Ankara Kanal Açma Fiyatları

Ankara Kanal Açma Fiyatları

Evde meydana gelebilecek tüm kanalizasyon sorunlarında Ankatem yanınızda. Şirketimiz Ankara Kanal Açma Fiyatları konusunda rakiplerinden çok daha ılımlı hareket etmektedir. Resmi kurum ücretleri ile aynı mantıkla hareket etmektedir.

Yazı İçeriği;

 1. Kanal Hattı Neden Tıkanır?
 2. Ankara Kanal Açma Hizmetleri
 3. Kanal Tıkanıklığını Kim Açar?
 4. Ankara Kanal Açma Maliyetler
 5. Belediye ya da Aski Eviminde Olan Tıkanıklığı Açar Mı?
 6. Fiyatlar Neye Göre Değişir?

Kanalizasyon sıkıntıları arasında tıkanmış bir kanal boruları ile uğraşması zordur. Aynı zamanda tıkanıklığı gidermekte maliyetli olan bir durumdur.

Kanal Hattı Nedir? Kanalizasyon ana hattı, tüm atık sularınızı belediye kanalizasyon sistemine taşıyan borudur. Bu boru yer altına gömülür ve evden sokağa kadar uzanır. Bu borular Logarlara bağlanır. Logar sayesinde sokak ya da cadde içinde bulunan ana şebeke hattına gönderilir.

Evinizde oluşan tıkanıklık için Asli ve bağlı olduğunuz Belediyeden destek isteyebilirsiniz. Ücreti karşılığında size hizmet vereceklerdir. Özel mülklerde her zaman resmi kurumlar sizden ücret talep eder. Bugün (14.04.2022) itibari ile tıkanıklık başına 380 TL ücret almaktadır. (Aski)

Ankara Kanal Açma Fiyatları

Ankara Kanal Açma Fiyatları

Ankara Kanal Açma Fiyatları (Tek Sefer Tıkanıklık Açma Ücreti)

Öncelikle evde kanal tıkanıklığı neden olur sorusuna yanıt arayalım. Bunun birden fazla nedeni vardır. Gider boruları içinde birbirine yapışan boruyu tıkayan yağlar, saçlar ve diğer kalıntılardan bir tıkanıklık meydana gelebilir. Yapılmaması gerekenlerin başında, mutfak gider lavabosuna yağ dökmemek, tuvalete tuvalet kağıdı da dahil herhangi bir şey atmamak çok önemlidir.

Tıkanmış bir kanalizasyon hattının diğer nedenleri arasında boruya doğru büyüyen ağaç kökleri ve eski kil boruların kırılması sayılabilir.

Evinizde tıkanınmış kanallar olduğunda, görmezden gelmek isteyeceğiniz bir durum değildir. Acil ve ivedi bir şekilde sorun giderilmelidir. Geç kalırsanız ne olur? Tüm atıklar evinizde birikir. Bunun sonucun da kötü kokuların oluşumu hızlanır. En önemlisi sağlık açısından sorun teşkil etme durumu vardır.

Bizi ne zaman aramalısınız?

 • – Ankara Kanal Açma Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin
 • – Kanal Açma Hizmeti Almak İçin.
 • – Düzenli Bakım Hizmeti Almak İçin.
 • – Kanalizasyon Borularını Çökme Yaptıysa.
 • – Kanalizasyon Koku Sorunu Varsa.

Ankara Kanal Açma Fiyatları (Hangi Durumlarda Değişir)

Ankara Kanal Açma giderlerinin maliyeti, soruna ve uygulacak yönteme bağlı olacaktır. Buna bir örnek verelim. Tıkanmış bir gider açma maliyeti, Ankara merkez ilçelerde 300 TL 400 TL arasınadır. Tıkanıklığı açtık ama genel temizlik yapılmasını istiyorum dediniz. Bu istek ek maliyet demektir. Bu isteğinizin fiyatı, temizlik yapılacak alanın duruma bağlı olarak değişiklik gösterir.

Tıkanmış giderler, evinizde ve ya işyerinizde hijyenik olmayan koşullara yol açar. Tıkanmış bir gideriniz varsa maliyetten çok bu sorunun aciliyetini düşünmeniz gerekir. Kurumsal firmalar ile çalışırsanız zaten gereksiz para ödememiş olursunuz. Giderinizi kurallara ve mevzuata uygun açtırmak Kombine Vidanjör kullanan firmaları seçmelisiniz. Unutmayın, tıkanıklık açılır ancak sorunun kaynağı tespit edilmezse tıkanıklık tekrar eder.

Kurumsal firmaların avantajları;

 • Dürüst Fiyat Politikası
 • Sorunları Net Olarak Tespit Etme
 • Tıkanıklığı Gelişmiş Vidanjör Araçlar İle Giderme
 • Faturalı Hizmet
 • İşinin Arkasında Durma
 • Müşteri Memnuniyeti

Yukarıda verdiğimiz bilgiler doğrultusunda hizmet alımı yapabilirsiniz. Bütçenizi en verimli harcamak sizlerin elinde. Geçici sorunlar için belki daha az ödeme yaparsınız. İlerleyen günlerde maalesef ödediğiniz tutarın çok çok fazlasını harcamak durumunda kalabilirsiniz. Fiyattan önce kaliteli hizmet alımına odaklanmalısınız.

Benzer Yazılar

Kanal Temizleme

Firmamız 1982 yılından beri Kanal Temizleme hizmetleri altında foseptik temizleme, Ankara kanalizasyon temizleme, Ankara logar temizleme, yağlı

Bina Kanalizasyon Sorunları

Bina Kanalizasyon Sorunları Örnekleri Bina Kanalizasyon Sorunları başınıza geldiyse, bilmeniz gereken size kim yardım edecek sorusu değil mi?

Batıkent Kanal Açma

Batıkent Kanal Açma Batıkent Kanal Açma işlemi profesyoneller tarafından yapıldığında düşündüğünüzden daha kolay ve daha hızlıdır.

Ankara Gider Açma Fiyatları

Ankara Gider Açma Fiyatları Ankara Gider Açma Fiyatları 2022 Gider sistemi, katı ve sıvı atıklarının merkezi kanalizasyona ulaştırılması

Ankara Lağım Tıkanması

Ankara Lağım Tıkanması Çözümleri Ankara Lağım Tıkanması sorunlarında, şirketimiz yeni nesil yöntemler ile çözüm üretmektedir. Büyü

Tuvalet Tıkanıklık Açma Ustası

Tuvalet Tıkanıklık Açma Ustası Pek çoğumuz bazı meslek gruplarının varlığından bile haberdar değiliz. Oysa bilmediğimiz o kadar çok me