Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Tıkanıklık Açma (Ankara)

Ankara firması olarak çalışmalarımız esnasında, yoğun olarak Mutfak Tıkanıklık Açma hizmetleri sunmaktayız. Ev ya da iş yerlerinde en çok kullanılan kısım lavabolar ve tuvaletler diyebiliriz. Bu nedenle Gider Tıkanıklığı olma hususu biraz fazladır. bu Tıkanıklığı Açma çalışmalarında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar;

 1. Lavabo Tıkanıklığı için gidere kimyasal dökmeyin
 2. Evde bulunan gider borularına kimyasal dökmeyin
 3. Gider borularına zarar verecek şekilde çubuk (Benzeri) sokmayın
 4. Borulara zarar verecek kadar darbe yapmayın
 5. Farklı kimyasallar birleştirip borulara dökmeyin
 6. Kurumsal Firmalardan Yardım İsteyin

Bazen ben hallederim tarzı davranışlar sorunları daha büyük bir hale sokabilir. Özellikle kimyasal kullanımı. Size ve evde bulunan diğer aile fertlerine zarar verebileceğini unutmayın. Eliniz yanabilir. Kokudan etkilenebilirsiniz. Giderlerinizi açmak için kurumsal bir firmadan talep etmek çok daha sağlıklı olacaktır.

Gelen şirket, eğer kimyasal ile bu sorunu gidermek isterse kesinlikle itiraz ediniz. Günümüzde bu yöntem kullanılmıyor. Kolaya kaçak isteyen merdiven altı çalışanların tercih ettiği yöntem olduğunu unutmayın.

Ankara Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma

Ankara Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma

Ankara Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak gideri tıkanırsa , bu can sıkıcı olmaktan da öte bir durumdur.Nedeni mutfaktaki tıkanmış gider iki şekilde moralınızı bozar. Tıkalı mutfak gideri kötü kokar. Atık suları her zamanki gibi tahliye etmez. Ancak özellikle mutfak giderleri oldukça sık kullanılır. Aynı şekilde evde bulunan diğer tüm giderler. Bu nedenle tıkanmış bir boruya erken müdahale şarttır. Özellikle Mutfak Tıkanıklık Açma işlemlerinin çok acil yaılması gerekir. Ankarada hizmet veren şirketleri internet üzerinden tarayabilirsiniz.

Üst kısımda belirttik asla yapmamanız gerekenleri. Şimdi ise mutfak gideri tıkanırsa sizlerin neler yapabileceğini iletelim.

Doğrudan bir firmayı aramadan önce yapmanız gerekenler. Basit evde Mutfak Açma Yöntemleri uygulayabilirsiniz. Bu yöntemler çoğu zaman size fayda sağlar. Özellikle hafta sonları ve gece geç saatlerde.

Sirke ve Kabartma Tozu

Sirke ve kabartma tozu veya isteğe bağlı olarak kabartma tozu güçlü bir karışımdır. Bu karışımı mutfak lavabo giderine dökebiliriz. 3 ya da 4 yemek kaşığı kabartma tozu ve kabartma tozu üzerine elma ya da üzüm sirkesi eklenebilir. Bu karışımı gider borusuna dökebiliriz. Ardından 1 litre sıcak su dökebiliriz. Bu yöntem basit usul tıkanmalarda genellikle işe yarar. Denemekte fayda var. Bu şekilde en azından henüz tamamen tıkanmamış olan ve çoğunlukla kireç ve yağ birikintilerinden kaynaklanan giderler temizlenir.

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Tıkanıklık Açma (Çözümler)

Lavabodaki gider tıkanırsa su düzgün şekilde tahliye olmaz. Hafif bir tıkanıklık varsa, su yine de bir yolunu bulacaktır, ancak biraz daha uzun süredir mutfak lavabosundadır. Boruda ciddi bir tıkanıklık varsa, su tahliye olmaz. Mutfak Tıkanıklık Açma hizmeti almadan önce olası nedenler hakkında buradan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Tıkanıklık Açma Fiyataları için bizi arayabilirsiniz. Ücretler bölgeye göre ve yapılacak işleme göre farklılık gösterebilir.

 • Tıkalı lavabo? Nedeni bu olabilir !
 • Boru tıkanıklıkları nasıl anlaşılır
 • Profesyonel kanalizasyon temizleme ne zaman işe alınmalı
 • Önleme – tıkanmış bir mutfak lavabosu borusu nasıl önlenir?
 • Bir bakışta: Tıkanmış bir lavabo için çözümler.

Tıkanmış bir lavabonun nedenleri:

 • Bulaşık yıkarken yemek artıklarından ve soslardan kaynaklanan yağ birikintileri, mutfak lavabosunu tıkayan bir yağ yığını oluşturmuştur.
 • Sifona veya boruya kahve telvesi veya yemek artıkları yerleşmiştir.
 • Saç bir süre boyunca bir yığın oluşturmuştur.
 • Durulama sırasında giderden aşağıya bir şey kaydı ve boruya sıkıştı.

Tıkanmış bir mutfak gideri genellikle borudaki saç, yemek artıkları ve kirden oluşan tortulardan kaynaklanır. Nadir durumlarda, tıkanıklıklar giderin yakınında bulunur. Ancak, durum buysa, tıkanıklığı genellikle hızlı bir şekilde fark edeceksiniz.

 

 

Benzer Yazılar

Hasköy Lavabo Açma

Hasköy Lavabo Açma Ankatem altyapı firması olarak oldukça uzun zamandır Hasköy Lavabo Açma hizmetleri sunmaktayız. Şirketimiz Hasköy bölge

Sincan Logar Temizleme

Sincan Logar Temizleme ve diğer hizmetlerimiz konusunda ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Mini Vidanjör

Mini Vidanjör Ankara Ankara da kurulmuş şirketimiz yeni bir yazı ile tekrar karşınızda. Mini Vidanjör ile hangi tıkanıklık sorunları gider

Mutfak Gideri Kokusu Nasıl Giderilir

Mutfak Gideri Kokusu Nasıl Giderilir Ev ve iş yerlerinde ki mutfaklardan sürekli kötü koku olması oldukça sinir bozan bir durumdur. Bu durumda

Ankara Kanal Açma Fiyatları 2024

Ankara Kanal Açma Fiyatları 2024 (Ankatem) Tıkanmış bir kanal ile uğraşmayı kimse istemez değil mi? Peki uğraşmaksak kim hangi fiyata tıka

Vidanjör İle Kanalizasyon Temizleme

Vidanjör İle Kanalizasyon Temizleme Eskiden altyapıda oluşan tıkanıklıkları çözmek için uzun uğraşlar gerekiyordu. Basit bir tıkanıklı