Kanal Temizleme

Kanal Temizleme

Firmamız 1982 yılından beri Kanal Temizleme hizmetleri altında foseptik temizleme, Ankara kanalizasyon temizleme, Ankara logar temizleme, yağlı kanal temizleme ve diğer tıkanıklık açma işlemlerinde hizmet vermektedir.

35 yılı aşkın tecrübemiz ve yurtdışından getirttiğimiz son teknolojiye uygun cihazlarımız ile sizlere Kanal Temizleme ve diğer hizmetlerimizde her zaman en iyisini sunmayı hedefliyoruz.

Ankara’da Kanal Temizleme işlemi yapan birçok firma var. Ancak bunlardan kaçı profesyonel olarak bu işi yapıyor? Neden Kanal Temizleme işlemi için Ankatem gibi deneyimli ve profesyonel bir firma seçmelisiniz?

Kanal Temizleme İşleminde Neden Ankatem’i Seçmelisiniz?

Deneyim ve Tecrübe

Firmamız 1982 yılından beri Kanal Temizleme ve her çeşit tıkanıklığı açma işlemlerinde büyük tecrübe kazandı. Ekibimiz özel ekipmanlarımızı kullanmak için ve tıkanıklık açmak için özel eğitim almış uzmanlardan oluşur. 35 yıldır ayakta kalmamızı sağlayan ekibimizi özenle oluşturmamızdan geçiyor.

Hız

Herhangi bir tıkanıklık durumunda tek yapmanız gereken telefonlarımızdan veya web sitemizden bize ulaşmak. En kısa sürede size ulaşarak sorununuzu çözeriz. Tıkanıklığın etrafa yaydığı pis koku ve taşan pis suların insan sağlığı için tehlike oluşturduğunun farkındayız. Bu yüzden size en kısa sürede cevap vererek işleminizi en hızlı şekilde gerçekleştiririz.

Planlı Çalışma

Ankatem Kanal Temizleme işlemine hemen başlamaz. Firmaların yaptığı en büyük hata hemen tazyikli suyla tıkanıklığı açmaya çalışmaktır. Biz öncelikle özel ekipmanlarımızla tıkanıklığın yerini ve nedenini belirleriz. Böylece nokta atışı yaparak hiçbir yere ve zemine zarar vermeden tıkanıklık işlemini kısa sürede açabiliriz.

7/24 Ulaşılabilirlik

Web sitemiz sayesinde bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

Son Teknolojiye Sahip Cihazlar

Firmamız kendine ait vidanjör aracı, yurtdışından getirttiği robotlar ve özel kanal görüntüleme cihazları ile sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaya odaklanır.

Kanal görüntüleme cihazlarımız ve özel kimyasallarımız ile en büyük tıkanıklıkları bile sorunsuz açabiliriz.

Tıkanıklık açıldıktan sonra vidanjör aracımızın özel cihazlarıyla giderleri temizleyerek kötü kokunun ve bakterilerin giderilmesini sağlarız.

Müşteri Memnuniyeti

35 yıldır firmamızın sektörün öncü firmalarından birisi olmasını müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak sağlıyoruz.

Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir.

Kanal Temizleme

Ankara Kanal Temizleme hizmetlerimizin içinde aşağıdaki çalışmalar bulunur:

Foseptik Temizleme:

Kırsal bölgelerde atık suların toplanması için foseptik denilen çukurlar kullanılır. Bu çukurlar pis suyun toprağa karışmaması için betonla izole edilir. Böylece toprağın kayarak kuyuyu kapatması ve pis suyun toprağa karışması engellenmiş olur.

Foseptik temizleme işlemlerinde vidanjör aracımız ile kısa sürede foseptik kuyunuzu boşaltabiliriz. Foseptik kuyunuzu boşalttıktan sonra özel çözeltilerle ve tazyikli suyla foseptik kuyusunun temizlenmesini sağlarız. Uzman ekibimiz foseptik kuyunuzda herhangi bir çökme, betonda çatlak vb. sorunları tespit ederek sizi ileriki dönemlerde yaşayabileceğiniz önemli sorunlardan koruyacaktır.

Kanalizasyon Temizleme

Kanal Temizleme işlemlerimiz için kanalizasyon giderleri tıkanıklarının açılması ve periyodik kanal temizleme hizmetimiz de mevcuttur.

Ankara gibi büyük ve eski bir yerleşim yerinde kanalizasyon tıkanmaları sıklıkla yaşanır bu yüzden Kanal Temizleme işlemine her zaman ihtiyaç duyulur. Özel ekipmanımız ve eğitimli personelimizle kanal temizleme işlemlerini kolaylıkla ve profesyonelce yapabiliriz.

Logar Temizleme

Logar kanalizasyon giderlerinin tıkandığı durumlarda müdahale edebilmek için yapılan yer altı bacasıdır. Bu bölümlere inilerek veya görüntüleme cihazları sokularak tıkanıklığa kolayca müdahale edilir.

Logar temizleme işlemleri için tıkanmasını beklemeden periyodik aralıklarla temizleme işlemi yapılmalıdır. Tıkanma olursa gider boruları zarar görebilir ve maliyetler artabilir. Ayrıca oluşan kötü koku ve taşan pis sular insanları rahatsız edecektir.

Atılan çöpler, dökülen yaprak ve dallar yağmur sularının sürüklemesiyle gider borularında birikir ve tıkanmaya sebep olur. Bazen inşaat atıkları tıkanmaya sebep olur. Bu yüzden kanalizasyonu tıkayan nesnenin ne olduğu doğru olarak belirlenmelidir.

Nesnenin cinsine göre özel kimyasallar ve uygun araçlar kullanılarak tıkanıklık açılmalıdır. Sert bir cisim özel araçlarla önce parçalanarak açılırken, yumuşak nesneler sadece tazyikli suyla yok edilebilir ve tıkanıklık açılabilir.

Periyodik Kanal Temizleme Hizmeti

Kanal Temizleme hizmetini verdiğimiz bu 35 sene içerisinde dikkatimizi çeken en önemli konulardan birisi insanların periyodik kanal temizleme hizmetlerini gereksiz görmesi oldu.

Periyodik kanal temizleme hizmeti, düzenli aralıklarla herhangi bir tıkanmayı beklemeden kanalların özel kimyasal ve tazyikli sularla temizlenmesi işlemidir.

Özellikle Ankara gibi büyük bir eski bir yerleşim yerinde AVM, okullar, hastaneler, siteler, plazalar mutlaka periyodik olarak kanal temizleme işlemi yaptırmalıdır.

Kanal temizleme işlemi periyodik olarak yapılmazsa zamanla gider boruları zarar görebilir ve bu da size daha fazla maliyet getirebilir. Su tesisatının yeniden yapılması gerebilir.

Hiç beklemediğiniz bir anda pis kokular gelebilir ve pis sular taşabilir. Bu da tüm gününüzü belki de günlerinizi olumsuz etkileyecektir.

Ankara gibi soğuk bir şehirde Kanal Temizleme hayati bir öneme de sahiptir. Kanallar tıkandığında pis su gidecek yer bulamaz ve logar kapaklarından taşar. Geceleri ısı sıfırın altına düştüğünde bu sular donabilir ve arabaların kaymasına neden olabilir. Bu da büyük kazalara sebep olabilir.

Bu yüzden firmaların yapması gereken en önemli çalışmalardan birisi periyodik olarak Kanal Temizleme işlemi yaptırmaktır. Düşük bir maliyetle kanalları profesyonel bir firmaya temizletebilirsiniz.

Ankatem 1982 yılından beri profesyonel olarak kanal temizleme ve tıkanıklık açma işlemi yapmaktadır.

Vidanjör Hizmet

Kanal Temizleme hizmeti veren bir firma seçerken vidanjör hizmeti vermesine de dikkat etmelisiniz. Bazı firmalar pahalı olduğu için kendi vidanjörlerini kullanmazlar, kiralama yoluna gider veya farklı yöntemlerle tıkanıklığı açmaya çalışırlar.

Kiralama yoluna gitmeleri demek her an ellerinde vidanjör aracı olmadığı anlamına gelir. Acil bir durumda bu firmayı aradığınızda size hemen hizmet veremeyecek ve sizi oyalayacaklardır. Bu da zaman kaybetmeniz demektir.

Ayrıca kendi vidanjörleri olmadığı için vidanjör kullanma eğitimi almış bir personeli de olmayacaktır. Vidanjör kullanması güç ve karışık bir araçtır. En ufak bir hata sonucunda su tesisatı zarar görebilir. Kırılan yerlerin yeniden yapılması hem zaman hem de para kaybı demektir.

Vidanjör olmayan bir firma eski yöntemlerle tıkanıklığı açma yoluna gidebilir yani tüm tesisatı kırarak tıkanık olan yeri bulurlar, açarlar ve tıkanıklığı giderirler. Tabi ki tüm tesisatı yeniden yapmaları gerekir. Bu size fazladan maliyet getirecektir.

Ankatem olarak kendimize ait vidanjör araçlarımızı kullanırız ve ihtiyacı olanlara vidanjör kiralama hizmeti veririz.

Personelimiz vidanjör ve diğer tıkanıklık açma işlemleri için eğitim almış, alanında uzmandır. Bu yüzden tıkanıklığın yerini sorunsuz olarak bularak en kısa sürede kırmadan, tesisata zarar vermeden tıkanıklığı açabilir.

Kanal Temizleme çalışmasında vidanjör aracı ile tıkanıklığı açtıktan sonra tazyikli suyla kanal giderleri iyice temizlenir. Böylece tıkanıklığa sebep olan parçalar ve kötü koku giderilmiş olur.

Ankara Özel Vidanjör Hizmeti

Ankatem ülke genelinde her yere özel vidanjör hizmeti vermektedir. Kiralama saati ve gününe göre kira ücretleri değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz:

    • (0312) 213 27 05 (PBX)
    • Cep Telefonu :
    • 0537 222 48 38 (GSM)
    • Cep Telefonu 2 :
    • 0532 692 36 38 (GSM)

7 gün 24 saat hizmet vermekte olan firmamız ve işlerinde profesyonel kadromuz ile kanalizasyon atıklarının , yağ kuyularında birikmiş atık çekimi, fabrika arıtma, foseptik temizlemekanalizasyon hizmetleri vidanjör ile sağlanabilmektedir.

Vidanjör kiralama işleminde atık su ve yağmur altyapı boru sistemlerinin temizliği, kanalizasyon sularının ve dış ızgara sistemlerinin temizlenmesine ve gerekirse yapılandırılmasına hizmet içeriklidir. Bunun yanı sıra, sanayi ve çevre bölgelerinde, şantiye alanlarında, tünel ve köprü yapı alanlarında, fabrika işlem öncesi atık madde alan temizliği, borulardaki veya hatlardaki tıkanıklıkların giderilmesi ve bakımının yapılması hizmetlerini kapsar.

Kanal Temizleme Kanal Görüntüleme İşlemi

Kanal tıkanıklığı açılmadan önce özel ekipmanımız ile kanal görüntüleme işlemi yaparız. Pahalı bir ekipman olduğu için firmaların çoğu bu sistemi kullanmaz.

Görüntüleme cihazını kullanmak için özel olarak eğitilmiş personelimiz öncelikle cihazı kanal giderine indirir ve bilgisayardan analiz çalışması yapar.

Tıkanıklığın sebebi ve neden kaynaklandığı bu şekilde tespit edilmiş olur. Tıkanıklığın sebebine göre özel kimyasal ve araçlarlar tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilir.

Tıkanıklığın sebebi sert bir cisimse önce özel cihazla cisim kırılık daha sonra tazyikli suyla tıkanıklık açılır; tıkanıklık yumuşak bir maddeden kaynaklanıyorsa sadece tazyikli su yeterli olacaktır.

Bu yüzden tıkanıklık işlemine başlamadan önce mutlaka kanal görüntüleme çalışması yapılmalıdır. Tıkanıklığın sebebi kırılamayacak kadar sert bir cisimde sadece tıkanıklığın olduğu yerde küçük bir delik açılır ve bu delikten tıkanıklığa sebep olan madde kırılır. Yani tesisat parçalanamdan en zor tıkanıklıklar bile kanal görüntülüme ile kolayca açılabilir.

Benzer Yazılar

Vidanjör Hizmeti

Vidanjör Hizmeti-Ankatem Şirketimiz kurumsal ve Profesyonel olarak Vidanjör Hizmeti vermektedir. Firmamıza ait büyük ve küçük Vidanjör araç

Vidanjör Çekim Fiyatları

Vidanjör Çekim Fiyatları Ankarada foseptik veya logarlarda bulunan atıkları kim çeker? Vidanjör Çekim Fiyatları ne kadardır? Belediye mi, As

Vidanjör Ücreti Ankara

Vidanjör Ücreti Ankara Vidanjör Ücreti Ankara da farklı diğer illerde farklı olabilir. Her firmanın ve belediyenin hizmet tutarları farklı o

Keçiören Lavabo Açma

Keçiören Lavabo Açma (Firmaları) Keçiören Lavabo Açma işlerinde kurumsal Firmaları aramanızı öneririz. Şirketimiz altyapı işleri ve Lav

Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma ihtiyaçları için tıkanıklık açma işinde profesyonel ustalarımızla

Tıkalı Boru Açma

Ankara Tıkalı Boru Açma Tıkalı Boru Açma işlemi yapmadan önce tıkanmanın sebebinin bilinmesi gerekir. Ankara da bulunan firmamızdan bu duru