Sincan Kanal Temizleme

Sincan Kanal Temizleme

Sincan Kanal Temizleme konusunda alanında uzman bir ekibe sahibiz. 35 yıllık tecrübemize son teknoloji cihazlar da eklenince büyük ya da küçük tıkanıkların hepsini en kısa sürede açabiliriz. Sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için yurtdışından getirttiğimiz özel robotlarla kırmadan, zarar vermeden sizlere en düşük maliyetlerle hizmet vermekteyiz. ANKATEM siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Sincan Kanal Temizleme ve diğer hizmetlerimiz konusunda ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

  • (0312) 213 27 05 (PBX)
  • Cep Telefonu :
  • 0537 222 48 38 (GSM)
  • Cep Telefonu 2 :
  • 0532 692 36 38 (GSM)

ANKATEM, 34 yılı aşkın kanalizasyon açma, gider tıkanıkları açma, boru onarım ve kurulum tecrübesi ile lisanslı ve sigortalı uzmanlardır .

Kazısız Boru Tamir Nedir?

Geleneksel boru onarımı, arızalı veya bozuk boruları onarmak için genellikle birden çok delik ve alt yüzey kazı gerektirir. Kazısız boru onarımı, tünel açma ve diğer yöntemleri yükleme ve onarım için kullanan az sayıdaki aralıktan devam eden hiçbir açmada kullanılmayan tercih edilen inşaat yöntemidir. Sincan Kanal Temizleme kazısız boru onarımı için en çok tercih edilen yöntem kazısız rehabilitasyondur. Kazısız rehabilitasyon, boru rehabilitasyonunun bir türü olup, yerinde iyileştirilmiş boru ve mekanik nokta geri ödeme gibi onarım yöntemlerini içerir . Bu yöntemler en az kazı yapmakta ve tüm boru sistemini değiştirmek yerine önemli ölçüde daha ucuzdurlar.

Sincan Kanal Temizleme, özel bir epoksi karışımı emprenye edilen yüksek mukavemetli dokuma fiber kullanır. Ardından tesisat uzmanımız, sorunlu bölgenin ele alındığından emin olmak için var olan hasarlı boruya astarı yerleştirir. Boru astarı takıldıktan ve iyileştikten sonra, sızdıran veya kırılmış bir boru için bir tamir görevi görecektir. Yerinde boru astarında yeni iyileştirildiği zaman, video tarayıcısı tarafından son bir kez muayene edilecektir. Yer boru kürlenmiş astar ana boru çapına sıkıca tam oturur. Bu, gelecekteki kök saldırısı ihtimalini ortadan kaldırmaya yardım eder ve uzun süre dayanır, çünkü daha pürüzsüz dokusu vardır.

Sincan Kanal Temizleme ‘de bu teknolojiden yararlanıyor ve müşterilerimize Ankara ve çevresinde başka hiçbir yerde bulunmayan boru tamir servislerini sunmak için kullanıyoruz.

Hidro Kazı Hizmetleri Güvenli ve Maliyet Etkili Bir Çözümdür

Bizim  hidro-kazı hizmetleri  için güvenle kullanılabilir ve uygun maliyetle kazmak ve bir yerden toprağı temizlemek olarak anlatılabilir.  Bu işlem sırasında, yüksek basınçlı suyla hava vakumuyla birleşince toprağın alınması sağlanır, bu yüzden tesisat boruları, kanalizasyon hatları, direkleri ve diğer cihazlar monte edilebilir.

Güvenlik Avantajları

Sincan Kanal Temizleme hidro kazı hizmetlerimiz, kirlerin elle kürekle ve kazılmasından daha güvenli bir şekilde kazılmasına ve alınmasına izin verir. Bunun nedeni, bu işlemin mekanik olmayan ve tahribatsız olmasıdır. Çalışanlarımız potansiyel olarak kazalara neden olabilecek büyük makineler kullanmak zorunda değildirler ve inşaat alanlarında meydana gelen kazalar azaltılabileceğinden çevredeki insanlar daha güvenlidir.

Ek olarak, hidro-kazı servislerimizle bu projeler için kullanılan ekipman, kazı alanından kısa bir mesafede konumlandırılabilir. Bu, şantiyedeki tıkanıklık ve trafik miktarını en aza indirir.

Sincan Kanal Temizleme

Sincan Kanal Temizleme ve hidro kazı, karmaşık geleneksel kazma yöntemlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Hidro kazı, daha doğru bir işlem olduğundan, bölgenin çevresindeki borulara, çevreye ve araçlara zarar verme olasılığı azaltılır. Örneğin, hidro-kazı işlemi, yeni yeraltı kablolarını yerleştirirken doğru bir işlem olduğundan, suyun, yer altı borularında çatlaklara neden olabileceği ihtimali azdır. Bu yöntem daha az onarım sonucuna neden olduğundan, kazı projesi tamamlandıktan sonra restorasyon işleri için malzeme ve işçilik maliyetleri önlenir.

Hidro kazı hizmetimiz, yakın gelecekte yapmanız gereken bir kazı projeniz varsa, maliyeti en aza indirgemek ve proje alanı yakınındaki güvenliğinizi artırmanıza yardımcı olabilir.

Büyük şehirleri ve hatta kırsal şehirler altyapı sistemlerine güveniyor. Kanalizasyon ve su boru hatlarının dağıtımı genel sağlık için çok önemli bir rol oynamaktadır. Yeterli kapsamlı bir muayene, önleyici bakım ve bozulmakta olan bir altyapıya yapılan güncellemeler, Sincan Kanal Temizleme yöntemlerini kullanarak bir felaket arızasını önlemeye yardımcı olabilir. Bu, bir topluluğun sakinlerine temiz su ve kanalizasyon atığı temizleme sağlayabilmesi için kritik önlemdir.

Bir  kanalizasyon  tıkanmışsa ve yoğun yağmurlar takip ediyorsa, bir otoparkta su altında kalabilir. Yalnızca sürücü ya da yayalar için tehlikeli olmakla kalmaz, aynı zamanda masraflı onarımlara neden olabilir. Bunların hepsi, alışılmış bir bakım denetimi ile engellenmiş olabilirdi. Pek çok kişi, işi doğru yapmak için kiminle iletişime geçebileceklerini merak eden rahatsız edici bir konumda bırakıyor.

Sincan Kanal Temizleme ve diğer hizmetlerimiz konusunda ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

  • (0312) 213 27 05 (PBX)
  • Cep Telefonu :
  • 0537 222 48 38 (GSM)
  • Cep Telefonu 2 :
  • 0532 692 36 38 (GSM)

Sincan Kanal Temizleme çalışanlarımız sertifikalı olup endüstrideki en iyi ekipmanlardan bazılarıyla desteklenmektedir. Sincan Kanal Temizleme işlemimiz ve vidanjör  kamyonları sürecinde bizimle çalışın zaman ve para tasarrufu, hızlı ve verimli olduğundan emin olun.

Ayrıca  değerli bir araç olan bir görüntülü boru muayene servisi de sunuyoruz. Boru hattında olup bittiğini ve gerçek zamanlı olarak bir tamir yapılması gerektiğini görmemizi sağlar. Ticari, endüstriyel / belediye kanalizasyon boru hatları ve su boru sistemleri inceleme ve bakımını yapabiliyoruz.

Benzer Yazılar

Tıkanık Açma

Tıkanık Açma Bizim gibi özel çalışan Ankara daki birçok firma farklı yöntemler kullanarak Tıkanık Açma çalışmalarını yürütür. Baz

Ankara Lavabo Açma

Ankara Lavabo Açma Firmaları Ankara Lavabo Açma işlemlerini yürüten şirketimiz, Lavabo Açma Firmaları içinde lider konumdadır. Gerek kullan

Anıttepe Tuvalet Açma

Anıttepe Tuvalet Açma (Ankatem) Ankara’nın güzide ilçelerinden biri olan Çankaya, temizlik ve hijyen konularında öncü olan Anıttepe Ma

Ankara Özel Vidanjör

Ankara Özel Vidanjör araçları çoğunlukla hem kuru hem de tozlu atıkları imha etmek için hem ticari hem de devlet kurumları tarafından kulla

Kanal Açma Pimaş Temizleme

Kanal Açma Pimaş Temizleme (Ankara) Şirketimiz, Ankara ilçelerinde, kanalizasyon tıkanıklığı açma konusunda 40 yıldan fazla deneyime sahipt

Mamak Kanalizasyon Açma

Mamak Kanalizasyon Açma Mamak Kanalizasyon Açma ekibi olarak başta Mamak olmak üzere Ankaranın tüm bölgeleri için kanalizasyon açma hizmetimi