Vidanjör Ankara Hizmetleri

Vidanjör Ankara Hizmetleri

İşiniz için katı, sıvı veya çamur gibi bulamaçların bir yerden alınıp bir yere taşınması gerekiyorsa depolama veya elden çıkarma için bir vidanjör aracı hizmeti almalısınız. Vidanjör Ankara Hizmetleri için ANKATEM size en profesyonel hizmeti sunacaktır.

Vidanjör Ankara Hizmetleri veren ANKATEM, her türlü çevresel iyileştirme, temizleme, nakliye ve servis ihtiyaçları için geniş tecrübeye sahip deneyimli şirkettir. Vidanjör araç servisimiz çok çeşitli endüstrilere yayılmıştır ve her bir müşterinin vidanjör kamyon kiralama ve servis ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. Bugüne kadar birçok farklı sektörden kişiye hizmet verdik.

Vidanjör Ankara Hizmetleri, yaşanan büyük ya da küçük tüm tıkanıkları kolayca çözebilir. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen 0312 213 27 05 – 0507 476 46 66 – 0537 222 48 38 nolu telefonlardan bizi arayın.

Çeşitli vidanjör kamyon uygulamalarına hizmet etmek için mükemmel olan ekipmana sahibiz.

Vidanjör Ankara Hizmetleri

Vidanjör Ankara Hizmetleri

Vidanjör Ankara Hizmetleri araç türleri aşağıdaki şekildedir. İhtiyacınız olan vidanjör aracı belirlemek için bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

 • Sıvı Vidanjör Kamyon
  Arka hidrolik kapı ve boşaltma kabiliyeti ile endüstriyel temizlik hizmetleri için geniş bir yelpazede mükemmel bir seçim.
 • Kuru Vidanjör Kamyonlar
  Kuru vidanjör araçlar benzeri kuru kamyonlar, arka hidrolik kapı ve boşaltma kabiliyeti ile çok çeşitli endüstriyel temizlik hizmetleri için mükemmeldir.
 • Süpürücü Vidanjör Kamyonlar
  Bu kamyonlar, fabrikalardan depolara, park garajlarına ve dökümhanelere kadar endüstriyel süpürme uygulamaları için idealdir. Toz bastırma veya temizleme maddeleri püskürtme ve daha sonra yüksek güçlü vakum ünitesi ile çıkarma kabiliyeti ile.
 • Jet Vidanjör Kamyon
  Bu kamyonlar hidrolik kazı için kurulmuştur ve kazma değnekli yüksek basınçlı yan montaj hortumuna ve temizleme için düşük basınçlı yan montaj hortumuna sahiptir.

Vidanjör Ankara Hizmetleri veren ANKATEM müşterilerine, olağanüstü müşteri hizmetleri, son teknoloji cihazlar ve projenin her aşamasında size yardımcı olabilecek en iyi çözümler ve uygulamalar için değerli bilgiler sunabilen bilgili ve tecrübeli bir kadroya sahip bir firma olmayı taahhüt eder.

Vidanjör Ankara Hizmetleri ve Vidanjör Kamyon Kiralama, herhangi bir endüstriye ve her türde uygulamaya açıktır.

Tanklar

Vidanjör Ankara Hizmetleri, diğer klasik temizleme yöntemlerine uygun olmayan tanklar, vapalar ve diğer kapların iç mekanlarının temizlenmesinde son derece etkilidir. Depolama ve karter temizliği aynı zamanda su püskürtme ile de tamamlanabilir.

Borular, Kanalizasyon Hatları

Vidanjör Ankara Hizmetleri su püskürtme, büyük çapları ve aynı zamanda çapta olanları temizleme kabiliyetine sahiptir. Bu yüzey hazırlama tekniği, boru, kanal ve kanalizasyon hatlarının içindeki kireç ve birikintileri uzaklaştırmanın etkili bir yoludur.

Isı Transfer Ekipmanları

Vidanjör Ankara Hizmetleri, ekipmanı, diğer temizleme yöntemleriyle ortaya çıkan metalurjik veya tehlikeli atık endişeleri olmaksızın en yüksek performansa geri döndürür.

Geniş Yüzeyler

Tipik olarak, sertleştirilmiş tortular daha yüksek basınçlara daha iyi tepki verirler ve daha yumuşak malzemeler daha iyi akışlarla en iyi şekilde çıkarılır.

Vidanjör Ankara Hizmetleri su püskürtme, otoparklar, duvarlar ve tekneler gibi geniş yüzeyleri temizlemek için idealdir. Minimum zaman ve çabayla, metal ve beton yüzeylerden çeşitli malzeme türleri çıkarılabilir. Boya, maden yatakları ve pas ölçeği, ancak bu temizleme tekniğinin kullanılmasıyla çıkarılan daha yaygın malzemelerden birkaçı.

Vidanjör Ankara Hizmetleri genelinde hizmetlerimiz tamamlandığında isterseniz atıklar büyük varillere konulabilir ve istenen yere teslim edilebilir. İsteğinize göre vidanjör araçlarımızla atıkları istediğiniz imha tesislerine götürerek imhası sağlanabilir.

Vidanjör Ankara Hizmetleri veren ANKATEM, güvenlik ve mükemmel müşteri hizmetleri için çalışan eğitimli bir ekip ile birlikte son teknolojiye sahip vidanjör kamyon servisini sunar. Hizmetlerimiz endüstriyel temizlik müteahhitleri için tüm çevresel düzenlemeleri karşılamaktadır. Vidanjör kamyon servis teknisyenlerinden oluşan ekibimiz endüstriyel temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.

Ekibimizin her elemanı özel olarak eğitilmiş ve alanında uzman hale gelmiştir. Eğitim, güvenlik, tepki süresi ve çevre mükemmellik taahhüdümüz her projeye ve müşteriye olağanüstü bir değer katmaktadır.

Vidanjör Araç Çeşitleri Neler?

KURU VİDANJÖR KAMYONLARI

Vidanjör Ankara Hizmetleri için kullanılan kuru vidanjör kamyonları, arka hidrolik kapı ve boşaltma kabiliyeti ile donatılmıştır ve çok çeşitli endüstriyel temizlik hizmetleri sunmaktadır. Bazı üniteler ayrıca, mobil bir basınçlı yıkama ünitesi (temizleme sürecine yardımcı olmak için 120 ° F’da 3.000 psi su tedarik eder) ile donatılmıştır. Evergreen / AES personeli, vakum kamyonlarının çalışma ve emniyet gereksinimlerine tam olarak eğitilmişlerdir ve lisanslı ticari sürücülerdir.

JET VİDANJÖR KAMYONU

Vidanjör Ankara Hizmetleri için kullanılan bu kamyon, hidro kazısı için kurulmuştur ve kazma değnekli yüksek basınçlı yan montaj hortumu ve temizleme için düşük basınçlı yan montaj hortumuna sahiptir. Çöp veya farklı atıklarla tıkanmış boruların püskürtülmesi için kullanılan hortum ile öne monte bir makaradır. Yüksek güçlü ve yüksek verimli hidro-kazı makinemiz, en zorlu kazı işlerini dahi kolay ve güvenli hale getirir. Dondurulmuş veya donmamış toprak dahil olmak üzere her türlü zor arazi üzerinde çalışacak şekilde tasarlanan bu kamyon daha fazla güç sağlar.

Kazılarda en büyük problem yer altındaki kablolara veya borulara zarar gelebilmesidir. Tahribatsız hidrolik kazı makineleri ile gaz hatları, fiber optikler gibi mevcut yer altı tesislerinin görsel olarak tanımlanabilmesi için basınçlı su ve vakum sistemi kullanmaktadır, böylece kolayca kaçınılabilmektedir. Hidro-kazıcı makineler, beklenmedik kabloların veya kabloların kesilmesiyle oluşan gecikmeleri ortadan kaldırarak bir projedeki zamanı azaltır. Ayrıca mekanik kazı yöntemlerinden çok daha güvenlidir. Bu vakumlu kamyon, belediyeler, kamu hizmetleri şirketleri ve müteahhitler için güvenli, tahribatsız kazı için güç sağlar. Yatay veya dikey olarak kazılacaktır.

YÜKSEK DAYANIKLI VİDANJÖR KAMYONU

Yüksek Raylı Vidanjör kamyon, raylı, patlamaya dayanıklı, kendiliğinden yerleşik bir araç olup, pistlerden kirli ve istenmeyen malzemeleri çıkarmak için vakum gücü kullanmaktadır. Çıkarılan malzeme, daha sonraki işleme ve elden çıkarma veya yeniden kullanım için yüksek raylı büyük toplama tankında saklanır. Bu vakum kamyonu hem demiryolu hem de yol üzerinde çalışabilir.

Bu ekipmanın avantajı, benzersiz sandalye ve çalışma istasyonunun tek bir operatörün aracı raylar boyunca hareket ettirmesine ve vakum yükleme sistemini aynı anda kontrol etmesine olanak sağlamasıdır. Bir ekipmanın tüm parçasını bir konumdan kontrol edebilmek, önemli güvenlik ve verimlilik tasarımıdır.

SÜPÜRGE VİDANJÖR KAMYONU

Vidanjör Ankara Hizmetleri süpürme vidanjör kamyonları birçok uygulamada daha hızlı ve daha yüksek verimlilikle temizlik yapmak için kullanılabilir. Bu kamyonlar, fabrikalardan depolara, park garajlarına ve dökümhanelere kadar endüstriyel süpürme uygulamaları için ideal bir çözümdür. Süpürge vidanjörleri ayrıca toz önleme veya temizleme maddeleri püskürtme ve daha sonra yüksek güçlü vakum ünitesi ile temizleme özelliğine sahiptir.

Hava süpürgesi, müşterilere eşsiz çok yönlülük, esneklik ve verimlilik sağlayan güçlü bir süpürme ünitesi sunar. Devridaim yapan vidanjör süpürge, sokaklar, otoparklar ve havaalanı pistleri gibi büyük düz döşeli alanları etkili bir biçimde temizler.

VİDANJÖR ANKARA HİZMETLERİ VİDANJÖR KAMYONLAR İÇİN UYGULAMALAR

 • Yağ / Su Ayırıcı Temizleme
 • Çukurların ve Süpürgelerin Temizlenmesi
 • Yeraltı Depolama Tankı Çukuru Su Sökme
 • Yeraltı Depolama Tankı ve Üstü Depolama Tankı Temizleme
 • Hizmet Altındaki Tankların Altından Su Çekme
 • Zemin Yüzeyinden Serbest Ürün Daimi
 • Acil Durum Dökülmesi Davranışı Engelleme ve Temizleme
 • Genel Bitki Temizleme
 • Hidrofloratör Yetenekleri
 • Endüstriyel Temizlik – Sıvı / Ağır Çamurun Sökülmesi
 • Asansör Şaft Temizleme
 • Tozsuz Uygulamalar için Filtre Muhafazası (tahıl / un gibi)
 • Elektrikli Bagaj Odası – Temizleme Filtresi
 • Alüminyum Talaş Temizleme
 • Patlama Kaya / Demir Yolları Arası Kir
 • Yükleme için Yüksek Raylı Sistem ile donatılmıştır
 •  Drenaj Giderme
Ankara Vidanjör İle Kanal Açma Yöntemleri

Vidanjör Ankara Hizmetleri tıkanıklığın özelliğine göre aşağıdaki yöntemlerle tıkanıklıklar açılır:

 • Hazırlık aşaması
 • Tesisat yılan yöntemi
 • Enzim yöntemi
 • Vakum yöntemi
 • Kimyasal maddelerin kullanımı
 • Bulaşık sabunu ve sıcak su uygulaması
 • Tel portmanto işlemleri ve pişirme soda veya sirke yöntemi

Vidanjör Ankara Hizmetleri içinde hedefimiz müşterilerimize ekonomik vidanjör hizmetleri sunmak, çevre endüstrisinin değişmeye devam etmesiyle birlikte müşterilerimizin taleplerini de karşılamaktır.

Vidanjör Ankara Hizmetleri veren ANKATEM vidanjör hizmetleri tıkanıklık açma işlemleriniz için mevcuttur. Vidanjör araç servislerimizin işinize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Deneyimli profesyonellerimiz, rutin programlı ziyaretler için veya çağrı temelinde işinize hizmet edebilir. Vidanjör Ankara Hizmetleri, yaşanan büyük ya da küçük tüm tıkanıkları kolayca çözebilir. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen 0312 213 27 05 – 0507 476 46 66 – 0537 222 48 38 nolu telefonlardan bizi arayın.

Benzer Yazılar

Çayyolu Logar Temizleme

Çayyolu Logar Temizleme (Ankatem Vidanjör) Çayyolu Logar Temizleme ve temizliği hizmeti almak isteyen vatandaşlar, aşağıdaki önemli noktalara

Mersin Atıksu Arıtma Tesisi Temizliği

Mersin Atıksu Arıtma Tesisi Temizliği (Ankatem) Mersin Atıksu Arıtma Tesisi Temizliği hizmetleriyle çevre dostu yaklaşımımızla atık yönet

Kanal Açma Yöntemleri

Kanal Açma Yöntemleri Kanal Açma Yöntemleri teknolojinin gelişmesiyle birlikte farklılaşmıştır. Kolay ve farklı yöntemlerin uygulanmasıyl

Köstebek Kanal Açma Ankara

Köstebek Kanal Açma Ankara Belkide yeni duyduğunuz bir terim olan Köstebek Kanal Açma Ankara hizmetini açıklayacağız bu yazımızda. Hangi du

Periyodik Logar Temizliği

Altyapıda oluşan tıkanıklık sorunlarını ele aldığımız yeni yazımız ile sizlerleyiz. Ankarada ki çalışmalarımızda öncelik verdiğimi

Vidanjör Ankara Hizmetleri

Vidanjör Ankara Hizmetleri içinde hedefimiz müşterilerimize ekonomik vidanjör hizmetleri sunmak, çevre endüstrisinin değişmeye devam etmesiyl