Ayaş Vidanjör

Ayaş Vidanjör

Firmanız için katı, sıvı, çamur veya bulamaç şeklindeki atıkların farklı bir yere taşınması gerekiyorsa, genel depolama veya elden çıkarma için Ayaş Vidanjör kamyon hizmetleri projenize uygun olabilir.

ANKATEM Ayaş Vidanjör, her türlü çevresel iyileştirme, temizleme, nakliye ve servis ihtiyaçları için geniş tecrübeye sahip deneyimli bir iyileştirme şirketidir. Ayaş Vidanjör kamyon servisimiz çok çeşitli endüstrilere yayılmıştır ve her bir müşterinin vakumlu kamyon kiralama ve servis ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz.

Çeşitli Ayaş Vidanjör kamyon uygulamalarına hizmet etmek için mükemmel olan geniş bir kamyon yelpazesi taşıyoruz:

 • Sıvı Vidanjör Kamyon
  Arka hidrolik kapı ve boşaltma kabiliyeti ile endüstriyel temizlik hizmetleri için geniş bir yelpazede mükemmel bir seçim.
 • Kuru Vidanjör Kamyonlar
  Kuru kamyonlar, arka hidrolik kapı ve boşaltma kabiliyeti ile çok çeşitli endüstriyel temizlik hizmetleri için mükemmeldir.
 • Süpürücü Vidanjör Kamyonlar
  Bu kamyonlar, fabrikalardan depolara, park garajlarına ve dökümhanelere kadar endüstriyel süpürme uygulamaları için idealdir. Toz bastırma veya temizleme maddeleri püskürtme ve daha sonra yüksek güçlü vakum ünitesi ile çıkarma kabiliyeti ile.
 • Yüksek Raylı Vidanjör Kamyonlar
  Bu kamyonlar, ray yataklarından kirlenmiş ve istenmeyen materyalleri çıkarmak için vakum gücünü kullanan, raylı ve patlamaya dayanıklı kendinden kapalı bir araçtır.
 • Vac-Con Jet Rodden Kamyon
  Bu kamyonlar hidrolik kazı için kurulmuştur ve kazma değnekli yüksek basınçlı yan montaj hortumuna ve temizleme için düşük basınçlı yan montaj hortumuna sahiptir.

ANKATEM Ayaş Vidanjör müvekkillerimize, olağanüstü müşteri hizmetleri, son teknoloji cihazlar ve projenin her aşamasında size yardımcı olabilecek en iyi çözümler ve uygulamalar için değerli bilgiler sunabilen bilgili ve tecrübeli bir kadroya sahip olmayı taahhüt ediyoruz.

Ayaş Vidanjör Hizmetleri ve Vidanjör Kamyon Kiralama, herhangi bir endüstriye ve her türde uygulamaya açıktır.

ANKATEM AYAŞ VİDANJÖR, ÇEŞİTLİ ÖZELLİKLERE SAHİP BİR VİDANJÖR KAMYON FİLOSU TUTAR. ATIKLARIN GÜVENLİ BİÇİMDE GİDERİLMESİ GEREKTİĞİNDE HER TÜRLÜ ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK İÇİN FAYDALIDIR. SAĞLANAN HİZMETLER, RUTİN BAKIM PROJELERİ VEYA ACİL DURUMLAR İÇİN OLABİLİR.

İşlem tamamlandıktan sonra malzemeler, devreden çıkarma kutularına yüklenebilir ve durum belirlendiği gibi geri dönüşüm veya elden çıkarma amacıyla teslim edilebilir. Ayaş Vidanjör kamyonları ayrıca malzemeleri doğrudan müşterinin onayladığı imha tesislerine de taşıyabilir.

ANKATEM Ayaş Vidanjör, güvenlik ve mükemmel müşteri hizmetleri için çalışan eğitimli bir ekiple birlikte son teknolojiye sahip vidanjör kamyon servisini sunar. Hizmetlerimiz endüstriyel temizlik müteahhitleri için tüm çevresel düzenlemeleri karşılamaktadır. Ayaş Vidanjör kamyon servis teknisyenlerinden oluşan ekibimiz endüstriyel temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.

Eğitim, güvenlik, yanıt süresi ve çevre mükemmellik taahhüdümüz her projeye ve müşteriye olağanüstü bir değer katmaktadır.

Ayaş Vidanjör Kamyonları

Bu sıvı / kuru vidanjör kamyon, arka hidrolik kapı ve boşaltma kabiliyeti ile donatılmıştır ve çok çeşitli endüstriyel temizlik hizmetleri sunmaktadır. Bazı üniteler ayrıca, mobil bir basınçlı yıkama ünitesi ile donatılmıştır. ANKATEM personeli, Ayaş Vidanjör kamyonlarının çalışma ve emniyet gereksinimlerine tam olarak eğitilmişlerdir ve lisanslı ticari sürücülerdir.

Kazı Kamyonu

Bu kamyon, hidro kazısı için kurulmuştur ve kazma değnekli yüksek basınçlı yan montaj hortumu ve temizleme için düşük basınçlı yan montaj hortumuna sahiptir. Çöp / tıkanmış boruların püskürtülmesi için kullanılan  hortum ile öne monte bir makaradır. Yüksek güçlü ve yüksek verimli hidro-kazı makinemiz, en zorlu kazı işlerini dahi kolay ve güvenli hale getirir.

Hidro-kazıcı makineler, beklenmedik kabloların veya kabloların kesilmesiyle oluşan gecikmeleri ortadan kaldırarak bir projedeki zamanı azaltır. Ayrıca mekanik kazı yöntemlerinden çok daha güvenlidir. Bu vidanjör kamyon, belediyeler, kamu hizmetleri şirketleri ve müteahhitler için güvenli, tahribatsız kazı için güç sağlar. Yatay veya dikey olarak kazılacaktır.

Yüksek Dayanıklı Ayaş Vidanjör Kamyonu

Ayaş Vidanjör kamyon,  dayanıklı, kendiliğinden yerleşik bir araç olup, pistlerden kirli ve istenmeyen malzemeleri çıkarmak için vakum gücü kullanmaktadır. Çıkarılan malzeme, daha sonraki işleme ve elden çıkarma veya yeniden kullanım için yüksek raylı büyük toplama tankında saklanır.

ANKATEM Ayaş Vidanjör süpürme vidanjör kamyonları birçok uygulamada daha hızlı ve daha yüksek verimlilikle temizlik yapmak için kullanılabilir. Bu kamyonlar, fabrikalardan depolara, park garajlarına ve dökümhanelere kadar endüstriyel süpürme uygulamaları için ideal bir çözümdür. Süpürge vidanjörleri ayrıca toz önleme veya temizleme maddeleri püskürtme ve daha sonra yüksek güçlü vakum ünitesi ile temizleme özelliğine sahiptir..

Görevimiz

ANKATEM, çevresel riskleri yönetirken, yerel, eyalet ve federal kurumlarla düzenleyici uyum sağlamak için bilim ve mühendislik kullanarak müşterilerinize yardımcı olarak hassas dengeyi korumaya çalışır.

ANKATEM Ayaş Vidanjör, endüstrinin önde gelen çevreci şirketi olarak ününü genişletmeye devam edecek. Bu, aşağıdakiler tarafından gerçekleştirilecektir:

 • Müşterilerle birlikte uzun süreli, dürüst ve karlı ilişkiler kurma.
 • Katma değerli hizmetler sunarak, üretkenliği, karlılığı ve profesyonellik düzeyini arttırarak. Müşterilere doğrudan ve dolaylı maliyet tasarrufu sağlayacağız.
 • Yönetim, çalışanlara profesyonel bir büyüme, kişisel memnuniyet ve finansal güvenceyi en üst düzeye çıkaracak güvenli bir çalışma ortamı için fırsatlar sunmaya çalışacaktır.
Müşteri Memnuniyeti

Satış

ANKATEM Ayaş Vidanjör, müşterilerimize talep edilen hizmetler için zamanında teklifler sunacak. Güvenilir bir müteahhit kullanarak müşterilerimizin işini kolaylaştırmak için müşterilerimize tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi vereceğiz. Ayaş Vidanjör, fatura tutarı değil müşteri için çalışacaktır. Müşterilerimiz için maliyet tasarrufu fırsatları ararız. Güvenilir, rekabetçi ve yenilikçi olacağız.

Hazırlık

Bir projeden ayrılmadan önce bir hazırlık kontrol listesini tamamlayacağız:

 • Bir projeye zamanında ulaşın.
 • Alınan projeyi tamamlamaya hazırlanın.
 • İş başlamadan önce müşteriyle doğru koordinasyon ve doğrulama yapın.

Ayaş Vidanjör, olumlu bir tutum içinde yerinde varacaktır. Kibar, samimi, yardımsever ve her müşteriye saygılı davranacağız.

Proje Tamamlama

Ayaş Vidanjör, tüm projeleri etkin ve maliyet etkin bir şekilde tamamlayacaktır. Müşterinin orijinal kapsamından sapmalar ya da karşılaşılan sorunlar / sorunlar da dahil olmak üzere projenin statüsü konusunda iletişim kuracağız. Ayaş Vidanjör, öncelikle müvekkilimizin hizmetlerimizden memnun olduğundan ve ihtiyaç duydukları başka bir şey olup olmadığından emin olmaksızın işyerinden veya projeden ayrılmayacaktır.

Harfi harfine yerine getirmek

Müşterilerle, sağlanan hizmetlerden memnun olduklarından emin olmak için uygun olanlarını takip edeceğiz. Ayaş Vidanjör, hizmetleri gerçekleştirdikten sonra müşterileri derhal fatura edecektir. Müşterinin hizmetlerimiz veya faturalandırmamız ile ilgili endişelerini derhal ele alacağız ve uygun belgeleri sağlayacağız.

Amacımız günlük iş yükünün yükünü azaltmak için müşterilerimize üstün müşteri hizmetleri sunmaktır. Bu beklentileri yerine getirmezsek faturamızı müşterilerimize uygun bir şekilde indiririz.

Hedefimiz müşterilerimize ekonomik vidanjör hizmetleri sunmak, çevre endüstrisinin değişmeye devam etmesiyle birlikte müşterilerimizin taleplerini de karşılamaktır.

Ayaş Vidanjör hizmetleri tıkanıklık açma işlemleriniz için mevcuttur. Ayaş Vidanjör araç servislerimizin işinize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Deneyimli profesyonellerimiz, rutin programlı ziyaretler için veya çağrı temelinde işinize hizmet edebilir.

Ankara Ayaş Vidanjör hizmeti, yaşanan büyük ya da küçük tüm tıkanıkları kolayca çözebilir. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen 0312 213 27 05 – 0507 476 46 66 – 0537 222 48 38 nolu telefonlardan bizi arayın.

Benzer Yazılar

Ankara Kanal Görüntüleme

Ankara eski ve kalabalık bir yerleşim yeri olduğu için kanalizasyon tıkanmaları sıklıkla görülür. Ankara Kanal Görüntüleme ile kanaliza

Cebeci Kanal Açma

Cebeci Kanal Açma (Ankatem) Cebeci Kanal Açma – Tıkanıklıklarınızı Gidermek İçin Etkili Bir Çözüm Evlerimizde veya işyerlerimizde

Makale

Ankara’da 1982 yılında, İbrahim YILMAZ tarafından kurulan “Ankatem” sektörünün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Ankara Lavabo Kanal Açma

Ankara Lavabo Kanal Açma Hizmetleri Firmamız ilçelerde Ankara Lavabo Kanal Açma hizmetleri sunmaktadır. Tüm işlemleri uygularken gerekli önlem

En Yakın Vidanjör

En Yakın Vidanjör Yaşamış olduğunuz tıkanıklık sorunlarında çoğu müşterimiz gibi Google üzerinden araştırma yaparsınız. Size En Yak

Ankara Sincan Kanal Açma

Ankara Sincan Kanal Açma Kanal tıkanıklığı sorunları yaşıyor ve sorun olmadan şekilde uygun fiyatlara  Ankara Sincan Kanal Açma işlemler