Natoyolu Kanal Açma

Natoyolu Kanal Açma (Mamak)

Ankara Mamak‘da oldukça fazla müşteri portföyümüz vardır. Özellikle Natoyolu Kanal Açma hizmetleri alalında çalışmalarımız vardır. Natoyolu Caddesi Mamak ilçesinin en bilindik bölgesidir diyebiliriz. Diğer hangi çalışmaları yürütüyoruz kısa bilgi verelim.

Yazı İçeriği;

Natoluyolu Logar Temizleme

Vidanjör Hizmetleri

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Vidanjör Hizmetleri

Şirketimiz de Aski ve Belediye bulunan tüm vidanjör araçlar vardır. Bu nedenle günün herhangi bir saatinde Vidanjör hizmeti alabilirsiniz. Tüm ebatlarda, alçak ve yüksek alanlarda rahatlıkla çalışabilecek araçlarımız vardır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

İster Klozet ister Alaturka Tuvalet olsun, tüm tıkanıkları anında çözebilecek tecrübeli ekibe sahibiz. Natoyolunda bulunan saha ekiplerimiz gün içinde gelen tuvalet açma çağrılarına anında cevap vermektedirler.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

İster iş yerinde ister evlerde olsun, Lavabo Tıkanıklığı Açma işlemlerinde yeni nesil modern makinalar kullanmaktayız. Tıkanmış Lavabolarınızı zaman kaybettirmeden açtırmanız gerekir. Zamanla ciddi kokular yaymaya başlar. Natoyolunda Lavabo Açma işlemleri itina ile yapılır.

Natoyolu Kanal Açma

Natoyolu Kanal Açma

Natoyolu Kanal Açma (Firmaları)

Binalarda gider tıkanıklığı sorunlarında erken müdahale önemlidir. Natoyolu Kanal Açma işlemlerinde Firmaları iyi seçmek önemlidir. Sizi yanlış yönlendirecek şirketler cebinizden farklı ve yüksek ücretlerin çıkmasına neden olacaktır.

Karşılaştığımız çoğu sorunlarda, önceki firmaların müşterileri yanlış yönlendirmesine tanık oluyoruz. Örnek vermek gerekirse; bir müşterimiz Nayolunda oturuyor. Kendisi bize ulaştı. Önceki gelenler binanın logarının bulunmadığı ve yeni hat açılması gerektiğini iletmişler. Ekiplerimiz binaya gitti. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra, kayıp logar olduğunu tespit ettiler. Yeni hat açılmasına gerek olmadığını müşterimize ilettiler. Kanal Açma ve Logar Temizleme işlemlerinden sonra oluşan tıkanıklık sorununu giderdiler. 20 bin tl fiyat yerine 1250 TL ücret ödediler.

Yukarıda firma seçimi önemli demiştik. İşte bu ve bunun gibi nedenlere neden iyi firmalar ile çalışmanız gerektiğine örnek vermiş olduk. Yapmanız gereken, çalışma izinleri olan vergi levhalı firmaları aramanız. Bu kurumsal şirketler işlerinin arkasında dururlar. Sizleri mağdur etmezler. Çözüm odaklı yaklaşırlar. Sorunu önce anlarlar, müdahale tipini seçerler ve sorunu çözerler.

Natoyolu Kanal Açma (Fiyatları)

Sektörümüzün en büyük gideri yakıt ve personel giderleridir. Son 3 aydır özellikle mazota gelen zamlar nedeni ile Natoyolu Kanal Açma Fiyatları da yukarı yönlü etkilenmiştir. Şirket olarak rekabet anlayışı ile ücret belirliyoruz. Ancak son yakıt zamları nedeni ile aylık bazen haftalık ücretlerimiz değişebilmektedir. Aşağıda maliyetlerimizi direk etkileyen başlıkları aktarıyoruz.

  • Yakıt Giderleri (Özellikle Şehire Uzak Bölgeler)
  • Personel Giderleri
  • Vergiler
  • Vidanjör ve Araç Bakım Maliyetleri
  • Araç Kasko ve Sigorta Maliyetleri (Son 6 aydır ciddi artış olmuştur)

Üst kısımda sektörümüzün en temel ana giderlerini sizlerle paylaştık. Eğer Vidanjör hizmeti almak istiyorsanız size 300 TL ye yaparız diyelere itibar etmeyiniz. Garanti veriyoruz mağdur olacaksınız. Üst kısımda saydığımız tablolarda en taban fiyat 500 TL dir. Aski ekipleri dahi 398 TL ücret almaktadır. Devlet gücü ile çalıştığı halde. Özel Vidanjör Firmalarını düşün.

Yorumlarımızı Okumak İster Misiniz? Buraya Tıklamanız yeterli olacaktır.

 

 

 

Benzer Yazılar

Ankara Sincan Kanal Açma

Kanal tıkanıklığı sorunları yaşıyor ve sorun olmadan şekilde uygun fiyatlara  Ankara Sincan Kanal Açma işlemlerini tamamlatmak istiyorsan

Kameralı Kanal Açma Fiyatları

Kameralı Kanal Açma Fiyatları 2020 Kameralı Kanal Açma Fiyatları genelde bellidir. Ankara da belli ilçeler için farklı fiyat uygulamamız var

Beypazarı Vidanjör

Beypazarı Vidanjör Ankara merkeze uzak olsada, şirketimiz kurumsal kimliği ile Beypazarı Vidanjör hizmetleri de vermektedir. Şirketimize ait bi

Yenimahalle Vidanjör

Yenimahalle Vidanjör kamyonları sıvı atıkları, foseptik havuzlarından, toplama havuzlarında ve benzeri yerlerden pompalamak için benzersiz b

Kanal Görüntüleme Fiyatları

Kanal Görüntüleme Fiyatları 2021 Ankara ve Türkiye geneli kendi bünyesinde hizmet veren firmalar, Kanal Görüntüleme Fiyatları için size dah

Ankara Lavabo Açma Firmaları

Ankara Lavabo Açma Firmaları Ankara Lavabo Açma Firmaları hangi şartlar nasıl hizmet veriyorlar? Lavabo hangi durumlarda nasıl tıkanır? Bu so