Sincan Lavabo Açma

Sincan Lavabo Açma (Ev ve İş Yeri)

Eviniz de y a da iş yerinizdeki tıkanmış lavaolar, çoğu zaman lavaboyu duvara bağlayan boruların sökülmesi gerekebilir. Bu işlemleri Sincan Lavabo Açma Ustaları ya da Firmaları yapabilir. Kendinizin yapabileceği yöntemler kısıtlıdır. Bu yazımızda sizlerin neler yapabileceklerini ve firmaların size vereceği hizmetleri detaylandoracağız.

Sincan ve Etimesgut bölgeleleri nüfus bakımından oldukça kalabalık yerleşim bölgeleridir. Bu nedenle bina gider tıkanıklık sorunları fazla olabilmektedir. Hizmetlerimizin %40 Sincan ve Etimesgut bölgelerinedir bu nedenle.

Yazı İçeriği;

  1. Sincan Lavabo Tıkanıklığı Açma
  2. Sincan Lavabo Açma Yöntemleri
  3. Tıkanıklık Açma
  4. Lavabo Açma Fiyatları
  5. Logar Tıkanıklığı Lavaboları Etkiler Mi?

Tıkanmış bir lavaboyu nasıl açacağınızı bilmiyorsanız, Lavabo Açma Yöntemleri adında kaleme aldığıız makalemizi mutlaka okumalısınız. Unutmaynız evinizde bir lavabo tıkandığında Aski ve Belediye ekipleri yardımcı olmazlar. Destek alabileceğiniz özel hizmet veren Tuvalet Açma Firmalarıdır. Sincan bölgesine hizmet veren şirketleri internetten bulabileceğiniz gibi referans olarak komşularınızdan da isteyebilirsiniz. Kısa süre içinde size Lavabo Açma hizmet vereceklerdir.

Sincan Lavabo Açma

Sincan Lavabo Açma

Sincan Lavabo Açma (Tıanıklığın Nedenleri)

Lavaboların Tıkanmasına Neden Olanlar

Sincan Lavabo Açma ve Tıkanıklık giderme ekibi olarak sorunların başlıca nedneleri anlatacağız.

Yağ:

Lavabo giderlerine dökülen yağlar hem çevreye hemde size zarar veren kötü bir davranış türüdür. Bu tıkanıklık sorunları ne yazık ki, aynı zamanda en yaygın olanlarıdır. Sorun şu ki, bu yağlar kanalizasyonları tıkamak için mükemmel bir şekilde uygundur. Bu yağlar borulara yapışır. Daha da kötüsü, borularınızın kenarlarına bir kez takıldığında sertleşirler.

Yağ soğuduğunda donar ve sertleşir. Sert gres, su akışını kısıtlayabilir veya hatta tamamen bloke edebilir. Daldırma, tombul toynakların en kötüsünü ortadan kaldırabilir, ancak genellikle boru duvarlarından birikintileri üfleyemez. Bir dahaki sefere biraz daha gres duruladığınızda, kalan kalıntıya yapışacak ve tekrar tırnağı oluşturacaktır. Bu tıkanıklıklardan kaçınmak basittir. Sizden ricamız bir daha asla mutfak giderine yağ dökmeyiniz.

Yiyecek Atıkları:

Birçok ev sahibi maalesef lavabo giderlerine yiyecek atıkları atıyor. Bu durum anlaşılır değil kesinlikle. Çöp atıkları, meyve ve sebze ve sebze artıkları, küçük kemikler, buz ve pişmiş et içindir. Çöp öğütücünün üstünde kullansanız bile tıkanıklığa neden olabilecek birçok yiyecek vardır.

Özellikle patates, pirinç veya fasulyeyi asla emrinize atmayın. Bu yiyecekler suya maruz kaldıklarında şişer. Elinizden çıkardıktan sonra, boru duvarlarının kenarlarına yapışabilen (tahmin ettiğiniz gibi) bir tür macun haline gelirler. Yumurta kabukları, büyük kemikler, çiğ et ve deniz kabukları da yasaktır; sadece tıkanıklıklara neden olmakla kalmaz, aynı zamanda aşağı inerken elden çıkarmanıza da zarar verir.

Sincan Lavabo Açma (Fiyatları)

Mutfak lavabonuz tıkanmış ve giderleriniz bir süredir kötü çalışıyor değil mi? Lavabo gider borılarınızın eğimini mutlaka kontrol ediniz. Ters eğim borunuzun akışını zorlaştıracak ve böylece tamamen tıkanana kadar yemek artıkları, tartar, kireç taşı ve yağ birikintilerinin birikmesini kolaylaştıracaktır.

Evinizin yapımından ters eğim mevcut olabilir, bunun nedeni mutfağınız ile evin ana borusu arasındaki mesafenin fazla olması olabilir. Ters eğim, yapılan işin (beton döşeme, inşaat aracı vb.) Ters eğimi tespit etmek için bir kamera incelemesi yapmanızı öneririz: bu, tıkanmış mutfak lavabosu ve ters eğim probleminizi çözmek için bir çözüm bulmanıza yardımcı olacaktır.

Lavabo boruları tesisatta, sızıntılar, yükselen kokular, sıhhi tesisat onarımları çok yaygındır. Tıpkı tıkanmış borular gibi diyebiliriz. Bir lavabo tıkandığında, nedenleri kısa süre ortaya çıkabilir. Günümüzde yeni nesil modern araç gereçler sayesinde.

 

Hizmet Verdiğimiz Sincan Bölgeleri:

29 EKİM MAHALLESİ – ADALET MAHALLESİ – AHİ EVRAN MAHALLESİ – AHİ EVRAN OSB MAHALLESİ – AKÇAÖREN MAHALLESİ – AKŞEMSETTİN MAHALLESİ –  ALAGÖZ MAHALLESİ –  ALCI MAHALLESİ – ANAYURT MAHALLESİ – ANDİÇEN MAHALLESİ – ATATÜRK MAHALLESİ –  BACI MAHALLESİ – BEYOBASI MAHALLESİ CUMHURİYET MAHALLESİ – ÇİÇEKTEPE MAHALLESİ – ÇOĞLU MAHALLESİ –  ÇOKÖREN MAHALLESİ – ERKEKSU MAHALLESİ – ERTUĞRULGAZİ MAHALLESİ ESENLER MAHALLESİ –  FATİH MAHALLESİ – FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ – GAZİ MAHALLESİ – GAZİ OSMANPAŞA MAHALLESİ – GİRMEÇ MAHALLESİ – GÖKÇEK MAHALLESİ – HİSARLIKAYA MAHALLESİ – HÜRRİYET MAHALLESİ – İLYAKUT MAHALLESİ – İNCİRLİK MAHALLESİ – İSTASYON MAHALLESİ – İSTİKLAL MAHALLESİ KESİKTAŞ MAHALLESİ – MALAZGİRT MAHALLESİ – MALIKÖY MAHALLESİ –  MALIKÖY BAŞKENT OSB MAHALLESİ – MARAŞAL ÇAKMAK MAHALLESİ – MENDERES MAHALLESİ – MEVLANA MAHALLESİ – MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ – MÜLK MAHALLESİ – OSMANİYE MAHALLESİ – OSMANLI MAHALLESİ – PINARBAŞI MAHALLESİ – PLEVNE MAHALLESİ – POLATLAR MAHALLESİ – SARAYCIK MAHALLESİ – SELÇUKLU MAHALLESİ – TANDOĞAN MAHALLESİ – TATLAR MAHALLESİ TÖREKENT MAHALLESİ – TÜRKOBASI MAHALLESİ – ULUBATLI HASAN MAHALLESİ – ÜCRET MAHALLESİ – YENİÇİMŞİT MAHALLESİ – YENİHİSAR MAHALLESİ YENİKAYI MAHALLESİ – YENİPEÇENEK MAHALLESİ – YUNUS EMRE MAHALLESİ

Benzer Yazılar

Pursaklar Kanalizasyon Açma

Pursaklar Kanalizasyon Açma (Kanal Arıza) Ankatem olarak Ankara‘nın her noktasında olduğu gibi Pursaklar Kanalizasyon Açma hizmetlerini de

Kanalizasyon Su Basması

Kanalizasyon Su Basması Çözümü Kanalizasyon Su Basması kimsenin istemeyeceği bir durumdur. Kimin başına gelse mutsuz olur. Özellikle son bir

Kazısız Kanalizasyon Tamiri

Kazısız Kanalizasyon Tamiri Ankara Ankara da kurulan şirketimiz Kazısız Kanalizasyon Tamiri işlemleri için güvenebileceğiniz tek adres olduğ

Kanal Açma Fiyatları

Ankara Kanal Açma Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Sincan Kanal Açma

Sincan Kanal Açma Sincan Kanal Açma işlerinde kurumsal firmalar tercih etmelisiniz. Sincanın Ankaranın en büyük ilçelerindendir, bu sebeble al

Etlik Kanal Açma

Kanal tıkanıklığı sorunu Ankara bölgesinde yoğun yaşanan yapı sorunları arasındadır. Etlik Kanal Açma taleplerine de müşterilerimiz iç