Kanal Açma Ve Temizleme İçin Profesyonel Hizmet

Kanal Açma Ve Temizleme İçin Profesyonel Hizmet

 

Kanal temizleme işlemi, evde herkesin karşılaştığı bir sorun haline geliyor. Çankaya kanal açma, bu sorunları gidermek için, son derece teknolojik araçlarla hizmet vermektedir.

 

Kanal açma dizisinin altında yatan işlemleri sıralayalım;

 

*lavabo tıkanıklığı açma, evlerimizde bulunan mutfak ve lavabo giderlerinin ev sahiplerinin kendilerinin temizlemesi zaman zaman işe yaramamaktadır. Bu konuda, son teknoloji araçlarla, lavabolardaki tıkanıklık, Çankaya kanal açma sayesinde ortadan kaldırılır.

 

*logar tıkanıklığı açma, logar tıkanması, maalesef günümüzde çok sık rastlanan bir durumdur. Alt yapıların olduğu ve bazı yerlerde olan logar kapakları, bilinçsiz insanların attıkları çöpler nedeniyle, tıkanmaktadır. Tıkandığı zaman da ise, tıkanıklığın yerinin tespit edilmesi ve suların boşaltılması uzun zaman alabiliyor. Bu da yağmur ve kar yağdığı zaman, yolda biriken suların, alt yapılara gitmesini önleyerek, yollarımızın bir göl haline gelmesine yol açıyor. Bu olay da trafiğin aksamasına ve yollarımızın zarar görmesine neden oluyor. Bu konu da insanlarımızın yeterince bilgi sahibi olmadığını düşünüyorum.

 

*kanalizasyon açma, genel olarak alt yapı olan, kanalizasyon borularının tıkanması nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Genellikle, yağmur sonrası sokağa atılmış çöplerin, logarlara sürüklenerek, borularda birikmesi ve tıkanmasıyla meydana gelir. Bir diğer sebebi ise, yağan yağmurların, çatılarda bulunan olukların içindeki, yaprak, kuş tüyü, toz, taş gibi maddelerin, borulardan kanalizasyona ulaşarak birikmesi ile meydana gelir. Bu sorun, son teknoloji görüntüleme sistemli araçlar sayesinde ortadan kalkmaktadır.

 

Kanal tıkanıklığı işlemi gibi kanal temizleme işlemi de vardır. Bu işlem de yine aynı şekilde Çankaya kanal temizleme ile çözülür

 

*fosseptik temizleme, kanal temizleme, logar temizleme, yağlı kanal temizleme gibi hizmetlerle de karşımıza çıkan Çankaya kanal temizleme, son teknoloji ve görüntülü araçlarla hizmet vermektedir. Kanal temizleme işlemi, kanal tıkanıklığı açma işlemine göre daha zordur.

 

Çankaya’ nın bir diğer hizmeti de Çankaya vidanjör hizmetidir. Kanal temizleme aracı olarak bilinen vidanjör, son sistem araçlarla, kamera ile izlenerek, oluşan tıkanıklık yerinin tespit edilerek, vakumla çekilmesi işlemidir. Çankaya vidanjör, logarlar da, fosseptik çukurlarında biriken, kum, pislik, taş, çöp gibi maddelerin, vakum gücü ile temizleme işinde, son derece titizlikle çalışır.