Çankaya Logar Açma

Çankaya Logar Açma

Kanalizasyon ve logar tıkanıklıkları genellikle kanalizasyon borularında atık suyun akışını durduran bir şey olduğunda ortaya çıkar. Böyle bir durumda Çankaya Logar Açma hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Tıkanıklıkların yaygın nedenleri şunları içerir:

 • ağaç kökleri
 •  yağ ve gres birikimi
 • yiyecek çöpleri
 • tuvalete atılan nesneler

Bir tıkanma olduğunda, şunları fark edebilirsiniz:

 • tuvalet ve diğer giderlerde suyun gitmemesi
 • su, lavabonuzdan, duş veya banyodan doğru şekilde boşalmaması
 • denetim kulesi boyunca yükselen kanalizasyon veya bahçenizdeki taşma tahliye oluğu
 • Evinizde bir koku olması.

Genel veya Özel

İki tür kanalizasyon tıkanıklığı var:

 • Ana kanalizasyon hattındaki tıkanmalar
 • Evinizden ana hattına giden özel hattaki tıkanmalar

Çankaya Logar Açma Fiyatları

ANKATEM Çankaya Logar Açma ile iki türlü tıkanıklık için de kolay ve profesyonel çözümler sunar, bunlar;

Kanalizasyonun yedeklenmesinin en yaygın nedeni tuvalete atılan maddelerdir. Bunun sonucunun farkında değilsiniz ya da bunun size olacağını düşünmüyorsanız, gerçek şu ki ne kadar dikkatli olursanız olun, kanalizasyon tıkanması her an gerçekleşebilir ve Çankaya Logar Açma hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Neden olan yaygın nesneler şunlardır:

 • Bebek bezi
 • Islak Mendil
 • Kedi kumu
 • Yağ ve gres

Herhangi bir tıkanma sorununda olduğu gibi, olay gerçekleşmeden önce önleme anahtardır. Bu öğeleri çöp kutusuna atmak gerekir. Çöp kutusuna atmak, tıkanmış bir tuvaletin kokusu ile karşılaştırıldığında hiçbir şey değildir. Zaten böyle bir sorun yaşıyorsanız Ankara Çankaya Logar Açma ANKATEM ile iletişime geçin ve en kısa sürede bu problemden kurtulun. 

Sıhhi tesisat çubukları, kanalizasyon borularından gelen tıkanıklıkların çoğunu almak için kullanılan ekipman parçalarıdır. Bununla birlikte, kanalizasyon boruları kesildiğinde tesisat çubukları etkili değildir ve hasar görmüş boru değiştirilmelidir.

Çubuklar birlikte vidalanır, böylece ihtiyaç duyuldukça yapılabilirler. Blokaj nesnelerinin çıkarılmasına yardımcı olmak için farklı bitiş şekillerine sahiptirler. Kanalizasyon borusunun blokajını kaldırmak için tıkanmanın altında bir muayene deliğini  bulmak ve çubukları boruya tıkana kadar itmek önemlidir.

Çankaya Logar Açma Firmaları

Şirketimiz 50 yıldır altyapı hizmetlerinde faliyet göstermektedir. Bu nedenle Çankaya Logar Açma Firmaları içinde öncü şirket olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz. Bu yapılmazsa çubuklar sökülüp kanalizasyon borusunda kalır. Çubuklar boruyu da tıkayacaklarından bu daha da kötü bir problem oluşturacaktır. Bu olursa, muhtemelen kanalizasyon borusunun kazılması ve borunun blokajının açılması ve çubukların geri getirilmesi gerekecektir. Bu lisanslı bir tesisatçı tarafından yapılmalıdır. Bu yüzden tıkanıklığı kendiniz açmak yerine Çankaya Logar Açma ANKATEM gibi profesyonel bir firmayı arayarak Çankaya Logar Açma konusunda yardım istemek en iyisi olacaktır. 

Bir kanalizasyon borusunun tıkanıklığını açmaya çalışmadan önce şunu unutmayın:

 • Muayene yapmadan önce, zehirli veya patlayıcı gazların kaçmasına izin vermek için daima birkaç dakika bekleyin.
 • Bu işi yaparken asla sigara içmeyin
 • Bu işi asla yalnız başınıza yapmayın
 • Doğru güvenlik önlemleri almadan bir menholü kesinlikle sokmayın. Menhol ve kanalizasyon borusuna solunum ekipmanı takmanız veya havalandırma yapmak (taze hava eklenmesi) gerekebilir. İçindeki gazlar öldürebilir. 

Çankaya Logar Açma hizmetleri için her zaman profesyonel ve deneyimli bir firmadan destek alın.

Vidanjör İle Çankaya Logar Açma Hizmetleri

Projenizde katı, sıvı, çamur veya bulamaçın farklı bir yere taşınması gerekiyorsa, genel depolama veya elden çıkarma için vidanjör kamyon hizmetleri projenize uygun olabilir.

Çankaya Logar Açma, her türlü çevresel iyileştirme, temizleme, nakliye ve servis ihtiyaçları için geniş tecrübeye sahip deneyimli bir çevre müteahhit ve iyileştirme şirketidir. Çankaya Logar Açma ve Vidanjör kamyon servisimiz çok çeşitli endüstrilere yayılmıştır ve her bir müşterinin Çankaya Logar Açma ve vidanjör kamyon kiralama ve servis ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz.

Çeşitli vidanjör kamyon uygulamalarına hizmet etmek için mükemmel olan geniş bir kamyon yelpazesi taşıyoruz:

 • Sıvı Vidanjör Kamyon
  Arka hidrolik kapı ve boşaltma kabiliyeti ile endüstriyel temizlik hizmetleri için geniş bir yelpazede mükemmel bir seçim.
 • Kuru Vidanjör Kamyonlar
  Çankaya Logar Açma vidanjör kamyonları, arka hidrolik kapı ve boşaltma kabiliyeti ile endüstriyel temizlik hizmetleri için mükemmel bir seçimdir.
 • Süpürücü Vidanjör Kamyonlar
  Bu kamyonlar, fabrikalardan depolara, park garajlarına ve dökümhanelere kadar endüstriyel süpürme uygulamaları için idealdir. Çankaya Logar Açma ile Toz bastırma veya temizleme maddeleri püskürtme ve daha sonra yüksek güçlü vakum ünitesi ile çıkarma kabiliyeti ile.
 • Yüksek Raylı Vidanjör Kamyonlar
  Bu kamyonlar, ray yataklarından kirlenmiş ve istenmeyen materyalleri çıkarmak için vakum gücünü kullanan, raylı ve patlamaya dayanıklı kendinden kapalı bir araçtır.

Çankaya Logar Açma ‘da müşterilerimize, olağanüstü müşteri hizmetleri, son teknoloji cihazlar ve projenin her aşamasında size yardımcı olabilecek en iyi çözümler ve uygulamalar için değerli bilgiler sunabilen bilgili ve tecrübeli bir kadroya sahip olmayı taahhüt ediyoruz.

Çankaya Logar Açma

Çankaya Logar Açma

Vidanjör Kamyon Hizmetleri ve Vidanjör Kamyon Kiralama, herhangi bir endüstriye ve her türde uygulamaya açıktır. Maalesef, tehlikeli ve tehlikeli olmayan materyallerin beklenmedik şekilde dökülmesi uyarı veya beklenti olmaksızın gerçekleşir ve insanlar, çevre ve mülk için tehlikeli bir risk oluşturabilir. Bu nedenle, güvenilir, sertifikalı ve deneyimli 24 saatlik dökülme müdahale yüklenicisi ile çalışmak son derece önemlidir. Çankaya Logar Açma Deneyimli, sertifikalı çevre görevlisi, her dökülmenin benzersiz durumunu hızlı bir şekilde değerlendirebilir ve durumu yönetmek için en etkili ve en güvenli yolu belirleyebilir ve en etkili ve düşük maliyetli dökülme engelleme çözümünü geliştirebilir. Dökülmenin yeri, malzemesi ve şiddetine bağlı olarak, her bir dökülme durumu kendi benzersiz dökülme engelleme çözümünü gerektirir. Uzman, sertifikalı ve deneyimli 24 saatlik dökülme müdahale uzmanları olarak eğitilmiş Çankaya Logar Açma personelimiz, her bir dökülme durumunu benzersiz ihtiyaçlar için değerlendirmek için gayretle çalışmaktadır ve dökülen malzemeleri hızla içerecek ve kaldırabilecek bir dökülme tepkisi çözümü oluşturuyor.

Çankaya Logar Açma Telefon Numaraları

Ankara’da eksiksiz 24 saat acil durum sızıntısı yanı sıra Çankaya Logar Açma hizmetlerini sunuyoruz. Güvenilir ve sertifikalı bir dökülme müdahale firması olarak, 24 Saat Acil Durum Yayılımı Müdahale ve Koruma hizmetleri sunuyoruz.

Çankaya Logar Açma ve diğer hizmetlerimiz konusunda ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

  • (0312) 213 27 05 (PBX)
  • Cep Telefonu :
  • 0537 222 48 38 (GSM)
  • Cep Telefonu 2 :
  • 0532 692 36 38 (GSM)
Bir tıkanıklığın olduğunu nereden anlarsınız?
 • Yavaş boşaltma – su seviyesi tuvalet, lavabo veya banyoda normalden daha yavaş drene edilir
 • Gruldama sesleri – tuvaletten veya lavabodan, banyodan veya duştan boşaltıldıktan sonra
 • Kötü koku  – tuvaletleriniz, lavabolarınız, banyolarınız ve drenlerin etrafında
 • Yıkamadaki değişiklikler  – tuvaletinizdeki su seviyeleri, normal seviyeden daha düşük bir seviyeye düştüğünüzde ya da düşürdüğünüzde daha yüksek olabilir
 • Avludaki tuzaklar / kanallar taşar – tuvalet boşaltıldığında veya lavabolar veya banyolar serbest bırakıldığında.
Benzer Yazılar

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma Ankaralı vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu yazımız tıkanan lavabolar ile ilgili. Lavabo t

Ankara Su Kaçak Tespiti

Ankara Su Kaçak Tespiti Şirketimiz ilk çalışma hayatına nerede ve ne zaman başladı biliyor musunuz? Hemen söyleyelim. Ankatem çalışma haya

Vidanjör İle Kanalizasyon Temizleme

Vidanjör İle Kanalizasyon Temizleme Eskiden altyapıda oluşan tıkanıklıkları çözmek için uzun uğraşlar gerekiyordu. Basit bir tıkanıklı

Gölbaşı Kanal Açma

Gölbaşı Kanal Açma Gölbaşı Kanal Açma ve Temizleme işlemleri için firmamız gerekli hizmeti vermektedir. Acil sorunlarda belediye ekiplerini

Bina Gider Tıkanıklığı Kime Ait

Bina Gider Tıkanıklığı Kime Ait Bu yazımızda Bina Gider Tıkanıklığı Kime Ait sorusu için yanıtlar vereceğiz. Aklınızda olan soruları

Ankara Robotla Lavabo Açma

Robotla Tıkalı Lavabo ve Boru Açma Çevremizdeki birçok eski yapılarda demir boru diye tabir ettiğimiz su boruları kullanıldığı için su ka