Kanal Temizleme Yenimahalle

Kanal Temizleme Yenimahalle

ANKATEM Kanal Temizleme Yenimahalle, belediye ve endüstriyel uygulamalar için ekipman kiralama konusunda uzmandır. Başlangıçta Kanalizasyon Temizleme Ekipmanı üzerine yoğunlaşmış ve şimdi tüm Türkiye’de kısa, orta ve uzun vadeli kiralama için Vidanjör kamyonları kiralama ve kanalizasyon hizmetleri vermektedir.

Kanal Temizleme Yenimahalle İçin Neden ANKATEM’i Seçmelisiniz?

Çünkü Kanal Temizleme Yenimahalle ANKATEM’de kiralardan yeni ve kullanılmış satışlara, mevcut ekipmanlarınıza kadar her şeyi yapıyoruz.

Ankara’da en büyük endüstriyel temizleme ekipmanları sağlayıcılarından biriyiz, doğal olarak Vidanjör kamyonları, kanalizasyon temizleyicileri, hidrolik ekskavatörler ve tarayıcılar da dahil olmak üzere iş veya proje taleplerinizde kaliteli ekipmanlara sahibiz. Bizi rakiplerimizden ayıran şey, kısa veya uzun süreli kiralama, kendi filonuzu inşa etme, ekipman konusunda eğitim almanız ya da sahip olduğunuz ekipman için servise ihtiyaç duyma seçenekleridir.

Çünkü endüstriyel temizlik ekipmanları kiralama sektörüne öncülük ettik.

Endüstriyel temizleme ekipmanları almak için birkaç seçeneğin mevcut olduğu bir zaman olduğuna inanmak zor. Eskiden vidanjör kamyonlarına veya kanalizasyon temizleme kamyonuna ihtiyacınız olsaydı, uzun süre kiralamak zorunda kalırdınız veya satın almanız gerekiyordu. ANKATEM Kanal Temizleme Yenimahalle birden fazla bölgeden endüstriyel temizleme ekipmanı üzerinde kısa ve uzun vadeli kiralama hizmeti sunan ilk şirketlerden biridir. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu uzun ömür ve deneyim, işinizle ve onun benzersiz ihtiyaçlarıyla ilgili derin bilgi ve anlayışlar sağlar.

kanal-temizleme-yenimahall

Çünkü daha geniş bir coğrafyaya hizmetlerimiz var.

Kanal Temizleme Yenimahalle ANKATEM, coğrafi olarak tüm Türkiye’ye vidanjör kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster iş yerinize ulaşmayı seçmek istersiniz, yerel temsilciniz, coğrafi zorlukların üstesinden gelmek ve ihtiyaç duyduğunuz yerde ihtiyacınız olan ekipmanı almanın en etkili yolunu bulmak için sizinle birlikte çalışır.

Çünkü her zaman, sizin için ekstra yol kat ederiz, her zaman.

Müşteriler tecrübelerimiz için bize gelirler, ancak bizimle çalıştıklarından dolayı müşterimiz olarak kalmaktadır. ANKATEM Kanal Temizleme Yenimahalle esnek, güvenilir ve çalışması kolaydır, sizi öncelikli olarak devreye sokar, zorluklar veya gereksiz kısıtlamalar olmaksızın ihtiyacınız olan ekipmanı almanızı sağlarız. Taleplerinizi ve endişelerinizi hızlı ve etkili bir şekilde ele almak, teslimat, yerinde bakım, onarım ve personel işleri gibi katma değerli hizmetler sunarak sizin için işleri daha da kolaylaştırmak için her saat başı saatimiz mevcuttur.

Hakkımızda

ANKATEM Kanal Temizleme Yenimahalle, Ankara çapında tüm endüstriyel kiralık kazı, kanalizasyon jetlemesi ve endüstriyel vidanjör için kiralama şirketi olarak kurulmuştur.

En modern ekipman yelpazesiyle, pazardaki en yüksek kaliteyi, ustalıkla tasarlanmış ve emniyetli bir hidro / vidanjör kazı makinesi seçtiğinizden emin olabilirsiniz.

Güvenilirlik ve uyumluluk konusunda sürekli müşteri bağlılığı ve kararlılığı ile Kanal Temizleme Yenimahalle ANKATEM, bir sonraki proje için kiralama çözümü sağlayacaktır.

Kanal Temizleme Yenimahalle sadece kuru kiralama hidrolik / vakum kazı makinesi ekipmanı değil, aynı zamanda münhasıran onaylanan müşterilere seçenekler sunuyoruz.

Sertifikalı eğitmenlerimiz tarafından yapılan tüm yeni kurak kiralama ile birlikte tanıtıcı eğitim verilir. Her makine ile donatılmış akıllı cihaz üzerinde eğitim modülü aracılığıyla ek eğitim verilir.

KANAL TEMİZLEME YENİMAHALLE ÖNEMLİ ÖZELLİKLER & FAYDALAR

 • Vidanjör kiralama, kanalizasyon, foseptik, su kaçak tespiti hizmetleri sunmaktadır.
 • Modern, güvenli, uyumlu ve son derece iyi korunmuş hidro / vidanjör üniteleri.
 • Rekabetçi ve esnek fiyatlar.
 • Derin endüstri deneyimi ve anahtar süreçlerin ve operasyonel standartların anlaşılması.
 • Müşterilerin beklentilerini karşılamak için yüksek düzeyde hizmet ve destek sağlamak için gereksinimlerini anlama.
 • Tüm yeni çalışanlarla birlikte alıştırma eğitimi.
 • Sektördeki en yüksek güvenlik standartları ve yasal uygunluğun aşılmasına yönelik sistemler.
 • Özel seçenekler için kiralık kira.

KANAL TEMİZLEME YENİMAHALLE VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, Türkiye’deki önde gelen vidanjör kiralama şirketlerinden biri  olmaktır.

KANAL TEMİZLEME YENİMAHALLE GÖREVİMİZ

Misyonumuz, müşterilerimize piyasadaki en modern, uygun fiyatlı, emniyetli ve güvenilir hidro ve vidanjör kazı ekipmanlarının geniş bir yelpazesini sunmaktır. Gelişen ve yenilikçi stratejiler, güvenlik ve çevre sistemleri ile ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirmeye çalışacağız.

KANAL TEMİZLEME YENİMAHALLE DEĞERLERİMİZ

ANKATEM’de, değerlerimize sıkı sıkıya güveniyoruz ve tüm işlerin bu değerleri yansıtan bir şekilde yürütülmesini sağlamaya adamış bulunuyoruz.

 • Profesyonellik ve %100 müşteri memnuniyeti taahhüdü. Müşterinin gereksinimlerini ve beklentilerini anlamak çok önemlidir.
 • En üst seviyedeki güvenlik ve uyumluluk.
 • Değişen endüstri ve yasama standartlarını karşılamak ve aşmak için aktif olarak hidrolik / vakum ünitesi iyileştirmeleri aramak.
 • Çevreyle uyumlu bir kültürün teşvik edilmesi.
 • Taahhüt ettiğimiz tüm faaliyetlerde günlük mükemmellik peşinde koşuya kalite taahhüdü.

Hedefimiz müşterilerimize ekonomik vidanjör hizmetleri sunmak, çevre endüstrisinin değişmeye devam etmesiyle birlikte müşterilerimizin taleplerini de karşılamaktır.

AnkatemKanal Temizleme Yenimahalle Vidanjör hizmetleri tıkanıklık açma işlemleriniz için mevcuttur. Vidanjör araç servislerimizin işinize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Deneyimli profesyonellerimiz, rutin programlı ziyaretler için veya çağrı temelinde işinize hizmet edebilir. Ankara Vidanjör hizmeti, yaşanan büyük ya da küçük tüm tıkanıkları kolayca çözebilir. Kanal Temizleme Yenimahalle Daha fazla bilgi edinmek için lütfen 0312 213 27 05 – 0507 476 46 66 – 0537 222 48 38 nolu telefonlardan bizi arayın.

Benzer Yazılar

Altındağ Kanal Temizleme

Altındağ Kanal Temizleme, çok çeşitli endüstriyel ve belediye ihtiyaçlarını karşılamak için en yeni vidanjör kamyonlarına ve kombine kan

Kanalizasyon Açma Ankara

Kanalizasyon Açma Ankara Kanalizasyon Açma işlemleri mutlaka kurumsal firmalar tarafından yapılmalıdır. Ankara da faliyet gösteren Kanal Açma

Vidanjör Kombine

Vidanjör Vidanjör kullanım alanları nerelerdir, hangi sorunlarda kullanılır, yaptığı görevler nelerdir sorularının karşılığı yazımı

Kanal Tıkanıklığı Açma

Kanal Tıkanıklığı Açma Kanal Tıkanıklığı Açma çalışmalarında çok uzun yıllar  yönetici tecrübesi ile personelimiz sorunları gide

Vidanjör İle Kanal Temizleme

Vidanjör İle Kanal Temizleme Nasıl Yapılır? Vidanjör araçları kalibiyetleri bakımından çok güçlü araçlardır. Vidanjör İle Kanal Temi

Kombine Kanal Temizleme Ankara

Kombine Kanal Temizleme Ankara Tıkanmış kanalizasyon hatları sadece ev ve işyeri sahipleri için büyük rahatsızlık vermez aynı zamanda ciddi