Çankaya Logar Temizleme

Çankaya Logar Temizleme

Firmanız profesyonel ve deneyimli bir endüstriyel temizleme şirketine ihtiyaç duyuyorsa Çankaya Logar Temizleme ve vidanjör kiralama şirketi ANKATEM, çeşitli endüstriyel temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için geniş yelpazede hizmet sunmaktadır. Çankaya Logar Temizleme hizmetimiz ve gelişmiş vidanjör araçlarımızla su püskürtme servislerimiz sayesinde , en inatçı birikimi dahi güvenli bir şekilde kaldırmamızı, gelecek uygulamalar için temizleyerek yüzeyleri hazırlamamızı ve yüksek basınçlı endüstriyel püskürtme araçlarını kullanarak endüstriyel kir, birikintiler ve oksidasyonun giderilmesini ve daha fazlasını sağlayabiliriz.

Büyük ve kalabalık bir şehir olmasından dolayı Çankaya Logar Temizleme işleminin sık sık gerektiği şehirlerimizden biridir.

Rögar, kanalizasyona inmek ve tıkanıklığı gidermek üzere yapılmış özel bacadır. Çankaya Logar Temizleme işlemlerinde bu bölüm tıkanıklığı açmak için kullanılır. Bir çok kişi tıkanıklık durumunda bu kısımdan sular çıktığı için tıkanan kısmın burası olduğunu düşünür ancak baca kısmı tıkanan kısım değildir. Kanalizasyonlarda daha çok su giderleri tıkanır.

Çankaya Logar Temizleme işlemine gerek duyulmasının temel nedeni insanların çoğunun yere çöp atmasıdır. Biriken çöpler yağmurların şiddetli yağmasıyla logarlardan girerek gider borularının tıkanmasına neden olur. Ayrıca ağaçlar dökülen yaprak ve dallar da buna sebep olabilir.

Çankaya Logar Temizleme

Çankaya Logar Temizleme

Tecrübeli ve sertifikalı teknisyenler, su püskürtme işleminin ultra yüksek basınçlı Çankaya Logar Temizleme temizleme tekniklerini kullanarak birçok endüstriyel temizlik uygulamasında rakipsiz sonuçlar elde edebilmektedir. Su püskürtme işlemi sırasında 10.000 ila 20.000 psi arasındaki su kuvvetlerini veya 40.000 psi’ye kadar ultra yüksek basınçlı su püskürtme kuvveti üretebiliriz.

Yüksek basınçlı su sistemi, çok verimli ve uygun maliyetli bir işlemdir. Yüksek basınç / yüksek hacimli su kombinasyonu, herhangi bir tesisteki en zorlu materyali kaldırabilir. ANKATEM Çankaya Logar Temizleme, gelişmiş su püskürtme ekipmanı, nozullar, bağlantı parçaları, hortumlar taşıyoruz ve hizmetlerimizle rakipsiz hizmet ve müşteri memnuniyeti sunmamızı sağlamak için her zaman eğitilmiş personele yatırım yapıyoruz.

Buna ek olarak, tüm su püskürtme ve diğer endüstriyel hizmetler yönetmelikleri karşılamaktadır.

Çankaya Logar Temizleme vidanjör ve su püskürtme hizmetleri ve diğer endüstriyel temizlik ihtiyaçları için herhangi bir soru veya sorun ile ilgili uzman ekibimize ve teknisyenlere başvurun. Her zaman yardıma hazırız.

Endüstriyi yönlendiren bir çevre temizleme şirketi olarak ANKATEM, çevresel temizliğe yaklaşımımızdaki bilim, mühendislik, çevre yönetimi ve  risk yönetiminin hassas uygulaması sayesinde insanlar ile çevre arasında hassas dengeyi korumak için her zaman gayret gösteririz.

Çankaya Logar Temizleme de dahil olmak üzere çok çeşitli çevre temizleme hizmetleri sunuyoruz:

 •  Atık Temizleme ve Yönetimi
 • Toprak Temizleme ve İyileştirme
 • Zemin Temizleme ve İyileştirme
 • Endüstriyel Temizlik
 • Depolama Tankının Sökülmesi
 • Kalıp İyileştirme Hizmetleri
 • Çevre Danışmanlığı ve Uyum
 • ve daha fazlası

Çevresel hizmetlerimiz, çevresel değerlendirme, çevre danışmanlığı, çevresel uyumluluk, çevresel iyileştirme ve çevresel yönetim servislerini içermekle birlikte, yerel, eyalet ve federal kurumlarla düzenleyici uygunluğunu sağlamaktadır.

ANKATEM Çankaya Logar Temizleme ile müşterilerimize, kendilerine özgü ihtiyaçlarına uygun, güvenilir, rekabetçi ve yenilikçi çevre temizliği, iyileştirme ve danışmanlık çözümleri sunarak çok çalışıyoruz. Çevre alanında 35 yılı aşan birikim tecrübesi ile, müşterilerimize, güvenilir, deneyimli bir yüklenici ile çalışarak işleri kolaylaştırıyoruz.

Şirketimizin tamamı, müşterilerimizin ve toplumumuzun ihtiyaçlarına cevap vermeye ve hizmet beklentilerini aşmaya ve kalıcı ilişkiler kurmaya çalışmaktadır. Ankara ve genel İç Anadolu bölgesinde güvenilir ve deneyimli bir çevre temizleme şirketi arıyorsanız, ANKATEM doğru seçimdir.

Su, ürün sıvıları, tehlikeli sıvılar ve diğer akışkanlar gibi çeşitli sıvı malzemeleri veya acil durumlarda hızlı bir depolama çözümü sunarak saklamanıza izin veren yerinde mobil depolama seçenekleri arıyorsanız, ANKATEM depolama ihtiyaçlarınız için çözümler sunabilir.

Tanklar taşınabilir, yerinde hareketli üniteler olup sıvıların uzun süreli veya kısa süreli yerinde depolanması gibi çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. Bu, yeniden kullanılacak sıvılar için geçici depolama ya da maddenin atılması için ekonomik bir çözüm içerir.

ANKATEM’de, İç Anadolu Bölgesi boyunca müşterilerimize komple endüstriyel temizlik ve iyileştirme hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

Çankaya Logar Temizleme  ve vidanjör kamyon kirli su, yağ, yağ, çamur, kir, talaş, kül, taş ve diğer birçok malzemenin çıkarılması, taşınması ve uygun bir şekilde atılması için mükemmel bir çözümdür.

Vidanjör kamyon filomuz, hem sürekli rutin temizlik ve bakım projeleri hem de acil durum temizleme uygulamaları gibi pek çok endüstriyel temizlik uygulamaları için çeşitli yeteneklerde güvenli malzeme atma için kiralanabilir.

Çankaya Logar Temizleme  ve Vidanjör Kamyonları çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. Aşağıda daha sık kullanılan vakumlu kamyon servislerinden bazıları verilmiştir:

 • Acil Durum Dökülmesi Davranışı Engelleme ve Temizleme
 • Yağ / Su Ayırıcı Temizleme
 • Çukurların ve Süpürgelerin Temizlenmesi
 • Yeraltı Depolama Tankı Çukuru Su Sökme
 • Yeraltı ve Üstü Depolama Tankı Temizleme
 • Hizmet Altındaki Tankların Altından Su Temizleyin
 • Vakum
 • Genel Bitki Temizleme
 • Endüstriyel Temizlik – Sıvı / Ağır Çamurun Sökülmesi
 • Asansör Şaft Temizleme
 • Elektrikli Bagaj Odası – Temizleme Filtresi
 • Alüminyum Talaşların Sökülmesi ve Bertarafı
 • Demiryolu Güzergahları Arasında Patlama Kaya veya Kirinin Temizlenmesi
 • Fırtına Drenajı Giderme ve dahası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bugün çevre uzmanlarından oluşan profesyonel ekibimize başvurun ve bir vidanjör kamyonun endüstriyel temizlik projeniz için doğru çözüm olup olmadığını öğrenin. Biz yardım etmek için hazırız!

ANKATEM’de, doğru endüstriyel temizlik ve iyileştirme için gerekli olan eksiksiz bir hizmet hattı sağlayan nitelikli ve güvenilir bir endüstriyel temizleme şirketi ile çalışmanın önemini anlıyoruz. Komple endüstriyel temizlik hizmetimizin bir parçası olarak geniş endüstriyel temizlik ihtiyaçları için Çankaya Logar Temizleme veya vidanjör hizmetleri sunuyoruz .

Su püskürtme uygulamaları sınırsızdır ve aşağıdakileri içeren bir dizi endüstriyel uygulamada kullanılabilir:

 • Park yeri, duvar ve gövde gibi geniş yüzey temizleme
 • Tank ve Gemi Temizleme, yüzeydeki iç ve dış yüzey kalıntılarının temizlenmesi dahil
 • Boru, kanal ve Kanalizasyon hattı Büyük çaplı hatlar ve küçük borular da dahil olmak üzere su püskürtme
 • Isı Aktarım Ekipmanı Ekipmanı orijinal tepe performansına geri döndürmek için temizleme.
 • Yüzey Hazırlama ve Yüzeydeki Kirleticiler İçin Kaldırma.

Diğer olası kirletici ve genel endüstriyel temizleme yöntemlerinden farklı olarak, Çankaya Logar Temizleme su püskürtme temizleme, aşağıdakileri de içeren pek çok avantaja sahiptir:

  • Su püskürtme, diğer temizlik yöntemlerinden daha temiz ve daha az boşa harcamaktadır.
  • Su ile temizleme, bağlantı derzleri veya dikişler gibi hassas bölgelere zarar vermez
  • Tutulmayan hazır yüzeyler için mükemmel bir çözümdür
  • Su püskürterek tozsuz bir ortamdır ve yüzey temizliği yapılırken kaplamanın ve hazırlığın gerçekleşmesine izin verir.

Yıllar geçtikçe geniş bir yelpazede Çankaya Logar Temizleme ve endüstriyel temizlik hizmetlerinin bir parçası olarak binlerce kanal temizleme ve açma projesini başarıyla tamamladık. Profesyonel kanal temizleme teknisyenlerimiz, herhangi bir projeyi iyice değerlendirip uygun bir su püskürtme ve Çankaya Logar Temizleme yaklaşımı için en etkin ve uygun maliyetli yöntemi önerebilir .

Çankaya Logar Temizleme ve diğer hizmetlerimiz konusunda ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

  • (0312) 213 27 05 (PBX)
  • Cep Telefonu :
  • 0537 222 48 38 (GSM)
  • Cep Telefonu 2 :
  • 0532 692 36 38 (GSM)
Benzer Yazılar

Vidanjör

Vidanjör Araçları Vidanjör, tıkanıklık olduğunda ya da biriken su çekme işlemlerinde devreye giren modern bir araçtır. Oluşan tıkanıkl

Bina Kötü Koku Şikayetleri

Bina Kötü Koku Şikayetleri (Ankatem) Bina Kötü Koku Şikayetleri: Nedenleri, Şikayet Yerleri ve İletişim Bilgileri Binalarda kötü koku, hem

Etimesgut Vidanjör ve Kanalizasyon Hizmetleri

ANKATEM Etimesgut Vidanjör ve Kanalizasyon Hizmetleri; katı, çamur, kuru güç ve sıvı materyali vakumlayabilen hava hareketli silindirik sisteml

Su Kaçağı

Su Kaçağı (Ankara) Evlerde ya da herhangi bir yaşam alanında meydana gelen Su Kaçağı, sizi üzebilir. Bu durum başınıza geldiğinde neler y

Kanal Hattı Döşeme

Eskiyen ve görevini yerine getiremeyen borular kanalizasyon sorunlarını ortaya çıkarır. Bu durumlarda Yeni Kanal Hattı Döşeme işlemleri ile

Bina Kanalizasyon Sorunları

Bina Kanalizasyon Sorunları Örnekleri Bina Kanalizasyon Sorunları başınıza geldiyse, bilmeniz gereken size kim yardım edecek sorusu değil mi?