KANAL AÇMA

Kanal açma işlemleriniz işinin uzmanı ekiplerimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Kanal Açma servisi işlemlerimiz sırasında özel cihazlar kullanılmaktadır. Böylece kanaldaki tıkanıklıkların giderilmesi aşamalarında kanal çevresinin kırılması gerekmez. Kanal Temizleme taleplerinize ekiplerimiz hızlı bir şekilde dönüş yaparak her türlü gider tıkanıklığı açma işlerinizi başarılı bir şekilde sonuçlandırmaktadırlar. Tüm Ankara içerisinde kanal açan firmalar içerisinde en güvenilir hizmet alabileceğiniz firmalardan birisiyiz.

 

Kanal Temizleme

Kullandığımız özel ekipmanlar sayesinde gider tıkanıklığı açma işleri bizim açımızdan hiç sorun değil. Klasik yöntemler kullanarak bazı durumlarda sorunun çözümü mümkün olmamaktadır. Firmamız kanal açma servisi verirken tamamen yeni teknolojiden faydalanarak, etrafı kırıp dökmeden, çok kısa sürelerde ve çok düşük maliyetlerle sorununuza çözüm olmaktadır. Tıkalı olan kanalın açılması ve kanal açma işlemi öncesinde nasıl bir yöntem uygulanacağına karar vermeden önce kanalın içerisine sokulan görüntüleme teknolojisi ile mevcut durum bilgisayar ortamında değerlendirilir. Uzman personel sorunun kaynağını ve çözümünü doğru bir şekilde analiz ederek gider tıkanıklığı açma aşamalarını yol haritası olarak çıkarır. Bu belirttiğimiz teknolojik cihazların kullanılması ciddi bir eğitim ve beceri gerektirmektedir. Bu cihazları kullanmakta olan personelimiz sıkı bir etiğim sonrası işe başlamaktadırlar. İşinin ehli ustalarımız kullandıkları araç gerece son derece hakimdirler. Oldukça pahalı olmasına rağmen müşteri memnuniyetine verdiğimiz öncelik sebebiyle bu son teknoloji ürünleri Ankara kanal açma işlemleriniz için hiç çekinmeden kullanmaktayız. Tüm kanal açan firmalar için aynı hassasiyet içerisinde davrandıklarından söz etmek pek mümkün değildir.

 

Ankara kanal temizleme

Ankara kanal temizleme

Kanal Açma ve Temizleme Hizmetleri

Kanal açma servisi kapsamında ilk olarak tıkanıklığın olduğu bölgeye yüksek basınçlı su pompalanmaktadır. Pompalanan suyun basıncı o denli yüksektir ki tıkanıklıklar çoğu zaman bu sayede giderilmektedir. Fakat bazı durumlarda bu uygulama netice alınması için yeterli olmamaktadır. Bu defa tıkanıklığa sebep olan cisim özel cihazlar yardımıyla parçalanır. Yeteri kadar parçalanan cisim tekrardan yüksek basınçlı su uygulaması ile giderken uzaklaştırılarak sorun çözülür.

Tüm bu işlemler için kullanılan ekipman kalitesi sayesinde mevcut giderleriniz içinde hiçbir yıpranma veya hasar meydana gelmez. Klasik kanal açma yöntemleriyle karşılaştırıldığı zaman maliyetler açısından da oldukça ekonomiktir. Ankara Kanal Açma işlerinizde çok kısa sürede yanınızdayız.