Çankaya Vidanjör

Çankaya Vidanjör (Acil Vidanjör Hizmeti)

İşiniz gereği veya yaşadığınız bazı problemler sonucunda bir vidanjör aracına ihtiyacınız olabilir. Böyle bir durumda bir vidanjör araç satın almak yerine kiralamak daha mantıklı olacaktır. Çankaya Vidanjör hizmetleri için bizimle iletişime geçebilir ve son teknolojiye sahip araçlarımızdan, profesyonel ekibimizden faydalanabilirsiniz.

Ankara Vidanjör kamyonları çoğunlukla atıkları temizlemek için tasarlanmıştır.

Çankaya Vidanjör araçları çoğunlukla hem kuru hem de tozlu atıkları imha etmek için tasarlanmıştır.  Vidanjör araçlar hem ticari hem de devlet kurumları tarafından kullanılabilir. Kanalizasyon veya foseptik temizlemeden fabrikaların, restoranların atıklarına kadar Çankaya Vidanjör araçları kullanılabilir.

Aşağıda, Çankaya Vidanjör tankerlerimizin yapabileceği bazı hizmetlerden bazıları verilmiştir:

 • Sanayi ve ticaret tesislerinin tozlanmasi
 • Geri dönüşüm ve döküntüler
 • Konveyör temizliği
 • Kanalizasyon temizleme
 • Foseptik açma

Taşıtlar, yoğunluk veya viskoziteye bakılmaksızın çok çeşitli malzemeleri çıkarabiliyor. Vakumlama, nakliye, foseptik temizliği ve site dekontaminasyonu işleri için yaygın olarak kullanılırlar.

Çankaya Vidanjör

Çankaya Vidanjör

ANKATEM

ANKATEM Çankaya Vidanjör’de, personelimiz vidanjör araç kiralama ile ilgili tüm soruları ele alacak şekilde eğitilmiş ve donatılmıştır. Ticari araç endüstrisinde ve atık giderme sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimlerimizle, sahip olabileceğiniz tüm soruları ele alabileceğimizden eminiz. Bu araçların kiralanması hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz bizimle iletişime geçin; size daha fazla bilgi vermek için ürün uzmanımızdan birini alalım.

Bir Çankaya Vidanjör kamyona ihtiyacınız var ancak almalı mısınız kiralamalı mısınız? Buna karar verirken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Örneğin vidanjör aracı sadece mevsimlik veya birkaç ay mı kullanıyorsunuz yoksa yıl boyunca sürekli lazım oluyor mu?

Yeni bir Çankaya Vidanjör aracı aldığınızda bu ödediğiniz paraya değecek mi? Şu an elinizdeki araçlarla veya kiralayarak işinizi yürütebiliyor musunuz yoksa daha fazla araç alarak filonuzu genişletmek mi istiyorsunuz. Mevcut Çankaya Vidanjör kamyon filosuna çok fazla zaman ve para yatırdınız ve yatırımınızdan en iyi şekilde faydalanmalısınız. Aşağıda, Çankaya Vidanjör kamyonunu satın almadan önce kiralamanın bazı avantajları bulunmaktadır.

• Kamyon Bakım Maliyetlerini Azalt
Çoğu Çankaya Vidanjör kamyon kiralama şirketi, müşteriye yönelik düzenli kamyon bakım konularının hepsini halledecektir. ANKATEM olarak biz de yaparız. Bir müşterinin uzun vadeli bir kiralık bir kamyonu varsa, düzenli bakım yapmayı ya da kiralık şirketi onlara yaptırmayı seçebilirler. Sizin için bakımları biz yaparız. Buna ek olarak, kiralık aracınız herhangi bir sebepten dolayı işten ayrılırsa, kiralık kamyon şirketi normal olarak aracı değiştirip takas edecektir.

• En Yeni Teknolojiyi Test Edin
Çoğu Çankaya Vidanjör kamyon kiralama şirketi, ihtiyacınız olan tüm eklentiler ve aksesuarlar arasından seçim yapabileceğiniz çeşitli kamyon türlerine sahip olacak.  Kamyonlarımızın tamamı 2012-2017 modelleridir ve kiralık filomuz sürekli büyüyor. Bir kamyon kiralarken, hangi özel kamyonun size mükemmel durumda yeni bir kamyonet aldığından emin olmak için alacağını sormaya dikkat edin.

• Kamyona ihtiyacınız olduğunda bir kamyon alın 
Hepimiz belirli bir tür Çankaya Vidanjör kamyonuna olan talebin diğer faktörlerin yanı sıra mevsim, bölge ve gerçekleştirilen iş türüne göre belirlendiğini biliyoruz. Bir Çankaya Vidanjör kamyon kiralamak, o kamyonun belirli bir proje veya iş için kullanılmasını ve ardından işinizi bitirdiğinizde geri getirme esnekliğini verir.

• Aylık Kamyon Ödemelerinden Kaçının

Bir vidanjör aracı almak yerine kiraladığınız zaman büyük bir kredi çekmeniz gerekir. 3-5 yıl boyunca her ay aracın taksitlerini ödemek işinize ek bir maliyet çıkaracaktır. Satın almak yerine kiraladığınızda sadece aracı kullandığınız zaman dilimi için para ödersiniz hem de istediğiniz modeli kiralama özgürlüğüne sahip olursunuz. Özellikle de yeni bir işe başladıysanız bir Çankaya Vidanjör aracına ayıracağınız parayı işiniz için farklı bir alanda harcayabilirsiniz.

• Satın almadan önce test imkanı
Yeni bir Çankaya Vidanjör  kamyon piyasasında iseniz, kiralama, en yeni ekipmanı, özellikleri, aksesuarları ve teknolojiyi test etmek için mükemmel bir yoldur. Birkaç farklı kamyon kiralayın ve projeleriniz ve mürettebatınız için en iyi neyin yollarını bulun. Mürettebatınız kira ile mutlu olursa, o zaman aynı kamyonu logonuzla aldıysanız çok mutlu olurlar.

Size en yakın kiralık bölgeye ulaşmak için, bizi arayın

 • Endüstrinin en yeni envanter Çankaya Vidanjör yükleyicileri, sıvı vakum kamyonları, kombine kanalizasyon temizleyicileri ve hidro ekskavatörler.
 • Günlük, haftalık ve aylık kiralama.
 • Farklı kiralama seçenekleri.
 • Vidanjör kamyonlarının tamir, bakım ve yenilenmesi için özel servis.
 • Çok kullanılan parçaların, sarf malzemelerinin ve aksesuarların geniş çeşitliliği.
 • En acil ve en zor ekipmanlarınız, parçalarınız ve servis ihtiyaçlarınız konusunda yardımcı olmaya hazır, deneyimli, yüksek eğitimli personel
 1. Kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarmak için kanıtlanmış en yeni teknolojileri kullanarak tasarlanmıştır.
 2. Daha az döküm için tasarlanmıştır, böylece zamanlamanıza devam edersiniz.
 3. Bir günde daha fazla başarı elde etmenize izin vererek daha yüksek bir iş çıktısı elde edecek şekilde tasarlanmıştır.
 4. Her seferinde ilk kez kritik işler yapar.
 5. Uzun ömür için ağır iş parçalarını kullanarak kalite ile inşa edilmiştir.

Çankaya Vidanjör müşterilerimizle olan ilişkilerimizden gurur duyuyor. Müşterilerimizin memnuniyeti her gün bizi yönlendiren şeydir. Üreticilerimiz işte en iyisidir, çünkü üstün ekipman ve parçaları sunabiliyoruz. Birlikte, mükemmellik için kararlıyız. Şu anda Ankara’da en büyük stok ve kiralık filoya sahibiz. ANKATEM hemen teslimat sağlayabilir. Hizmet ekibimiz sizi ilgilendirmek için yukarıda ve öteye gider. İlk günden beri müşterilerimize yerinde servis sağladık. Tüm yağmursuyu, kanalizasyon ve sokak bakım ihtiyaçlarınızın üstesinden gelmeyi taahhüt ediyoruz.

Standart bir Çankaya Vidanjör Kamyonu, sıvıları depolamak için geniş bir depodan, vakumlama için güçlü bir pompadan ve sıkı ya da kapalı alanlara girmek için bir dizi hortum ve mızraklardan oluşur. Çankaya Vidanjör  kamyonlarının bazı kullanım alanlarını biliyor olabilirsiniz, ancak vidanjör araçları çok çeşitli işlerde kullanılabilir. Liste şunları içerir:

 • Septik tanklar: Septik tank pompalama, septik sistemlerin düzgün çalışmasını sağlamak ve sağlık sorunlarına neden olabilecek, yeryüzüne çıkabilecek atıkları ortadan kaldırır.
 • Süpürgeler ve kanalizasyon: Bir Çankaya Vidanjör kamyonu, haznede mevcut olan geniş hacimdeki depoda hazne ve kanalizasyon pompalamak için idealdir.
 • Yağ tuzakları: Kendinize güçlü bir Çankaya Vidanjör Kamyonu ve doğru hortum sistemiyle donatmadığınız sürece bir restoranın gres kapağını temizlemek zor bir iştir.
 • Çevrenin korunması: İnsanları, yaban hayatı ve doğayı korumak için hassas bölgelerden suyu çıkarmak için bir fırtına veya çevresel acil durum sonrasında bir Çankaya Vidanjör Kamyonu kullanın.
 • Mağaralar ve çökmeler: Bölgenizde bir mağara girişinde çökme veya toprakta çökme meydana gelirse, kurtarma ekipleri altyapı erişim noktalarına ulaşmaya çalışırken bir Çankaya Vidanjör Kamyonu su ve çamurdan arındırmaya büyük yardımcı olur.
 • Kurtarma misyonları: Sel ya da fırtınalar sırasında sıkışan insanların hızlı bir şekilde kurtarılması gerekir; bu nedenle Çankaya Vidanjör Kamyonu kurtarma kurtarma filosuna mükemmel bir katkı sağlar.
 • Tehlikeli madde: Tehlikeli maddelerin el ile taşınması operatörü tehlikeye sokar, bu nedenle tehlikeli madde döküntüleri için güçlü ve kimyasala dirençli bir Çankaya Vidanjör Kamyonu kullanın.

Müşterilerimiz burada Çankaya Vidanjör Kamyonlarını bu ve diğer birçok kullanım için kullanmaktadır. Büyük miktarlarda su, çamur veya diğer sıvıları pompalamak ve çıkarmak için güvenli, verimli ve güvenilir bir şekilde bir yol arıyorsanız, ekibimizle iletişime geçin. Çankaya Vidanjör  ihtiyacınızı konuşacağız  ve durumunuz için mükemmel Vidanjör Kamyonunu seçmenize yardım edeceğiz.

Benzer Yazılar

Sincan Lavabo Açma

Sincan Lavabo Açma (Ev ve İş Yeri) Eviniz de y a da iş yerinizdeki tıkanmış lavaolar, çoğu zaman lavaboyu duvara bağlayan boruların sökül

Sıhhi Tesisat Sızıntıları En Sık Nerede Oluşur?

Sıhhi Tesisat Sızıntıları En Sık Nerede Oluşur?

Kanal Temizleme Keçiören

ANKATEM Kanal Temizleme Keçiören Ankara genelinde ev sahiplerine kanalizasyon temizleme hizmetleri sunmaktadır.

Kuka Kanal Açma

Ankara Kuka Kanal Açma Şirketimiz yaklaşık 40 yıldır alt yapı işleri  uğraşmaktadır. Ankara da faliyet hayatına başlayan Ankatem; başta

Ankara Bina Gideri Açma

Ankara Bina Gideri Açma Hizmetleri Bir apartmanda tıkanıklık meydana geldiğinde, yönetici sorun çözümü için arayış içine girer. Ankara B

Pursaklar Lavabo Tıkanıklığı Açma

Pursaklar Lavabo Tıkanıklığı Açma Ankara Ankatem Vidanjör ekibi olarak, birçok hizmet dalında faliyetlerimiz vardır. Pursaklar Lavabo Tıkan