Keçiören Kanal Temizleme

Keçiören Kanal Temizleme Firmaları

Keçiören Kanal Temizleme hizmetlerini kim verir? Hangi Fiyatları uygular? Bu sorularınızı bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Biz Keçiören bölgesinin tüm mahalleri için hizmet veriyoruz. Keçiören Belediyesi ve Aski ile aynı hizmetleri ve aynı Ücretleri uyguluyoruz. Tek farkımız kısa süre içinde yanınızda oluyoruz.  Firmamız; Keçiören Vidanjör ve Keçiören Kanal Açma ve Kanal Temizleme,  hizmeti vermektedir. Temiz hijyenik bir ortam oluşturmak bizim işimiz biz sizlerin daha sağlıklı ortamlarda yaşamanıza yardımcı olmaktayız bu nedenle sizlere alt yapı hizmetleri veriyoruz ve sizlerin sorunlarına yardımcı olmaya çalışmaktayız. İlçemiz Keçiören Vidanjör kanal temizleme ve kanal açma işlerinde uzman ekip arkadaşları ve teknolojik yeni araçlarımız ile sizlere daha sağlıklı yarınlara ulaştırmak için hem kanal yıkama hem atık emişi için geliştirilmiş olan kanal temizleme araçlarımız ile yüksek basınçlı su sistemi ile hat içlerinde bulunan atıkların parçalanarak rögar bacalarına sürüklenmesi ve tahliyesini sağlamak amacıyla siz değerli müşterilerimize Keçiören kanal temizleme olarak hizmet etmekteyiz.

Keçiören Kanal Temizleme

Keçiören Kanal Temizleme

Keçiören  Vidanjör ve Kanal Temizleme ve Kanal Açma

İşletmemiz kanal açma konusunda sizlere temizlenmesi istenen kanalın ekipmanlarımız ve personellerimiz tarafından yüksek basınç hortumu ve ucunda bağlı bulunan kanal açma başlığı sayesinde kanal tıkanıklıkları yüksek basınçlı suyun parçalama ve itici özellikleri kullanmak kaydıyla bertaraf ederek kanal açma işlemlerini titizlikle Keçiören Vidanjör  kanal açma kanal temizleme sayesinde sizlere hizmet sağlamaktayız. Keçiören kanal açma işinizi kolaylaştırarak maksimum çözüm sağlamaktadır. Keçiören Vidanjör Kanal açma ve kanal temizleme aracımız son sistemler ile modernize edilmiş bir araç olup sizlerin ihtiyacını karşılamak üzere hazırlanmış ve uzman personellerimiz tarafından kullanılan bir araçtır.

Keçiören Kanalizasyon Açma-Arıza

Keçiören Kanalizasyon Açma ve Temizleme hizmeti almak isterseniz ne yapmalısınız? Hemen Kanal Arıza ekipleri ile iletişime geçersiniz değil mi? Acil gelmesi ve tıkanıklığı hemen çözmelerini isterseniz. Kanal Temizleme süreçleri beklemeye gelmez. İşte bu hususta bizi aradığınızda tüm bölgelere en geç 30 dakika içinde hizmet götürüyoruz. İşletmemiz ekipmanları arasında Keçiören Vidanjör kanal açma kanal temizleme ve bu uygulamaların yapıldığı alanlarda rögar bacalarındaki giderleri vakumlama sistemi ile Keçiören vidanjör makinemiz ile rögar bacaları fosseptikler vakum sistemiyle emilerek tanka aktarımı sağlanır ve uygun bulunan atık arıtma tesislerine nakli gerçekleştirilir ve boşaltımı sağlanır. Keçiören vidanjör atık malzemelerin arıtılmasına vesile olur ve insan sağlığını tehdit etmesini önler. Hizmetlerimiz sırasında taşıyıcı araç seçimi yapabilirsiniz istediğiniz azami ve asgari litrede araçlarımız mevcuttur isteğiniz konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

İşletmemizin uygulama alanları;

-Keçiören Yağmur suyu kanallarının temizliği

-Keçiören Yüksek basınçlı yüzey temizlikleri

-Keçiören Yüksek basınçlı endüstriyel temizlikler

-Keçiören Boru hatlarının temizliği

-Keçiören Geniş çaplı kanalların temizliği

Vidanjörlerimizin uygulama alanları ise şu şekildedir;

-Keçiören Yağmur suyu birikintilerinin boşaltılıp uygun arıtma tesislerine taşınması

-Keçiören Atık su depolama tanklarının boşaltılması

-Keçiören Endüstriyel atık sularının taşınması

-Keçiören Evsel atıkların taşınması

-Keçiören Atık yağ sıvılarının taşınması

Keçiören Vidanjör-Kanal Temizleme Ekipleri

Tüm bu işlevlerin yanı sıra işletmemiz Organize sanayi bölgeleri, fabrikalar, depolar ve antrepolar, inşa alanları metro tünel, alışveriş merkezlerinin kanal temizleme, kanal açma ve vidanjör hizmetlerinin temini ve tedarikçisiyiz. Keçiören Vidanjör aracımız vakum sitemi ve hava emiş hattı en kaliteli standartlarda olup hidrolik tahrikli açılan arka kapak ve hidrolik lift kaldırma tankı mevcuttur. Bu araçlarımızda deneyimli personeller bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz işlemlerde sağlam ekipman ve cihazlarımızla isteğiniz doğrultusunda kanal görüntüleme hizmeti sunmaktayız bu hizmetimiz teknolojik kamera sistemleri ile istemiş olduğunuz ve sorunla karşılaşmış olduğunuz bölgede uygulama yapılarak sorunun çözümüne yardımcı olmaktayız. Yapmış olduğumuz işlerin sonunda size sözlü olarak ve istenildiği takdirde kurumlara veya şahsi işlerde yazılı olarak rapor hazırlanmakta ve yapılan işler hakkında sizlere bilgi sunulmaktadır. Yapılacak işler için sizlere uygun fiyat politikası uygulanmakta ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri sağlanmaktadır. Keçiören Kanal Temizleme hizmetlerini Vidanjör araçlarımız ile sağlıyoruz. Büyük ve Küçük Vidanjör araçlarımız vardır.  Deneyimli iş arkadaşlarımız ile sizlere güven veren bir hizmet anlayışı ile sorunlarınıza çare olmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde çok kısa süre içerisinde yanınızda olacağız.