorunlar ve biz nasıl çözüleceğini biliyoruz. Servis ekipleri ve büyüyen bir destek personeli ile, insan gücüne hızlı yanıt verme süreleri sağladık. En önemlisi, tüm iş ilişkilerimizde dürüstlükle hizmet vermekteyiz. Hattın değiştirilmesi gerekmiyorsa, ama sadece iyi bir kanalizasyon temizliğine ihtiyaç duyuyorsa, size yeni bir hatta ihtiyacınız olduğunu söylemeyeceğiz. Kanalizasyon hattınız üzerinden bir video kamera takacağız ve daha sonra kamerayla kanalı görüntüleyeceğiz, böylece mevcut durumunu kendi gözlerinizle görebileceksiniz. Ankara Kanal Temizleme yer belirleyicimizle eşleştirdiğimizde, kanalizasyon hattınızın tam yerini bulabilir ve sizin için yeri işaretleyebiliriz.

Ankara Kanal Temizleme ve Drenaj Temizliği

Tıkanmış bir tahliye borusu en sık karşılaşılan problemlerden biridir. Peki neden bu kadar önemli ve en kısa zamanda çözülmesi gerekir? Drenaj tıkanmaları gerçekleşir, çünkü zamanla, kir, yağ, atık ve diğer birikintiler kademeli olarak engelsiz su akışını toplar ve bloke eder. Sadece sağlıksız ve sakıncalı olmayan tıkanıklıklar değil, zamanla göz ardı edilirse, sonunda bir kanalizasyon tıkanmasına da neden olurlar. Tıkanma, lavabo, duş ve tuvalet malzemelerini içerecek ve sadece iğrenç değil, aynı zamanda büyük maddi hasara da neden olabilir. Bize güvenin, bu sahip olmak istediğiniz son sorun. Ankara Kanal Temizleme hizmeti ile, 1982’den beri drenaj tıkanıklıklarını açıyoruz. Borularınızı açmak için çevreye zararlı olabilecek kimyasallar kullanmak yerine bir kablo ile donatılmış bir drenaj temizleme makinesi kullanıyoruz. Boşaltma hattı boyunca yüksek bir hızda döner, hattın tüm çevresini temizler ve tıkanıklığı geri iter veya yok eder. Aslında, tüm ev sahiplerinin yıllık önleyici bakım kanalizasyon hattı temizlemesine sahip olmasını öneriyoruz. Ankara Kanal Temizleme drenaj temizliği düzenli olarak yapılmalı. Bu bir kanalizasyon hattının geri kalmasını önlemek için kanalizasyon hattındaki kökleri temizleyecektir.

Ankara Kanal Temizliği

Kanalizasyon sisteminiz bir ağaç gibidir. Bir ağaç hayal edin. Ağaçların gövdesi ana kanalizasyon hattınız gibidir, dallar ise tuvaletler, lavabolar, küvetler veya çamaşır yıkama hatlarına giden ikincil hatlar gibidir. Bu ikincil hatlar kendi başlarına veya ana hat ile birlikte tıkanabilirler. Birden çok satır tıkanabilir ve temizlenebilir, ancak ana kanalizasyon hattındaki bir sorun ikincil çizgilerin tıkanmasına neden olabilir. Bu nedenle, kanalizasyon hattınızın yıllık olarak temizlenmesi iyi bir fikirdir. Ancak temiz bir kanalizasyon hattıyla, ikincil hatlara yedeklenen kanalizasyon konusunda endişelenmenize gerek kalmayacaktır. çamaşır makineleri ve diğer sistemler daha verimli çalışacak ve asla yedekleme konusunda endişelenmeyeceksiniz. Ankara eski ve kalabalık bir yerleşim yeri olduğu için kanalizasyon ve logarların tıkanması çok sık rastlanılan sorunlardan birisidir. Kanalizasyonların tıkanması çevreye pis kokuların yayılmasına, pis suların etrafa yayılmasına ve bulaşıcı hastalıkların çevredeki insanlara bulaşmasına neden olabilir. İnsanlar için can sıkıcı olan bu durumu sadece bir telefonunuzla hızlı bir şekilde çözebiliriz. Firmamız Ankara Kanal Temizleme konusunda 1982 yılından beri hizmet vermekte.

Ankara Kanal Temizleme Fiyatları

Ankara Kanal Temizleme Fiyatları

Ankara Kanal Temizleme Fiyatları

Ankara Kanal Temizleme konusunda alanında uzman bir ekibe sahibiz. 35 yıllık tecrübemize son teknoloji cihazlar da eklenince büyük ya da küçük tıkanıkların hepsini en kısa sürede açabiliriz. Sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için yurtdışından getirttiğimiz özel robotlarla kırmadan, zarar vermeden sizlere en düşük maliyetlerle hizmet vermekteyiz. Ankatem siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Tıkanıklıklar artık hayatınızda sorun olmaktan çıkacak. Alanında uzman ekibimiz önce tıkanıklığın nerede ve neden olduğunu tespit edecek. Özellikle büyük tıkanıklıklarda tıkanıklığın yerini tespit etmek yapılması gereken ilk şeydir. Tıkanıklara bazen yumuşak dokulu nesneler bazen de inşaat atıkları gibi çok sert cisimler neden olabilir. Sert bir cisme yanlış cihazla müdahale edilirse borular zarar görebilir ve gereksiz maliyetlere neden olabilir. Tıkanıklığın yeri yanlış belirlenirse tıkanıklık tam olarak açılmayabilir ve kısa süre sonra yeniden tıkanıklık oluşabilir. Bu yüzden tıkanıklığın yeri ve nedeni işe başlamadan önce mutlaka tespit edilmelidir. Ankara Kanal Temizleme Fiyatları en uygun teklifi vereceğimizden şüpheniz olmasın. Konusunda çeşitli alanlarda hizmet vermekteyiz:

Ankara Kanal Temizleme

Ankara Kanal Temizleme

Ankara Kanal Ve Foseptik Temizleme

Foseptik daha çok kanalizasyon sisteminin olmadığı kırsal bölgelerde bulunan, pis suların toplandığı bir çukurdur. Çukurun içi pis su toprağa karışmasın diye betonla kaplanmıştır. Ankara Kanal Temizleme hizmetlerimizin arasında Foseptik temizleme de vardır. Vidanjör araçlarının güçlü bir vakum özelliği vardır. Güçlü vakum özelliği ile vidanjör aracı foseptik içindeki pis suyu çeker. Daha sonra foseptik kuyularının içi yıkanarak temizlenir. Ankara foseptik hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara Kanal Temizleme hizmetlerimizin içinde bulunan foseptik temizleme işlemleri için bize web sitemizden ve telefonlarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yaparak, foseptik temizleme işleminizi en hızlı şekilde yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Foseptik kuyularının dolmasının çevredeki evleri ne kadar rahatsız edebileceğinin farkındayız. Bu yüzden sorununuzu en kısa sürede, en kaliteli şekilde çözeceğiz Foseptik kuyuları taşmaları beklenmeden belirli aralıklarla boşaltılmalıdır. Taşması beklenirse hem etrafa yayılan pis kokular hem de taşan pis sular size ve çevredeki diğer insanlara zarar verebilir. Foseptik kuyularından taşan sular bulaşıcı hastalıklara neden olabilir. Ankara Kanal Temizleme işlemi için son ana kadar beklemek yapılabilecek en yanlış hareketlerden biridir. Evin tüm giderleri yani lavabo, küvet, tuvalet foseptik çukura gider bu yüzden çok hızlı şekilde dolabilir. Bu yüzden taşmasını beklemeden bir Ankara Kanal Temizleme firması arayarak foseptik çukurunun temizlenmesini sağlamalısınız.

Ankatem Kanal Temizleme Hizmetleri

Ankatem bu iş için özel olarak geliştirilmiş vidanjör aracıyla kısa sürede ve uygun maliyetle sorununuzu çözecektir. Foseptik çukurunuzdaki pis suların toprağa karışmaması gerekir. Bu yüzden içinin betonla izole edilmesi gerekir. Eğer bu işlem yapılmazsa hem bakteriler toprağa dolayısıyla size geçecek hem de yapılan Ankara Kanal Temizleme işlemi tam olarak amacına ulaşmayacaktır. Betonlanmamış foseptik çukurlarının içine toprak kayarak dolacak ve zamanla kuyunun şekli bozulacak, sürekli dolacaktır. Foseptik kuyu temizleme firması seçerken bu işin uzmanı olan bir firma seçmeniz önemli bir faktördür. Seçilen firma son teknolojiye uygun cihazlar kullanmalı ve deneyimli olmalıdır. Yapılacak bir hata size daha fazla maliyete neden olabilir, kuyu tam boşaltılmazsa kısa sürede tekrar dolabilir. Kuyunun dolması belki de teknik bir hata yüzünden daha sık gerçekleşiyor. Profesyonel bir firma bu teknik hataları bularak düzeltebilir. Ankatem 35 yıllık tecrübesiyle Ankara Kanal Temizleme sektöründe lider ve uzman bir firma olarak hizmetinizde.

Foseptik Temizleme İşlemi

Ankara Kanalizasyon Temizleme

Ankara Kanalizasyon Temizliği işlemlerimizden birisi de Ankara kanalizasyon temizleme işlemidir. Kanalizasyonlar günümüz standartlarına göre yapılmadığından nüfus ve bina artışından dolayı tıkanabilirler. Özellikle Ankara eski bir yerleşim yeri olduğundan ve gün geçtikçe daha çok kişi Ankara’ya geldiğinden kanalizasyonlar bunu kaldıramayabiliyor. Ankara Kanal Temizleme, kanalizasyon temizleme hizmetlerine başlamadan önce bazı hazırlıklar yapılmalıdır. Hemen tıkanıklık açma işine girişilirse dönüşü olmayan büyük zararlar dolayısıyla büyük maliyetler ortaya çıkabilir. Tıkanıklığın sorunsuz ve düşük maliyetle halledilmesi için hazırlık dönemi profesyonelce yapılmalıdır.  Eğer çalıştığınız Ankara Kanal Temizleme firması profesyonelse mutlaka işe başlamadan önce bir araştırma ve buna bağlı olarak bir plan yaparak çalışacaktır. Ankara Kanal Temizleme işleminden önce plan yapılması gerekir çünkü tıkanıklığa sebep olan cisim çok sert olabilir, bazen de tam aksine yumuşak yaprak ve pislik gibi nesneler yüzünden tıkanma olabilir. Öncelikle tıkanıklığın yeri daha sonra tıkanıklığa sebep olan şey bulunmalıdır. Tıkanıklığın yeri ve sebebi tespit edildikten sonra tıkanıklığı açma işlemine başlanmalıdır. Tıkanıklığa sebep olan şey çok sertse yanlış bir müdehalede borular zarar görebilir ve kırılabilir. Bu da hem işin uzaması hem de daha fazla maliyet demektir. Boruların patlaması gibi sorunlar yaşanmaması için bu konuda özel olarak eğitilmiş bir ekibe sahip olan bir firmayla çalışmalısınız. Ankatem personeli kanal tıkanıklıkları konusunda özel olarak eğitilmiş, uzun yıllardır bu işi yapan kişilerdir. Ekibimiz Ankara Kanal Temizleme işlemine başlamadan önce ayrıntılı bir olay yeri incelemesi yapar ve buna bağlı olarak bir çalışma planı oluşturur. Daha sonra ise kanalizasyon temizliğine başlar.

Kanal Temizleme Nasıl Yapılır?

Ankara Kanal Temizleme aracı ile kanalizasyonlar kolay bir şekilde temizlenebilir. Temizle işlemi şu aşamalardan oluşur:

 • Tıkanıklığın yerini ve nedenini belirleme,
 •  Tesisat yılan yöntemi,
 • Enzimler yöntemi,
 • Vakum yöntemi,
 • Kimyasal maddelerin kullanımı,
 • Bulaşık sabun ve sıcak su uygulaması,
 • Tel portmanto işlemleri ve pişirme soda veya sirke yöntemi.

Bu işlemler yapılırken boruların, tesisatın zarar görmemesi ve korunması çok önemlidir. Ekibimiz bu konuda eğitildiği için mermer, parke, taş, fayans gibi zeminlere kesinlikle zarar vermeden çalışır. Ankara Kanal Temizleme çalışması yapılırken uzman ekibimiz çalışma yapılan binayı kötü kokulardan arındırmak için mutlaka havalandırır. Aynı zamanda bazı durumlarda gider tıkanıklıklarını açmak için kullanmak zorunda kaldığımız kimyasal maddeleri solumamak için de havalandırma büyük önem taşımaktadır.

Ankara Kanal Periyodik Bakım Hizmetleri

Ankara Kanal Periyodik Bakım Hizmetleri

Kanal  Temizliğinde Periyodik Bakım Hizmeti Önemi

Ankara Kanal Temizleme kapsamında firmamız periyodik bakım hizmeti sunmaktadır.

Yapılan en büyük hatalardan birisi kanallar ya da foseptik çukurları tıkanana ya da taşana kadar beklenmesidir.Özellikle AVM, hastane, büyük iş yerleri tıkanma olmaması için periyodik olarak Ankara Kanal Temizleme hizmetimizden faydalanmalıdır. Uzun süre temizlenmeyen atık boruları zamanla aşınabilir ve deforme olabilir. Bu da size ileride daha büyük, onarılmaz ve maliyeti yüksek sorunlara yol açabilir. Ankatem firması olarak 35 yılı aşan tecrübemiz, eğitimli ve profesyonel ekibimizle Ankara ve Türkiye çapında hastaneler ve sağlık merkezleri, otel, AVM, iş merkezleri, siteler ve müstakil evlere ait atık su borularında ve fosseptik kuyularında oluşabilecek sorunlar, günün her saatinde (7/24) ulaşacağınız iletişim telefonumuz sayesinde en kısa süre içerisinde giderilecektir. Kanalların periyodik olarak temizlenmesiyle beklenmedik bir anda sıkıntı yaşamanıza engel olursunuz.

Ankara Kanal Temizleme Vidanjör Hizmetleri

Yurtdışından getirttiğimiz robotlarımız ve vidanjör araçlarımız ile her türlü tıkanlık sorununu en kısa sürede çözebiliriz. Vidanjör atık suları ve tıkanıklığa sebep olan nesneleri vakum yoluyla çekerek daha sonra o bölgeyi temizlemeye yarayan teknolojik bir alettir. Tıkanıklıkları gidermek için özel kimyasal çözeltiler kullanılınır. Özel araçlarımız ve özel kimyasallar ile hem zamandan hem de paradan tasarruf edersiniz.

Vidanjörlerin görevleri genel olarak aşağıdaki gibidir:

 • Kanalların temizlenmesi ve açılması,
 • Kanalizasyonların -logarların- temizlenmesi,
 • Artık suların çekilmesi,
 • Alt yapının temizlenmesi ve kanalların özel cihazlarla görüntülenmesi yer almaktadır.  Araç üzerinde özenle yerleştirilmiş vakum aparatı sayesinde atık sular içerisine çekilir ve alan temizlenmiş olur.
Kanal Görüntüleme

Ankatem’in gelişmiş, teknolojik araçları ile Ankara Kanal Temizleme çalışmaları başlamadan önce kanal görüntüleme çalışması yapılır. Özel cihazlarla kanallar izlenir ve tıkanık olan bölge ve neden tıkandığı kolayca tespit edilir. Bu sayede işlem hem hızlı şekilde gerçekleşir hem de tesisata zarar verilmeden tıkanıklık açma işlemleri yapılabilir. Bu teknolojiyi kullanmayan firmalar eski yöntemleri kullanırlar. Tıkanıklığın sebebi ve yerini bilemedikleri için boruları kırarlar tıkanıklığı bulup açarlar ve borular yeniden yapılmak zorunda kalınır. Bu da hem zaman alır hem de fazladan maliyet yükü getirir. Ankara Kanal Temizleme Ankatem ile çalıştığınız takdirde bu sorunların hiçbirini yaşamazsınız.

Videolarımız izlemek isterseniz tıklayınız.

Benzer Yazılar

Etlik Tuvalet Açma

Etlik Tuvalet Açma Firmaları Etlik Tuvalet Açma işlemleri nasıl yapılır? Firmaları seçerken nasıl hareket etmeliyim? Aski ya da Belediye bu

Sincan Kanalizasyon Açma

Sincan Kanalizasyon Açma (Hizmetleri) Ankaranın en yoğun ve kalabalık bölgesinde nasıl çalıştığımızı ileteceğiz. Bizi aramadan önce ak

Vidanjör Hizmeti Kaç TL

Vidanjör Hizmeti Kaç TL (Ankatem) Vidanjör Hizmeti Kaç TL diye arama yapan birisinin  acil ve uygun Kanal Açma hizmeti almak istediği anlamına

Sincan Tıkanıklık Açma

Kanalizasyon sorunlarının başında ev içinde oluşan sorunlar gelir. Şirketimiz; Ankaranın tüm bölgeleri başta Sincan Tıkanıklık Açma hiz

Peçete İle Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Peçete İle Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Öncelikle tuvaletleri çöp kutusu gibi kullanmaktan vazgeçmemiz gerekir. İnanın bu yapabilirse

Kayıp Logar Baca Bulma

Kayıp Logar Baca Bulma (Menhol Kapağı) Kayıp Logar Baca Bulma ve Tespit etme işlemi, bazı özel ekipmanların ve tekniklerin kullanılmasını g