Bahçelievler Kanal Temizleme

Bahçelievler Kanal Temizleme

 

Gün geçtikçe şehirlerde kanalizasyon hatları ev, iş yerleri, fabrikalar, hastaneler, alışveriş merkezleri vb. yerlerin atıklarıyla dolmaktadır. Kullanılmış yağ atıkları gibi dikkat etmediğimiz hususlar kanalların kirlenmesi ve tıkanmasını daha çok artırıyor. Yağlı kanal sistemlerinin düzenli bir şekilde temizliğinin yapılması hayati açıdan önemlidir. Kanalların temizlenmesi ve bakımı için öne çıkan kavramlar şunlardır:

 

Kanal temizleme

 

Kanalların dikkatli temizlenmesi çok önemlidir. İşini dikkatsiz yapan firma çalışanlarının göz ardı ettiği temizleme işlemleri kötü sonuçlar doğurabiliyor. Bahçelievler kanal temizleme işini titizlikle yapmakta ve kanalların kullanım ömrünü uzatmaktadır. Bahçelievler kanal temizleme baca temizliğini uzman, eğitimli ve işinin iyisini yapan çalışanlarıyla görevini sürdürmektedir.

 

Logar temizliği

 

Gerekli gereksiz atıklarla kanallar dolar ve işlevini yerine getiremez. Logar temizliği diğer bir adıyla kanalizasyon temizliği, dolu olan kanalların hidrolik akışının kolaylaşabilmesi ve taşma riskine engel olmak için temizlenmesidir. Kanalların zarar görmeden temizlenmesi elbette çok önemlidir. Bahçelievler logar temizliği işini kanallara zarar vermeden yapıyor.

 

Kanalizasyon temizliğini uzman çalışanlarıyla itina ile yaparak, kokulara sebep olan ihtimalleri ortadan kaldırır. Bahçelievler logar temizliği işini ustalıkla ve en ileri teknolojiyle yapmakta. Böylelikle hızlı, kaliteli ve kolay bir şekilde çözüme ulaşıyor.

 

Kanal açma

 

Kanal açarken ilk olarak tıkanıklığın oluştuğu bölgeye yüksek basınçlı su pompalar. Bazı su pompalama işlemi yeterli gelebilir. Fakat bazı durumlarda bu işlem yeterli olmaz. Bu sefer tıkanıklığa sebep olan cisim özel cihazlarla alınır. Cisim büyükse parçalanır. Parçalandıktan sonra tekrara su pompalama işlemi yapılarak kanal açılır. Bahçelievler kanal açma kanal açma işlemlerini hiçbir yıpranma ve zarar vermeden yapar. Bahçelievler kanal açma düşük maliyetli, ekonomiktir.

 

Vidanjör

 

Vidanjör; üzerinde vakum sistemi yer alan, atık sularını yine üzerinde yer alan tanka dolduran araçtır. Vidanjör genellikle atık su altyapı sistemlerinin kurulmadığı ve sanayi bölgelerinde kullanılır.

 

Bahçelievler vidanjör alakalı konunun teknik yönlerinin farkında ve bunun bilincinde olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Bahçelievler vidanjör, vidanjör kavramının ince ayrıntılarının farkında ve işinin ehlidir. Firmamız; atık su depolama tanklarını boşaltır, evsel ve endüstriyel atık sularını taşır.