Yağlı Kanal Temizliği

Ankara Yağlı Kanal Temizliği

Başta ankara olmak üzere Tüm türkiye için hizmetimiz vardır. Yetkili ve deneyimli personellerimiz ile oluşan sorunlara kalıcı çözümler üretmek için uzun yıllardır bu sektörde çalışmaktayız. Kanalların büyük sorunu giderlere dökülen yağlardır. Ülke olarak gerekli adımlar atılıp yağların döküleceği alanlar oluşturmalıyız, yağların sorun sadece kanalların tıkanmasına sebeb olmaz başta insan sağlığı olmak üzere toprak ve üzerinde yaşayan bitki ve hayvanlara da çok fazla zararı vardır. Zamanın da yapılan Ankara Yağlı Kanal Temizleme işlemi hem size hem doğaya karşı fayda sağlayacaktır.

Binaların, restoranların ya da şirketlerin mutfaklarının bağlı olduğu kanalizasyon boruları yağ tabakası ile zamanla kaplanarak kütleler oluşturarak tıkanmaya sebeb olur. Bu durum kanal borularının sağlık olarak aktarım yapamamlarına neden olur. Böyle durumların en iyi çözümü Yağlı Kanal Temizliği Temizleme hizmeti almaktır.

Yağlı Kanal Temizliği Hizmeti

Yağlı kanal temizliği işleminde Avrupa standartlarında ekipmanlara, uzman ve güler yüzlü teknik ekibe sahip ANKATEM, güvenilir referansları ile özenle hizmet vermektedir.

İş yerlerinde lokanta ve benzeri iş yerlerinde  bakımların aksatılmadan sürekli olarak yapılması gerekmektedir. Kontrollerde varsa sorunlu alanlar hemen müdahale edilmeli ve tamiri yapılmalıdır.  Sürekli olarak Yağlı Kanal Temizleme bakım yapılmasının, hem iş yeri çalışma süresinin aksamadan devam etmesi hem de insan sağlığı için önemi oldukça büyüktür.

 

Ankaranın kanalizasyon sistemi, evlerimizi ve iş yerlerimizi kamu kanalizasyon arıtma tesislerine bağlayan kanalizasyon şebekesi ve yanal denilen borulardan oluşmaktadır. Kanalizasyon yanalları, evinizi yolun altındaki kamu kanalizasyon şebekesine bağlayan yeraltından geçiyor.

 

Yağlar, Gres Yağlar Lağım ve Kanalizasyon Tıkanmasına Neden Olur.

Bilinçsizce kanallara dökülen yağlar, döküldüğünde  lavabolarınızı, kanal borularınızı tıkar. Tuvaletlerinize döktüğünüzde  soğutuldukları, sertleştikleri ve kanalizasyon borularının iç duvarlarına yapıştıkları kanalizasyon sistemine girerler. Zamanla, sisteme daha fazla yağ, yağ ve gres ilave edildiğinden, bu lağım tıkanıklıkları, boruları tamamen kapatana kadar biriktirilir ve sertleşir. Tıkanmaların sertliği temizliği çok zor ve maliyetli kılar.

Ankara Yağlı Kanal Temizleme

Ankara Yağlı Kanal Temizleme

 

Yağlı Kanal Temizleme için;  yağ toplama deliğinde depolandığında, uzun süre işlem yapılmadığı takdirde, kalıplaşmış yağ kütleleri meydana gelmektedir. Zamanında temizliği yapılmayan bu durumlarda olması muhtemel bir konudur. Çünkü Gres yağları yapışkan ve yüksek oranda tutucu özelliğe sahiptir. Zamanla yağ toplama deliğindeki tüm alanı kaplamak için donarlar, sonra atık su yağ toplama deliğinden geçemez. Bu  genellikle “tıkanmaya neden olan yağ toplama deliği” olarak adlandırılır.

Yağlı Kanal Temizliği Uygulama Alanları

Yağlı Kanal Temizliği bakımı için evlerde de düzenli olarak yapılması gerekir ancak iş yerlerinde özellikle Gıda sektöründe bulunan işletmelerin çok dikkatlı ve hassas davranmaları gereken bir konu olarak değerlendiremelerini rica ederiz. Örneğin; otel, restaurant, lokanta, sosyal tesisler, yemekhane ve yemek şirketlerinin mutfaklarında giden giderlerin sorunsuz olarak tıkanmadan görevini yerine getirebilmesi için düzenli olarak bakım yapılıp varsa çekilecek yağ ya da katı kütleler çekilip temizlenmelidir.

Yağlı Kanal Tıkanmaları Yaşan Bazı Sektörler

  • Oteller
  • Restoranlar
  • Lokantalar
  • Yemek Şirketleri
  • Avmler
  • Lastik Fabrikaları

 

 

Yağlı Kanal Temizliği

Yağlı Kanal Temizliği

 

Bakımlarınızı düzenli yaptırırsanız kanallarınızın tıkanması zorlaşır. Özellikle lokanta tarzı iş yerlerinin bakımlarını aksatmadan sürekli yaptırmaları büyük sorunların oluşmasını önleyecektir. Yağlı Kanal Temizliği işlemleri bakımsız kanalizasyonlar için uğraştırıcı bir iş olacaktır.

Benzer Yazılar

Çankırı Vidanjör

Çankırı Vidanjör Kanalizasyon, Logar, Kanal Açma ve tüm gider borularında oluşan tıkanıklığı Çankırı Vidanjör ekibi olarak ortadan ka

ASKİ Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

ASKİ Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Ankara da yaşıyorsunuz tıkanıklık için çözüm arıyorsunuz. Sorunlarınızı ASKİ Kanalizasyon Tık

Tıkalı Tuvalet Açma Fiyatları Ankara

Tıkalı Tuvalet Açma Fiyatları Ankara Evinizde ya da iş yerinizde tuvalet ile ilgili tıkanıklık olduğunda, Tıkalı Tuvalet Açma Fiyatları A

Etimesgut Vidanjör Kanal Açma

Etimesgut Vidanjör Kanal Açma işlerinde tecrübeli olan firmamız, uzun yıllar önce başladığı Vidanjör işleri için tecrübesini her gün a

Vidanjör Nedir Çeşitleri Nelerdir

Vidanjör Nedir Çeşitleri Nelerdir? Vidanjör Çeşitleri Nelerdir sorusunun cevaplarını vermeden önce, ne işe yaradıklarını anlatmak isteriz

Özel Vidanjör Hizmetleri

Özel Vidanjör Hizmetleri dendiğinde akla gelen ilk firmalardan olduğumuzu bilmek bizi mutlu etmektedir. Çok uzun yıllar önce bu sektöre başla