Ankara Kanal Görüntüleme

Ankara Kanal Görüntüleme

Ankara eski ve kalabalık bir yerleşim yeri olduğu için kanalizasyon tıkanmaları sıklıkla görülür. Ankara Kanal Görüntüleme ile kanalizasyon tıkanmaları en kolay şekilde ve en ucuz şekilde açılabilir.

Ankara Kanal Görüntüleme Hizmeti Nedir?

Kanal görüntüleme kanalizasyona sarkıtılan veya bırakılan video görüntüleme cihazıyla tıkanıklığın yerinin ve nedeninin tespit edilmesini sağlayan teknolojidir. Eskiden tıkanmanın yeri duman tekniğiyle bulunurdu ancak bu hem zahmetli hem de uzun süren bir işti. Kanal Görüntüleme robotları sayesinde hem tıkanmanın yeri kesin olarak belirlenir hem de nedeni kesin olarak belirlenir. Tıkanmanın yeri kadar neden tıkandığı da önemlidir. Kanalizasyon tıkanmalarına birçok şey sebep olabilir. Örneğin inşaat atıkları, yapraklar, çöpler … Bu şu açıdan önemlidir. Tıkanmaya sebep olan maddenin çözünmesi ne kadar zorsa o kadar kuvvetli kimyasal kullanmak gerekir. Yaprağın yol açtığı tıkanmayla inşaat atıklarının yol açtığı tıkanmaya aynı şekilde müdehale edilemez.

Ankara Kanal Görüntüleme

Ankara Kanal Görüntüleme

ANKATEM Ankara Kanal Görüntüleme ve vidanjör kiralama hizmetlerinde 33 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Kanalizasyon açma ekibimiz deneyimli ve donanımlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Kendimize ait birçok vidanjör aracı, servis araçları ve kanalizasyon işlerini tamamlayacak araç ekipmanına sahibiz. Bu sayede bizimle iletişime geçtiğinizde anında size cevap verebilir ve hizmet için 7/24 hazır olarak bekleyebiliriz. Ankara Kanal Görüntüleme için gereken tüm teknolojilere sahibiz.

Kanal Görüntüleme Çözümleri

Bazen maddi açıdan düşünerek kanalizasyon veya gider tıkanmalarını kendiniz açmaya çalışabilirsiniz. Basit tıkanmaları basit yöntemlerle açabilirsiniz ancak kanalizasyon tıkanmaları ciddidir. Kanalizasyon tıkanmalarını profesyonel bir firma özel araçlarla açabilir. Eğer inatla kendiniz yapmaya çabalarsanız borulara, hatta zarar verirsiniz ve bu size daha fazla maliyete yol açar.

Lavabo tıkanmaları gibi çok ufak tıkanmalar tesisatçı çağırmadan açılabilir ancak bu genelde mutfak lavabosu veya banyo lavabosu için geçerlidir. Çeşitli kimyasal ve pompalarla bu tıkanıklıkları açabilirsiniz. Ancak sürekli tıkanma oluyorsa, kimyasalla bile açılmıyorsa artık bir kanal açma firmasını arama zamanı gelmiştir.

Bizi aradığınız takdirde 7/24  Ankara Kanal Görüntüleme hizmetimiz ile tıkanıklıkların yerini ve nedenini kesin olarak belirler ve uzun süreli çözümler sunabiliriz.

Ankara Kanal Görüntüleme Firmaları

Ankara Kanal Görüntüleme Firmaları

Kanal Görüntüleme Robotları Kullanım Alanları

Kanalizasyon Boruları ve Logar içinde hareket eden robotlar,  yeraltı ana kanalizasyon borularını görsel olarak incelemenizi sağlar. Bu robotlar asla su geçirmez cihazlardır. El ile kullanılan ya da itme ile kullanılana robotlardan farklıdır. Bu robotların kendi için de motorları vardır. Bu sayede hareket ederler. Kendinden tahriklidir ve ana hat veya daha büyük çaplı boru görüntülemeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Sızıntıların ve kusurların hızlı ve doğru bir şekilde tespit eder ve kayıt eder. Anlık olarak izleyebilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf sağlar. Aynı zamanda paradan:))

Robot kameralar ayrıca ana hat ve kanalizasyon boru hatlarını denetlemek için de kullanılabilir. Ancak modele bağlı olarak, daha uyarlanabilir ve ulaşılması zor kapalı alanlara uzaktan erişmenin gerekli olduğu çeşitli diğer alanlarda kullanılır.

Ankara Kanal Görüntüleme (Kazısız Boru Tamiri)

Kazısız boru ürünleri ile eskimiş ya da delinmiş boruları değiştirmeye son. Geleneksel boru tamiri, daha fazla zaman, daha fazla para, daha fazla dağınıklık ve bahçenize daha fazla zarar vermeyi gerektirir. Astar, çok daha az kazma olması bakımından farklılık gösterir, böylece tamamlanması daha az zaman ve insan gücü alır. Astar, mevcut bir boru içinde bir borunun oluşturulduğu yerdir. Bu boru özel bir epoksiden üretilir ve mevcut yapıya veya çevre düzenlemesine zarar vermeden yeni bir borunun sağlamlığını korur.

Boru astarımız, arızalı kanalizasyon ve kanalizasyon hatlarını eski haline getirmek için boru içinde boru oluşturur. Bu, müşterimizin zaman ve paradan tasarruf etmesini sağlayacak şekilde yapılır. Epoksimizi mevcut borulara yerleştirerek boru sistemlerini onarabiliyoruz ve hatta bir borunun eksik kısımlarını geçebiliyoruz. Bu, sızıntılar, kırılmalar, tıkanmalar, kök izinsiz giriş, kalsiyum birikmesi, su hasarı, küf, kanalizasyon yedekleri ve akış kapasitesi için uzun vadeli bir çözümdür. Kanalizasyon Sorunları? Kanalizasyon sorununuz olabileceğini düşünüyorsanız, sorun bu olmayabilir.

Çoğu zaman bir kanalizasyon veya yağmur suyu sorunu, asıl sorun kanalizasyonunuza bağlı boru hatlarından biri olduğunda yalnızca bir semptomdur. Bu, kazısız sıhhi tesisat kaplama hizmetlerimizin sorununuzu daha yüksek verimlilik ve çok daha uygun bir fiyatla çözebileceği anlamına gelir. Kanalizasyonla ilgili sorunlarınız varsa, sorununuzu hafifletmek için kazısız boru kaplamasını düşünün.

Benzer Yazılar

CarboLith PL

Ankatem olarak Minova Global ürünlerini satıyoruz. Kanalizasyon Boru Tamiri için dünyada ki en gelişmiş ürün olan Carbolith PL ürününü si

Kanal Açma Kuka

Kanal Açma Kuka (Ankara) Kanalizasyon sorunu yaşayanların ardığı terimdir Kanal Açma Kuka terimi. Pek çok kişi Kuka ismini belki duymamışt

Eryaman Vidanjör

Eryaman Vidanjör araması yapıyorsanız son yaşadığımız sel baskını mağduru olabilirsiniz. Bu üzücü olayı tekrar yaşamamak dileği ile.

Ankara Logar Tıkanıklığı Açma

Ankara Logar Tıkanıklığı Açma-Temizleme Ankara Logar Tıkanıklığı Açma için hangi teknikleri kullanıyoruz? Kanalizasyon sorunlarında han

Ankara Logar Açma

Ankara Logar Açma ve diğer hizmetlerimiz konusunda ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Çankaya Kanalizasyon Görüntüleme

Çankaya Kanalizasyon Görüntüleme Ankatem olarak Türkiye geneli ve Ankara içinde çalışmalar yürütmekteyiz. Çankaya Kanalizasyon Görüntül