Ankara Logar Temizleme

Ankara Logar Temizleme ve Açma işlemi için kurumsal bir firmadan hizmet almanız çok önemlidir. Su giderleri veya kanalizasyonlar için belirli aralıklarla açılan; genellikle içinde, gelen veya giden akıntının yönünü değiştiren çoğunlukla silindirik olan yer altı boşluklarına logar denir. Herhangi bir tıkanma durumunda bu boşluklara müdahale edilebilir. Ankara Logar Temizleme işlemlerinde 35 yılı aşan tecrübemiz ve gelişmiş teknolojik araçlarımızla Rogar temizleme işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz şekilde profesyonelce yapabiliriz.

Logarların üzerlerine tehlikelere karşı kapatılan cisimlere rögar kapağı denir. Kısaca söylemek gerekirse logar herhangi bir tıkanıklık durumuna müdahale etmek için yapılan yer altı bacasıdır.

Ankara Logar Temizleme ve Açma işlemleri arasında Rögar temizleme hizmetlerimiz de mevcut. Aslında logar bacaları tıkanmaz, bu bacaların bağlı olduğu pis su giderleri tıkanır. Gider borusu tıkandığı zaman pis su gidecek yol bulamaz ve bu rögar bacalarından taşar. İnsanlar da gider borusunda tıkanıklık olduğunu taşma ve kötü koku sonucunda fark eder. Ankara Logar Temizleme Firması aramak için taşma ya da kötü koku oluşması beklenmemelidir. Giderlerin düzenli olarak kontrol edilmesi ve tıkanıklık oluşmadan önce bu giderlerin temizlenmesi gerekir. Böylece taşma, kötü koku gibi insanları rahatsız edecek durumlar oluşmadan önce önlem alınmış olur.

Genel kanalizasyon giderleri belediyenin vidanjör aracının sorumluluğundadır. Ancak tıkalı olan giderin bina ana rögarına kadar olan kısmı bina sakinlerinin sorumluluğundadır. Ana rögardan sonra bulunan kısım belediye tarafından temizlenmektedir. Yani bina sorumluluğunda olan tıkanıklıklar için özel bir Ankara Logar Temizleme Firmaları ile iletişime geçmeniz gerekir.

Ankara Logar Temizleme Logar Tıkanıklığı Açma

Ankara gibi büyük şehirlerde logar tıkanıklıkları sık rastlanan bir durumdur. Şehirde yaşayan insanların çevreye attıkları çöpler, dökülen yapraklar veya dallar tıkanıklıklara sebep olabilir.

Özellikle yağmurların şiddetli yağdığı dönemlerde bu çöpler yağmur sularıyla lögar bacalarına gelir ve oradan atık su giderlerinde birikir ve tıkanıklığa sebep olur. Çevrede inşaat gibi çalışmalar varsa bazen inşaat atıkları da tıkanmaya sebep olabilir. Bu yüzden tıkanıklığın sebebi bulunmalı ve buna göre müdahale edilmelidir.

Ankara Logar Temizleme ve Açma işlemlerinde hazırlık en önemli aşamadır. Logar tıkanıklığı açma işlemine başlamadan önce tıkanıklığın yeri ve nedeni belirlenmelidir. Kanal Görüntüleme sistemimiz sayesinde bunu rahatlıkla yapabiliriz. Gelişmiş teknolojiye sahip vidanjör araçlaramız ve görüntüleme sistemimiz ile önce tıkanıklığın yerini ve sebebini buluruz daha sonra tıkanıklığın sebebine göre uygun çözeltilerle tıkanıklık açma işlemlerine başlarız.

Ankara Logar Temizleme hizmetlerinde 35 yılı aşkın tecrübemizde sizlere her zaman kaliteli hizmet verme anlayışı içindeyiz. Profesyonel, eğitimli ekibimiz ve son yurt dışından getirttiğimiz robotlarımız ile sizlere her zaman en kaliteli Ankara Logar Temizleme hizmeti vermek ana hedefimizdir.

Ankara Logar Temizleme Hizmetleri

Logar, rögar olarak da bilinen ve kanalizasyonlara inmek ve tıkanıkları ortadan kaldırmak için yapılmış, üzeri demir bir kapakla kapatılan, baca anlamına gelmektedir. Şehirlerde atık suların taşınması için kurulmuş olan kanalizasyon altyapısının dönem dönem çeşitli nedenlerle tıkanması durumu yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda logar kapakları açılarak içeri giren logar temizleme ekipleri tıkanıklığının nedenini bulmak ve bu sorunu gidermek için çalışır. Çünkü özellikle yoğun yerleşimlerin olduğu bölgelerde kanalizasyon gider borularının uzun süreler tıkalı kalması düşünülemez bile. Olası bir ani yağmur yağışında bu tıkanıklıklar kanalizasyonların yeteri kadar suyu tahliye edememesine ve taşkınlara sebep olur.

Buralardan çevreye yayılacak olan son derece pis sular, atıklar etrafta çok kötü kokuların ve mikropların oluşmasına neden olur. Bu da kalabalık nüfusun yaşadığı şehirlerde insanları hasta edebilir ve salgına sebep olabilir. Eğer bir yerde logardan kötü kokular geliyorsa bu orada bir tıkanmanın olabileceğinin işaretidir. Aynı zamanda tıkalı logarlar evlerimizde lavabo, küvet, tuvalet giderlerinden kötü kokular gelmesine de yol açar. Bu dayanılmaz koku son derece rahatsız edicidir.

Ankara Logar Temizleme

Ankara Logar Temizleme

Ankara Logar Temizleme Fiyatları

Tıkanıklık sorunu gününüzü tam anlamıyla bir kabusa dönüştürebilir. Fakat bu durumu artık sorun etmenize gerek yok. Ankara Logar Temizleme hizmetleri sunan firmamız ANKATEM‘i aramanız bu sorunu tamamen ortadan kaldırmanız için en doğru ve etkili adım olacaktır. Çünkü Ankara Logar Açma konusunda yılların tecrübesi ve bilgi birikimine sahibiz.

Bazı zamanlar kötü kokuların sebebinin sizin kendi evlerinizdeki atık giderlerinin tıkanmasından kaynaklandığını düşünebilirsiniz. Bir sürü masraf yaparak ve boşu boşuna bir sürü de zahmete girerek tadilat ve onarım masrafı yaparsınız. Fakat durum yukarıda da belirttiğimiz gibi merkezi kanalizasyon giderlerinin tıkalı olmasından kaynaklanabilir.

Tabii yine de tedbirli davranmanız da oldukça yerinde bir davranıştır. Çünkü çoğunlukla sorun ev kullanıcılarının kendi giderlerinin tıkanmasından kaynaklanmaktadır. Zaten logarların tıkanmasının en büyük sebebi çoğu zaman bireysel kullanım hatalarından kaynaklanmaktadır. Bulaşıklarda birikmiş yemek artıklarından dolayı lavabolarımızın tıkanması gibi. Aryıca klozetlerimize çok fazla oranda tuvalet kağıdı atmamız ve hatta başka katı cisimleri de atmamız gibi durumlarda giderlerin tıkanması büyük olasılık olacaktır. Tüm bunlara dikkat edersek tıkanıklık sorunlarını minimuma indirmiş oluruz.

Neden Ankara Logar Temizleme Önemlidir?

Logarlar tıkandığı zaman etrafa yağmur ve atık su borularındaki sular taşacaktır. Yaz aylarında bu pis sular yüzünden insanlara bakteriler bulaşabilir ve bulaşıcı hastalıklara neden olabilir.

Kış aylarında ise Ankara’da kar yağışı olduğu için taşan sular donabilir ve arabaların, insanların kaymasına neden olabilir bu da büyük bir hayati tehlikeye sebep olacaktır.

Bu durumu önlemenin sebebi daha önce de belirttiğimiz gibi Ankara Logar Temizleme hizmetlerinin düzenli olarak yapılmasıdır. Taşmayı, tıkanmayı beklemeden apartman sakinleri, oteller, AVM’ler, iş yerleri düzenli olarak logarları, su giderlerini kontrol ettirmelidir.

Ankara Logar Temizleme İşlemleri Hangi Aşamalardan Oluşur?

Firmamız Logar Temizleme Ankara işlemine başlamadan önce bir tıkanıklık varsa tıkanıklığın yerini ve sebebini belirler.

Tıkanıklığa sebep olan şey çok sert bir cisim olabilir ve bu belirlenmeden tıkanıklık açma işlemi yapılırsa gider borularına zarar verilebilir. Bu da zaman kaybı ve daha fazla maliyet demektir.

Tıkanıklığın sebebine göre özel çözeltiler kullanılır. Bu özel çözeltilerle tıkanıklık açılır. Daha sonra özel vidanjör aracımızla tıkanıklığa sebep olan cisimler ve atık sular çekilir. Böylece tıkanıklık ve kullanılan çözeltiler vidanjör aracı ile çekilmiş olur.

Tıkanıklık açma işlemi bittikten sonra yine son teknolojiye uygun ve çevreye duyarlı vidanjör aracımızla kanal temizleme işlemi yapılır. Bunun amacı oluşan kötü kokunun giderilmesi ve meydana gelen tıkanıklıktan dolayı oluşan bakterilerin insanlara zarar vermesini engellemektir.

Periyodik Ankara Logar Temizleme Hizmeti

Ankatem olarak 45 yıldır Vidanjör ve Tıkanıklık Açma hizmeti veriyoruz. Çalıştığımız yıllar boyunca periyodik bakım yaptırmanın ne kadar önemli olduğunu daha da iyi anladık.

Ankara Logar Temizleme hizmetini daha tıkanıklık olmadan alırsanız ileride yaşanacak olan kötü koku, pis suların etrafa taşması gibi sorunları yaşamazsınız.

Bunu bir tarafa bırakırsak fark edilmeyen tıkanıklar taşma gerçekleşene kadar gider borularına zarar verebilir. Patlamalarına sebep olabilir. Özellikle Ankara gibi soğuk şehirlerde gider borularında biriken sular donacak ve genleşecektir bu da zamanla boruların patlamasına sebep olacaktır.

Ankara Logar Açma işlemini periyodik olarak yaptırırsanız düşük bir maliyetle giderleri koruma altına alabilirsiniz. Ancak bunu yapmayıp tıkanmayı beklerseniz borular zarar göreceği için maliyetiniz daha da artacak ve uzun süre bu işle uğraşmanız gerekecektir.

Çoğu insan periyodik Ankara Logar Temizleme işlemini gereksiz bir gider olarak görse de gelecekte cebinizden daha fazla para çıkmasını engelleyecek bu yöntem ile bir çok problem için önlem almış olacaksınız.

Periyodik Ankara Logar Temizleme işlemlerini uygun maliyetle ve profesyonel olarak almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Logar Temizleme Dışında Verdiğimiz Hizmetlerden Bazıları

Firmamız 45 yıllık tecrübesi ile sadece vidanjör ve kanal açma hizmetleri değil insanların birçok tıkanıklık sorunundan kurtaracak çeşitli hizmetler de vermektedir.

Ankara Mutfak Tıkanıklığı Açma

Özellikle Ankara’da yaşayan kişiler bu sorunu çok iyi bilir. Binalar eski olduğu için mutfak lavabosu giderleri sürekli tıkanır. Marketlerde satılan lavabo açlar çoğunlukla ya işe yaramaz ya da geçici çözümler getirir. Tıkanıklık sık sık devam eder.

Tıkanıklığın sebebi binalar eski olduğu için bazen lavabonun borusuyla sınırlı kalmaz, gider borusu tıkanır ve bu tıkanıklıklara siz ulaşamayabilirsiniz. Bazen saatlerce uğraşırsınız ancak sonuç alamazsınız. Böyle bir durumda profesyonel yardım almak en doğrusu olacaktır.

Sadece bir telefon açmanızla çözülebilecek bir sorun yüzünden hayat kalitenizin düşmesine izin vermeyin. Uzman ekibimiz evinize geldikten sonra hemen sorunun nedenini belirler. Hemen ardından gereken işlemi kısa sürede uygular ve düşündüğünüzden çok kolay bir şekilde tıkanıklık sorunundan tamamen kurtulursunuz.

İnsanların profesyonel bir Ankara Logar Temizleme ve tıkanıklık açma hizmet veren firmayı aramaktan çekinmelerinin en büyük sebebi genelde fiyat oluyor. Saatlere harcadığınız emek, satın aldığınız bir sürü lavabo açma kimyasalını düşününce ücret kesinlikle çekinilecek bir konu değil.

Fiyat almak için bizi (0312) 213 27 05 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma  ve Kanalizasyon Temizleme 

Ankara Logar Temizleme hizmetinin dışında tuvalet tıkanıklığı konusunda da sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Tuvalet tıkanıklıkları size mutfak tıkanıklıklarından daha fazla soruna sebep olabilir. Pis suların taşması evde yaşayanların sağlıklarını riske atar, tuvaletler kullanılamaz, oluşan pis koku evi yaşanmaz hale getirir.

Tek bir telefonla çok kısa süre içerisinde tuvalet tıkanıklıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Tuvalet ve giderlere göre farklı cihazlar müdahale etmek gerekir.

Banyolardaki en önemli sorunlardan birisi arada oluşan kötü kokudur. İnsanlar bunun nedenini bazen anlamayabilirler ama çoğunlukla banyodaki su giderinin tıkanması buna sebep olur. Kötü kokulardan kurtulmak çok kolayken profesyonel bir firma aramak her zaman son seçenek olarak görülür. Bunun nedeni insanların fiyattan çekinmesidir. Aslında fiyatlar çekinilecek kadar çok değil.

Fiyat almak için bizi (0312) 213 27 05 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

ANKARA LOGAR TEMİZLEME HİZMETLERİNDE UZMANIZ

1982 yılında İbrahim YILMAZ tarafından kurulan Ankatem sektörün bilinen ve güvenilen firmaları arasında lider konumdadır.

Kurumsal bir şirket olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Temizlik ve tıkanma çalışmalarımızda her zaman parke, mermer, taş, fayans gibi zeminlere zarar vermeden ve çevreye duyarlı olarak hizmet vermekteyiz. Bu da maliyetlerinizin düşük olmasını sağlar.

Tıkanıklıklar için artık endişelenmeyi bırakın foseptik temizleme, kanal temizleme, kanalizasyon temizleme, banyo giderleri ve mutfak giderlerini açma gibi birçok tıkanıklıkta size profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ankara Logar Temizleme konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ve yurtdışından getirttiğimiz robotlarımız, vidanjör aracımız ile tam olarak hizmetinizdeyiz. Uzman ve deneyimli ekibimiz, son teknoloji cihazlarla birleşince profesyonel ve kaliteli hizmete ulaşmak bizim için çok kolay. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizden bazıları bizi Nurettin Vidanjör Ankara diye biliyor:)) Bize değer veren müşterilerimize hizmet vermek bizleri mutlu ediyor.