Foseptik Temizleme

Foseptik Temizleme

İlk olarak foseptiğin ne anlama geldiğini öğrenmek de fayda var. Foseptik, pis suların kanalizasyon sistemlerine akması için gerekli altyapının olmadığı ve atıkların burada toplandığı bir çukurdur. Burada biriken atıklar foseptik kuyu çekme işlemi dediğimiz ve vidanjörler yardımıyla vakumlanarak yapılan çok zahmetli ve zorlayıcı bir iştir. Ortamdaki pisliklerin çekilmesi işleminin ardından tabii ki foseptik yıkama işlemleri de yapılmaktadır. Ankara foseptik temizleme işlerinizi uzmanına yaptırmak isterseniz bizler bu konuda sizlere büyük bir özveri ile hizmet verebiliriz.

Foseptik Açma ve Temizleme

Foseptik çukurlarının giderleri olmadığı için buraların farkında olmadan dolarak taşmaları gibi can sıkıcı durumlarla sıklıkla karşılaşılmaktadır. Bu durum hem çevre temizliği hem de sağlığımız açısından ciddi riskler taşımaktadır. Çünkü çok uzun süreler bu çukurlarda biriken pislikler yüksek oranda zararlı bakteriler biriktirirler. Bu sebeple foseptik çekme işlerini zamanında yaptırmak ayrı bir önem kazanmaktadır. Üstelik taşkınlar sonucu ortaya öylesine kötü ve rahatsız edici bir koku yayılır ki buna dayanmak pek mümkün olmaz. Bu foseptik çukurlarının hızla dolmalarının bir diğer nedeni de lavabolarımızdan, küvetlerimizden, tuvaletlerimizden kısacası evin tüm giderlerinden atıkların buraya akarak birikmeleridir. Bu sebeple foseptik temizleme Ankara diye Google arama motoruna aratarak en kısa zamanda İşin uzmanı bir foseptik kuyu çekme firmasını aramanız önemlidir. Bu konuda bizi tercih etmeniz durumunda hem sorununuzu hızlıca çözeriz hem de size çok uygun maliyetlerle işi teslim ederiz

Foseptik Kuyu Çekme

Foseptik Kuyu Çekme

Ankara Foseptik Temizleme Hakkında

Foseptik çukurlarındaki pisliklerin toprakla direkt temasını engellemek için ilk yapılış aşamasında betonarme bir duvar içerisine hapsedilmesi çok önemlidir. Aksi durumda toprakta sızıntı yapacak ve foseptik çekme tam anlamıyla amacına ulaşmayacaktır. Üstelik bunun yapılmaması foseptik çukurunun olduğu alanda kaymalara ve kuyunun mevcut formunun da bozulmasına neden olabilecektir.  Bu durum her şeyden önce  sağlığımıza zarar verecektir. Ayrıca yaşadığımız çevreye karşı da bir duyarlılık bilincinde olan bireyler olarak tüm foseptik kuyu çekme işlerimizde maliyetlerden önce işi yapan firmayı iyi araştırmak ve bu işlemleri layıkıyla yerine getirecek olan bir firmayı tercih etmek gerekmektedir. Ankatem tam da sizin aradığınız firma olarak gerek çevre bilincine sahip gerekse de müşteri odaklı düşünen bir firmadır.