Akyurt Vidanjör

Akyurt Vidanjör

ANKATEM Akyurt Vidanjör, 35 yılı aşkın süredir çeşitli kanalizasyon sorunları ve vidanjör hizmetlerinde saygın bir tedarikçi olmuştur. Memnun müşterilerimiz ticari yükleniciler, belediyeler, kamu kurumları ve özel mülk sahiplerinin karışımından oluşur. Hepsinin ortak noktaları vardır: hepsinin, projelerinde destekleyecek verimli ve güvenilir hizmetlere ihtiyacı vardır.

Ankara Akyurt’ta müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden bir tanesi çeşitli vidanjör kamyonların kiralanmasıdır. Günümüz ekonomisinde giderek artan sayıda işletme, pahalı ekipman satın almak yerine kiralamak istiyor. Bu strateji, şirketlerin sermayeyi serbest bırakmalarına olanak tanır; bu da, daha sonra, bakım yükü olmadan daha hızlı getiriler getiren her şeye yatırım yapabilir.

ANKATEM Akyurt Vidanjör, çeşitli inşaatla ilgili görevler için kullanılabilen bir kamyon filosuna sahibiz. Temizlik sözleşmelerini kabul eden veya çeşitli projelerinden sonra temizlenmesi gereken müşteriler için temizlik / Akyurt Vidanjör kamyon kiralama imkanı sağlıyoruz.

Süpürme İhtiyaçları

ANKATEM Akyurt Vidanjör aile şirketi olduğundan, müşterilerimizin refahını ciddiye alırız. İşte bu nedenle müşterilerimize personelimizden en iyi hizmeti vermeyi bir noktaya getiriyoruz. Süpürme işleminizi, kanalizasyon sorunlarınızı veya inşaat temizliğinizi herhangi bir sıkıntı yaşatmadan yapabildiğinizden emin olun. Bunu nasıl yapabiliriz? Görüyoruz ki vidanjör kamyonlarımız en üst seviyede kalıyorlar. Bunu başarmak için, günlük bakım kontrollerini sıkı sıkıya empoze ederiz ve koruyucu bir bakım çizelgesini titizlikle takip ediyoruz.

Akyurt Vidanjör araç kiralama ile, en katı endüstri standartlarına göre küçük parçacık parçacıkları toplayabilecek kapasitede ekipman alacaksınız. Bu, temiz sözleşmeleri güvenle yerine getirebileceğiniz ve müşterilerinize işin tamamlandığını söylediğinizde, sözcüğün her anlamıyla iyi yapıldığını görecektir. Akyurt Vidanjör, en yüksek verimlilikle aşağıdaki işleri yapmanıza yardımcı olabilir:

 • Yolların enkaz kaldırılması
 • Değirmen, kum, yaprak ve pislik temizleme
 • Park yeri temizliği

ve tabi ki daha fazlası …

Güvenilir Süpürücü / Vidanjör Kamyon Kiralama

Vidanjör araç kiralamamızdan yararlandığınızda, sadece ihtiyacınız olan kamyonları satın almanızın yanı sıra, bilgili personelimizden kişiselleştirilmiş servis alırsınız.

Vidanjör Kamyon Kiralama müşterilerine, en modern hidro ve vakumlu kazı kamyonları ve römorklarını geniş bir yelpazede sunmaktadır; tüm yeni Akyurt Vidanjör araçları dahil! Biz Akyurt Vidanjör ve kanalizasyon, kanal açma konularında profesyoneliz. Doğru sözleşme dönemi için, filomuzu Türkiye’deki herhangi bir projeye seferber edeceğiz ve hizmet sunumunun kalitesine ve alanımızda en iyilerden biri olarak ünümüze gurur duyacağız.

ANKATEM Akyurt Vidanjör Kamyon Kiralama, tüm hidro kazı, kanalizasyon jetlemesi ve Ankara’daki endüstriyel vakum ihtiyaçları için kiralık firma olarak kurulmuştur.

En modern kamyon ve römork çeşitleri ile, pazarın en yüksek kalitede, tasarlanmış ve güvenlik özellikli hidrolik /vidanjör kazı makinesi işe alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Güvenilirlik ve uyumluluk konusunda sürekli müşteri bağlılığı ve kararlılığı ile ANKATEM Akyurt Vidanjör, bir sonraki proje için kuru kiralama çözümü sağlayacaktır.

TAM HİZMET ATIK TAŞIMA HİZMETLERİ

Çevresel İhbarların kendi nakliye araç filosu, Ankara’daki şirketlere tam hizmet atık taşımacılığı hizmetleri sunmamızı sağlar.

Sağlam bir filo ile, Ankara’daki herhangi bir yerden atıkları almaya hazırız ve elimizden geleni yapıyor ve uygun tedavi ve imhası için son teknolojiye sahip tesisimize nakletebiliyoruz. İstisnai seviyelerdeki sigortalarımız, yüksek eğitim almış operatörlerimiz ve hızlı hizmetimiz, üstün hizmetimizin bir parçasıdır.

Tesisimizde tedavi için uygun olmayan atık maddeleri de taşıyabiliriz. Bu gibi durumlarda, atığın işlenip kontrol altına alınmış olan tesislerde imha edilmesini ve atılmasını sağlayacağız.

ANKATEM Akyurt Vidanjör sizin için çalışalım. Atık taşımacılığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bugün bizimle iletişime geçin. Çevresel Çözümler Temiz Olmanıza yardımcı olmak istiyor .

Hizmet verdiğimiz sektörlerden bazıları aşağıdaki gibidir. ANKATEM her türlü sektörde vidanjör kiralama hizmeti verebilir :

 • Belediyeler ve Kamu Hizmetleri
 • Üreticiler
 • Hastaneler ve Yaşlı Bakımı Tesisleri
 • İlaç endüstrisi
 • Otomotiv Sanayi ve Tedarikçileri
 • Kimyasal Formülatörler
 • Gıda İşlemcileri
 • Ofis binaları
 • Mühendislik Firmaları
 • Restoranlar ve Barlar
 • Restoranlar ve Barlar
 • Şirketin Kafeteryaları
 • Okul Sistemleri
 • Tema Parkları

Sunduğumuz hizmetlerden bazıları:

 • Atık Arıtma Hizmetleri
 • Endüstriyel Temizleme ve Yerinde İyileştirme
 • Tam Hizmet Atık Taşıma Hizmetleri
 • Yağ Tutucu Pompalama, Temizleme ve İşlemeÇekirdek Hizmetlerimizden bazıları şunları içerir:
 • Kondenser ve Eşanjör Boru Temizleme
 • Video Muayene
 • Endüstriyel Ekipmanların Temizlenmesi
 • Sızıntı Testi (Helyum Sızıntısı Tespiti)
 • Boru / Tüp / Tank Temizliği (Kondenserler, Kazanlar, Isı Eşanjörleri)
 • Endüstriyel ve Radyolojik Dekontaminasyon
 • Su Geçirmezlik Onarımı
 • Akyurt Vidanjör Kamyon Hizmetleri

Altyapı denetimleri ANKATEM Akyurt Vidanjör bölümümüz tarafından gerçekleştirilir.

Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi için sizi web sitemize göz atmaya davet ediyoruz ve başarılarınızla nasıl eşleşebileceğimiz konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen  doğrudan bizimle iletişime geçiniz .

Ankara VidanjörAnkara Kanal Açma, Ankara Kanal Temizleme, Su kaçaklarının tespiti, tuvalet tıkanıklıklarının açılması, kanal açma, kanal görüntüleme, kalorifer peteklerinin temizliği, kanal temizleme, kanal görüntüleme, son model cihazlar ile kırmadan kaçak su tespit etme, vidanjör hizmeti, vidanjör ile tıkanıklık açma, baca temizliği ve bakımı, Ankara Vidanjör kiralama  ve her türlü su tesisatı döşeme işleri için “Ankatem”,Türkiye’nin her yerine hizmet götürmektedir.

Hedefimiz müşterilerimize ekonomik vidanjör hizmetleri sunmak, çevre endüstrisinin değişmeye devam etmesiyle birlikte müşterilerimizin taleplerini de karşılamaktır. Ankatem Akyurt Vidanjör hizmetleri tıkanıklık açma işlemleriniz için mevcuttur. Vidanjör araç servislerimizin işinize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Deneyimli profesyonellerimiz, rutin programlı ziyaretler için veya çağrı temelinde işinize hizmet edebilir. Ankara Vidanjör hizmeti, yaşanan büyük ya da küçük tüm tıkanıkları kolayca çözebilir. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen 0312 213 27 05 – 0507 476 46 66 – 0537 222 48 38 nolu telefonlardan bizi arayın.

Benzer Yazılar

Sincan Lavabo Açma

Sincan Lavabo Açma (Ev ve İş Yeri) Eviniz de y a da iş yerinizdeki tıkanmış lavaolar, çoğu zaman lavaboyu duvara bağlayan boruların sökül

Ankatem Hizmetler

Ankatem Hizmetler-Neler Yaparız? Ankara merkezli şirketimiz için bazı bilgilendirmeler yapacağız. Ankatem Hizmetleri nelerdir? Neler yaparız? B

Periyodik Kanal Temizleme

Periyodik Kanal Temizleme Tıkanmalarla baş edebilmek için düzenli olarak Periyodik Kanal Temizleme işlemi yaptırmanız gerekir. Tıkanmaların b

Ankara Tıkalı Gider Açıcı

Ankara Tıkalı Gider Açıcı Firmamız yıllardır aynı ekiple çalışan güvenilir bir aile firmasıdır. Ekibimiz hem tecrübeli hem de eğitim

Pimaş Boru Tamiri

Pimaş Boru Tamiri Ankara Pimaş Boru Nedir? Sorusu ile başlamak isteriz öncelikle:) Pimaş Boru halk arasında Plastik Boru olarak bilinir. Tamiri

Altındağ Logar Temizleme

Envanterimizdeki herhangi bir ekipman hakkında emin değilseniz, ekip size ekipman gösterileri sunabilir. İsteğinize bağlı olarak, gösteri bile