Ankara Kanal Açma Firmaları

Ankara Kanal Açma Firmaları

1982 yılından beri Ankara Kanal Açma Firmaları içinde kurumsal olarak, sektörün öncü firmalarından olan Ankatem kanal açma hizmetleri için her zaman son teknoloji ürünler kullanır. Atıkların giderilmesi, taşınması ve bertaraf edilmesi için özel saha servis teknisyenleri ile çalışıyoruz. Oldukça eğitimli, tamamen profesyonel olan bu çalışanlar sizinle çalışmaktan gurur duyacaktır. Ankara Kanal Temizleme ekibimiz temiz vidanjör araçları, şık üniformalar ve tulum giyerek, mümkün olduğunca güvenli ve emniyetli bir şekilde çalışırlar. Ankara Kanal Açma Lojistik Yöneticilerimiz zaman çizelgelerinde yeteneklidir. Zaman çizelgelerini, teknisyenleri ve kamyonları mümkün olan en ekonomik ve verimli şekilde koordine etme, düzenleme ve yeniden düzenleme sorumluluğundadırlar. Memnuniyetiniz basitçe onların tek önceliğidir. Ev sahipleri için, her 3-5 yılda bir kez foseptik deponuzun boşaltılmasını öneririz. Ankara Kanal Arızayı aradığınızda, deponuzu temizlemek ve atıkları dışarı atmak için derhal evinize geleceğimizden emin olabilirsiniz.

Ankara Kanal Açma Firmaları

Ankara Kanal Açma Firmaları

Ankara Kanal Açma Şirketleri

Ankara Kanal Açma Firmaları tam olarak hangi saatlerde çalışır bilemeyiz ama kendimizi iyi biliriz. Biz haftanın hergünü günün her saati çalışıyoruz. Nasıl çalışıyoruz? Kanalizasyonlarda septik sisteminizle ilgili sorunların herhangi bir zamanda oluşabileceğini anlıyoruz ve bu nedenle 24 saat acil servisimiz var. Hemen ele alınması gereken bir sorunla karşılaşıyorsanız, bize bir telefon açmanız yeter, evinize veya iş yerinize en kısa sürede gelerek işe başlayacağız.

Hizmetlerimizin bazılarının kapsamlı bir listesi için lütfen aşağıya bakın:

  • Konut / yazlık foseptik ve depo pompalama ve çekme
  • 24 saat foseptik servisi
  • Bölmelerin görsel denetimi ve değerlendirmesi
  • Restaurant gres yağı pompalaması
  • Organik gıda atıklarının giderilmesi
  • Ticari vidanjör kamyon kiralama
  • Tüm sıvı pompalama
  • Yağ ayırıcı temizleme
  • Zemin drenajı temizleme
  • Acil durum sızıntısı yanıtı için lisanslıdır
  • Çeşitli atık sınıfları için tehlikeli olmayan sıvı atıkların giderilmesi
  • Altyapı hizmetleri
  • Su kaçak tespiti
 • Kameralı kanal görüntüleme

Kurumsal Ankara Kanal Açma Firmaları 

Ankara Kanal Açma Firmaları ellerinde güçlü vidanjör araçları bulundururlar. Kombine Vidanjör Kamyon Hizmetleri, katı döküntüleri kürekle veya elle yüklemeyle karşılaştırıldığında çok daha hızlı bir şekilde kaldırarak zaman kazandırır. İhtiyaçlarınıza göre rutin ve acil durumlarda kamyon temin edebiliriz.

Sıvıları, çamurları ve katıları içeren materyalleri çekme ve taşıma kapasitesine sahip son teknoloji ürünü yaş / kuru vidanjör kamyonları kullanırız. İsteğe bağlı olarak korozif asitler ve kostik kimyasallar için paslanmaz çelik vakum kamyonları da temin edebiliriz.

Durum gereği gibi malzeme geri dönüşüm veya elden çıkarma amacıyla yük atılabilir veya teslim edilebilir.

Endüstriyel Vidanjör Kamyon servisimiz için başvurular şunları içerir:

  • Asit, kostik, ağır yağ ve diğer tehlikeli kimyasallar da dahil olmak üzere sıvı maddeler
  • Katı maddeler, çimento, kaya, kireç, kum ve çamur gibi
  • Yerinde Transfer
  • Dökülen Temizleme
  • Tank Temizleme
 • Fiziksel Tesis Bakımı

Su Patlatma ve Hidroelektrik Kesme Hizmetleri şu alanlarda kullanılabilir:

  • Tank ve Proses Hattı Temizleme
  • Eşanjörlerdeki tıkalı tüplerin temizlenmesi
  • Temizleme için büyük depolama tanklarına erişme
  • Temizleme ekipmanları
  • Proses tanklarından katıların uzaklaştırılması
 • Epoksi boyama veya boyama için yüzey hazırlama

Ankara Kanal Açma Çevre Hizmetleri, zararlı maddeleri yok etmek, nötralize etmek ve / veya çeşitli yöntemlerle zararlı maddeleri atmak suretiyle imalat makineleri, süreç hatları ve tüm tesislerin dekontaminasyonunu yapma tecrübesine sahiptir.

Ankara Kanal Açma Hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Ağır Metal Dezenfekte Etme
  • Kimyasal Dekontaminasyon
  • PCB Dezenfekte Etme
  • Yağ ve Gres Dezenfeksiyonu
  • Bireysel Kimyasal Tanklar
  • Büyük Kaplama Tank Hatları
  •  Atık Depolama Alanlarının Kapatılması
  • Tesis / Bina Temizleme
 • Toz ve Küf Dekontaminasyonu

Ankara Kanal Açma Hizmetleri, müşteri hizmetleri için benzersiz bir kişisel özveriyle ve endüstride nadiren görülen eski tarz bir iş ahlakıyla ayrımcı bir tam hizmet, anahtar teslimi çevre müteahhidi konumundadır.

Projenin büyük, küçük, rutin veya karmaşık bir taahhütte olmasına bakılmaksızın, işleri aynı profesyonellikte yapmaktan gurur duyuyoruz, çünkü her zaman güvenliği bir numaralı öncelik haline getiriyoruz ve müşterilerin sorunlarını olabildiğince hızlı ve verimli bir şekilde çözüyoruz.

Hizmet Verilen Sektörlerden Bazıları

 Kimyasal Üretim
Çelik İmalatı
Farmasötik Üretim
Hizmet ve Enerji Santralleri
Selüloz ve Kağıt Makineleri
Gıda İşleme Tesisleri
İçecek İşleme Tesisleri ve Bira Fabrikaları
Hükümet İmkanları
Oluşturma İmkanları
Ekstrüzyon Tesisleri
Mühendislik ve Danışmanlık

Ankara Kanal Açma Vidanjör Kazı Kiralama

Vidanjör Kazı ekipmanı işe almak istiyorsanız, en karmaşık talepleri bile karşılayabilecek çok sayıda tedarikçi bulunmaktadır. Vidanjör Kamyonlar kazının en güvenli tarafında olduğundan, tedarikçilerimiz tüm yıl boyunca kuru ve / veya yaş kiralama için en kaliteli makinelere sahiptir.

Ankara Kanal Açma vidanjör araçları kazı çalışmasında, özellikle çukur açma veya dar alanlarda çalışma için yararlı makinelerdir. Bu makineler, boşaltma, delme ve kazınmış boruların veya kabloların etrafına emme yöntemi ile toprak çıkartılması ve yer değiştirme veya değiştirmeden önce genellikle makinenin içine depolanması için kullanılır.

Güler yüzlü personelimiz her türlü eklenti ile ekipman tedarikinde size yardımcı olabilir.

Ankara Kanal Açma

Deneyimli ekibimiz ve kullandığımız özel araçlar ile kanal tıkanıklıklarını açmak bizim için çok kolay. Ankara Kanal Açma hizmetlerinde 35 yılı aşkın tecrübemiz ve yurt dışından getirttiğimiz robot ve diğer özel cihazlarımız ile uygun fiyata profesyonel kanal açma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ankara Kanal Açma İşlemleri İçin Neden Ankatem’i Seçmelisiniz?

Tecrübeli ve Alanında Uzman Bir Ekip

Firmamız 1982 yılından beri kanal açma, foseptik temizleme, vidanjör kiralama ve vidanjör hizmetleri verme, atık giderleri temizleme ve açma; banyo, tuvalet, mutfak tıkanıklarını açma gibi büyük ve küçük bütün tıkanıklık ve temizleme işlemlerinde uzmanlaşmıştır.

Ekibimiz alanında uzman ve eğitimli olduğu için tıkanıklığın yerini kolayca tespit etmekte ve Ankara Kanal Açma işlemini kırıp dökmeden yapabilmektedir.

Kadromuz uzun yıllardır bizimle çalışan, alanında uzmanlaşmış ve eğitim almış bir ekipten oluşmaktadır. 35 yıldır kaliteden ödün vermediğimiz için hala sektörün öncü firmaları arasında yer alıyoruz. Tecrübeli ve uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Son Teknolojiye Uygun Cihazlar

Firmamızın başarılı olmasını sağlayan en önemli etkenlerden birisi her zaman son teknolojiye uygun cihazlar kullanmamızdır. Bu sayede etrafı kırıp dökmeden, zarar vermeden en kısa sürede tıkanıklıklık problemlerini çözebiliriz. Son teknolojiye sahip vidanjör araçlarımız, yurt dışından getirttiğimiz robotlarımız ile sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

7/24 Ulaşılabilirlik

Ankara Kanal Açma hizmetlerimiz için web sitemizden ve telefonlarımızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Tıkanıklık problemlerinin ne kadar can sıkıcı olduğunun farkındayız. Bu yüzden size en kısa sürede hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Tıkanıklıkları artık sorun etmenize gerek yok size bir telefon uzaklıktayız. Uzman ekibimiz en kısa sürede size gelerek tıkanıklıkları açacaktır.

Ankara Kanal Açma Hizmet Aşamaları

Firmamız tıkanıklığın büyüklüğü ne olursa olsun her zaman işe başlamadan önce tıkanıklığın yerini ve sebebini belirleyerek işe başlar.

Ankara Kanal Açma işlemine hazırlık aşaması atlanılarak başlanırsa tıkanıklığın yeri yanlış belirlenebilir ve yanlış işlem yapılacağı için gider boruları zarar görebilir.

Tıkanıklığa sebep olan cisim bazen çok sert olabilir. Bu cisim özel araçlarla parçalanmak zorundadır. Bu cismin sert olduğu bilinmeden tazyikli suyla açılmaya çalışılırsa zaman boşa harcanmış olacaktır. Ayrıca bu işlem sırasında uygun olmayan kimyasallar kullanılırsa gider boruları zarar görebilir.

Ankara Kanal Açma işleminde gider borularını tıkayan nesnelerin cinsine göre özel açma yöntemleri ve kimyasallar kullanılmalıdır. Yanlış bir işlem maliyetin artmasına sebep olacaktır. Bu yüzden profesyonel bir Ankara Kanal Açma firmasıyla çalışmanız gerekir.

Tıkanıklığa sebep olan nesne parçalandıktan sonra vidanjör aracımızla bu parçalar çekilir. Firmamız tıkanıklık işleminden sonra mutlaka gider borularını temizleme işlemi yapar. Böylece küçük parçaların kalma riski olmaz ayrıca kötü koku ve bakterilerin de kaybolması sağlanır.

Profesyonel bir firmayla çalışıyorsanız Ankara Kanal Açma aşamaları bu şekilde olmalıdır.

Ankara Kanal Temizleme

Özel ekipmanlar ve cihazlar kullandığımız için her türlü tıkanıklığı kolay bir şekilde açabiliriz. Firmamız Ankara Kanal Açma işleminde titizlikle çalışmakta ve son teknolojiye uygun araçlar kullanmaktadır. Bu sayede tesisatta kırma olmadan kolayca tıkanıklığı açabilmekteyiz.

Tıkalı kanalın açılması işlemi öncesinde kanalın içerisine sokulan görüntüleme teknolojisi ile mevcut durum bilgisayar ortamında değerlendirilir. Uzman ekibimiz bilgisayardan inceleme yaparak tıkanıklığın nedenini ve yerini tam olarak belirler. Bu doğrultuda Ankara Kanal Açma işlemi için plan hazırlanır.

Kanal görüntüleme cihazlarını kullanmak için ekibimiz özel bir eğitimden geçmiştir. Birçok firmanın pahalı olduğu için kullanmadığı bu sistemi siz müşterilerimizin memnuniyeti için hizmetinize sunmaktayız.

Ankara Kanal Açma ve Temizleme

Ankara Kanal Açma işleminde öncelikle tıkanıklığın olduğu bölgeye özel kimyasallardan oluşan tazyikli bir su sıkılmaktadır. Suyun tazyiği çok fazla olduğu için bazen tıkanıklık sadece bu suyla açılmaktadır. Ancak bazı durumlarda sadece tazyikli su yeterli gelmeyebilir. Bu durumlarda tıkanıklığa sebep olan cisim özel cihazlarla parçalanır, yeteri kadar parçalandıktan sonra tazyikli su ile iyice parçalanır ve vidanjör ile tüm parçalar çekilir. Uzman ekibimiz ve teknolojik cihazlarımız sayesinde bu işlemler sayesinde tesisata hiçbir zarar gelmez.

Periyodik Ankara Kanal Açma Hizmetleri

Ankara gibi eski bir yerleşim yerinde bulunan işletmeler ve evler kanalizasyon konusunda her zaman sorun yaşayabilir. Yağmurların şiddetli yağdığı ve kar sularının erimeye başladığı dönemlerde tıkanma sorunları en sık yaşanır. Bu yüzden daha tıkanıklık olmadan gider borularının temizlenmesi gerekir.

Periyodik olarak özellikle AVM’ler, hastaneler, okullar, siteler ve büyük iş yerleri Ankara Kanal Açma ve temizleme işlemi yaptırmalıdır.

Tıkanıklık fark edilene kadar gider boruları zarar görebilir ve tesisatın yenilenmesi gerekebilir. Bu yüzden daha tıkanıklık olmadan önce gider boruları temizlenirse daha uygun maliyetlerle Ankara Kanal Açma işini halletmiş olursunuz.

Periyodik olarak Ankara Kanal Açma işlemi yaptırmazsanız hiç beklemediğiniz bir an kötü kokular gelebilir ve pis suların taştığını görebilirsiniz. Taşan sular salgın hastalıklara sebep olabilir. Eğer kış dönemine denk gelirse akşam soğuktan sular donabilir ve arabaların kaymasına sebep olabilir. Ankara Kanal Açma işlemi bu yüzden hayati bir öneme de sahiptir.

Ankara Kanal Açma işlemi dışında firmamız vidanjör hizmeti de vermektedir. Vidanjör tıkanıklıkları açmak için kullanılan, büyük vakum gücüne sahip, özel bir araçtır. Vidanjörler aşağıdaki durumlarda kullanılır:

  • Kanalların temizlenmesi,
  • Kanalların açılması,
  • Kanalizasyonların ve gider borularının temizlenmesi,
  • Artık suların ve tıkanıklığa sebep olan parçaların çekilmesi,
 • Alt yapının temizlenmesi hatta kanalların görüntülenmesi gibi durumlar yer almaktadır. Ancak bilinen en yaygın kullanım alanı atık suların çekilmesidir. Araç üzerinde özenle yerleştirilmiş vakum aparatı sayesinde atık sular içerisine çekilir ve alan temizlenmiş olur.

Neden Ankara Kanal Açma İçin Özel Vidanjör Önemli?

Vidanjör araçları pahalı olduğu için bazı firmaların kendi bünyelerinde vidanjörleri bulunmayabilir. Bu yüzden başka firmalardan vidanjör kiralamak zorunda kalabilirler. Ankatem kendine ait vidanjörleri ile size her an hizmet vermeye hazırdır.

Bu yüzden sektörde her zaman tercih edilen firmalar arasındayız. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman en önemli unsur olmuştur.

Ankara Kanal Açma işlemi sırasında vidanjör kullanımı özel bir eğitim gerektirmektedir. En ufak bir yanlış sonucunda vidanjör aracı gider borularına zarar verebilir. Bu yüzden çalıştığınız Ankara Kanal Açma firmasının kendi vidanjör aracı ve bu konuda eğitimli bir ekibi olması çok önemli bir faktördür.

Ankara Kanal Açma hizmetleri dışında ayrıca aşağıdaki konularda hizmet vermekteyiz:

Mutfak giderleri açma:

Ankara Kanal Açma Firmaları gibi büyük tıkanıklıkların yanında mutfak giderlerinin açılması gibi küçük ama can sıkıcı tıkanıklıkları da kolay bir şekilde açıyoruz.

Mutfak giderleri için özel olarak tasarlanmış cihazlarımız ile çok kısa bir süre içerisinde mutfak giderlerindeki tıkanıkları açabiliriz.

Ankara eski binaların çoğunlukta olduğu bir şehir. Bu yüzden evlerin mutfak, banyo ve tuvaletlerinde sık sık tıkanma sorunları yaşanabiliyor. Bazı basit tıkanıklıklar lavabo açıcı kimyasallarla açılabilse de bu geçici bir çözüm oluyor ve kısa süre sonra yeniden tıkanma olabiliyor.

Ankara Kanal Açma

Sürekli tıkanıklık işleriyle uğraşmamak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Özel ekipmanımız ve deneyimli personelimiz ile tıkanma sorununda tamamen kurtulabilirsiniz.

Ankara Tuvalet ve Banyo Gideri Açma

Ankara Kanal Açma hizmetlerimizin dışında tuvalet ve banyo giderleri için de açma hizmeti sunmaktayız.

Bunun için tıkanmanın sebebine göre tamamen farklı cihazlar kullanmaktayız.

Özel cihazlarımız ile tıkanıkları kırmadan, fayanslara ve zemine zarar vermeden kolayca temizlemekteyiz.

Banyo giderlerinden gelen pis kokulardan çok kolay bir işlemle kurtulabilirsiniz.

1982 yılından beri aşağıdaki konularda hizmet vermekteyiz:

  • Kanalizasyon Görüntüleme
  • İç Ve Dış Hat Görüntüleme
  • Tuvalet Görüntüleme
  • Periyodik Bakım Hizmeti
  • Ankara Vidanjör
  • Vidanjör Kiralama
  • Kombine Vidanjör Hizmeti
  • Foseptik Temizleme
  • Ankara Kanalizasyon Temizleme
  • Ankara Logar Temizleme
  • Yağlı Kanal Temizleme
  • Lavabo Tıkanıklığı Açma
  • Logar Tıkanıklığı Açma
  • Mutfak Tıkanıklığı Açma
  • Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 • Kanalizasyon Açma

Daha fazla bilgi için aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz:

   • (0312) 213 27 05 (PBX)
   • Cep Telefonu :
   • 0537 222 48 38 (GSM)
   • Cep Telefonu 2 :
  • 0532 692 36 38 (GSM)
Benzer Yazılar

Altyapı Kanal Görüntüleme Firmaları

Altyapı Kanal Görüntüleme Firmaları Altyapı Kanal Görüntüleme Firmaları aradığınıza göre yaptığımız işleri bilen ve diğer pahalı

Bala Vidanjör

Bala Vidanjör kazısı, kazmak için iki mekanik olmayan kaynağın birleşimidir. İlk kaynak basınçlı su veya hava, toprağı gevşetmek ve par

Kızılcahamam Vidanjör Hizmeti

ANKATEM'de size olan bağlılığımız bir satışla veya hizmetle bitmiyor. Kanalizasyon temizleyicilerinin ve makinelerin her zaman en üst düzeyd

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyon Açma Fiyatları Firmamız tüm Türkiye ve Ankara başta olmak üzere Kanalizasyon Açma Fiyatları konusunda hem uygun hem tam hizmet s

Arıtma Tesisi Çamur Bertarafı

Arıtma Tesisi Çamur Bertarafı (Ankatem) Haftalı yazı serimizin bu haftaki konusu ”Arıtma Tesisi Çamur Bertarafı” Nedir? Nasıl Yap

Rögar Baca Temizleme

Rögar Baca Temizleme (Ankara) Kanalizasyon tıkanmalarını engellemek düzenli olarak Rögar Baca Temizleme ile mümkün olur. Ankara merkezli şirk