Bağlıca Vidanjör

Bağlıca Vidanjör (Hizmetleri)

Ankaranın en yeni kalabalık ve gelişmiş bölgelerinde Kanal Açma ve Logar Temizleme hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetin başında da Bağlıca Vidanjör hizmetlerimiz gelmektedir. Bağlıca ve Bağlıca 2 olmak üzere tüm mahalle ve sokaklara günün her saatinde çalışma götürmekteyiz. Peki hangi durumlarda bize ulaşabilirsiniz?

 

Acil tıkanıklılar olduğunda aranması gereken yerlerin neresi olduğunu biliyor musunuz? Öncelikle Aski, Belediyeler ve Özel Vidanjör Firmaları olarak sıralayabiliriz. Acil hizmet için Özel şirketler daha hızlı yanıt verirler. Yani hemen gelin dediğinizde bunu yapabilirler. Resmi kurumlar için bu durum farklı olabilir. Çünkü belirli adres ve zaman dilimlerine göre hareket ederler. Kişiye özel öncelik vermezler.

Günlük Kanal Arıza çizelgesine göre harekat ederler. Bu nedenle anlık ve acil durumlar için özel firmaları da tercih edebilirsiniz. Ancak bunu yaparken aman merdiven altı ve kaçak çalışanlardan uzak durunuz. Çalışma izinleri olmayan kişileri ya da şirketlerden hizmet alımı yapmamalısınız. Bu tarz kişiler size fayda yerine zarar vereceklerdir. Yapılan işin geçici yapacaklardır. Aynı arızalar devam edecektir. Kalıcı çözümler için kurumsal firmalar ve resmi kurumları tercih etmelisiniz.

Bağlıca Vidanjör

Bağlıca Vidanjör

Bağlıca Vidanjör (Fiyatları)

Vidanjörlerin çeşitlerini ve çalışma prensiplerini anlatmak neden ücretlerin farklılık gösterdiğini anlamanıza yardımcı olacaktır. Sadece Bağlıca Vidanjör Fiyatları değil tüm çalışma detayları için geçerli bir konudur. Başlayalım;

Kullanılan vidanjörlerinde kendi içinde çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bahsedecek  olursak eğer ;

  1. Standart Vidanjörler: Bu vidanjör çeşidi küçük atıkları çekerek tıkanıklığı açar ve kullanımı küçük atıklar için geçerlidir.
  2. Kaset Boomlu Vidanjör Araçları: Bu araçlar hem atığı temizleme hem de atıkların oluştuğu taraftaki oluşan pis oluşumu temizlemek için kullanılır. Bu araçlar kendi içinde kullanımı kolaylaştırmak için parça değişikliği ile kullanılacak bölgeye göre de çeşitlilik gösterir.
  3. Teleskopik Emiş Boğumlu Vidanjör Araçları: Bu vidanjör çeşidi genellikle en çok tercih edilen araçlar arasında yer almaktadır. Tercih edilme sebebi ise bu araçların büyüklüğünden kaynaklanmasıdır. Bu araçlar transfer işleminde de oldukça kolay yol göstermektir.

Bu durumlarda oluşan kanalizasyon sıkıntılarına karşı en uygun vidanjör çeşidi bulunup kısa sürede tıkanıklık çözülür. Bu durumların büyümemesi  için kullanılan aracın iyi olması ve profesyonel olarak halledilmesi en uygunudur.

Vidanjör kullanımından hemen sonra bizim de üstümüze düşen görevler bulunmaktadır. Ev ve iş yerlerimizde tıkanıklığa yol açabilecek atıkları çöp kutusuna atmalı lavabo ve tuvaletlere de atıkları atmamalıyız. Bu gibi durumlar da sadece evimizi değil çevremizi de düşünmeyi ihmal etmemeliyiz. Çevremiz ve sağlığınız için profesyonel destek almayı ihmal etmemelisiniz.

Ankara Bağlıca Vidanjör

Evlerimizde başlayıp çevremize yayılan bir sorun kanalizasyon tıkanmalarıdır. Peki bu durum evimizde nasıl başlar? Evlerimizdeki tıkanıklık ve zamanla artan yayılım gösteren kötü koku durumu binamızda baş edemeyeceğimiz bir durum haline geldiğinde anlayacağımız şey artık bu durumun kanalizasyonla ilgili olabileceği durumudur. Bu gibi durumlarda bizim artık yapabileceğimiz bir şey bulunamayıp profesyonel olarak yardım almamız gereken bir süreç haline gelir. Peki ya nasıl?

Bu gibi durumlarla belediye ekiplerini çağırıp belediyelerin de vidanjör yardımıyla bu konunun üstesinden geldiğini görürüz. Vidanjör kullanımı belediyelerde yaygın olup bu işlemi kısa sürede halledebilmektedirler. Vidanjörler genellikle kanalizasyon tıkanıklığının baş gösterdiği durumlarda kanalizasyonlarda biriken atık, çamur vb. maddelerin kanalizasyonu tıkamasıyla çevreyi daha da kötü bir hale getirmesiyle başlayıp sonrasında vidanjör yardımıyla tıkanıklığı açarak hem sizi hemde çevrenizi bu gibi durumlardan kurtarmak için kullanılır.

Aynı zamanda foseptik kuyuların çekiminde güçlü vakumlama özelliği olduğu içinde kullanılır. Kısaca kanalizasyon tıkanıklığı olan her yerde Bağlıca Vidanjör araçları tercih edilebilir.

Benzer Yazılar

Ostim Kanal Açma

Ostim Kanal Açma Ostim Kanal Açma ekibi olarak hizmet verdiğimiz bölgelerin başında Ankara Ostim ve çevresi gelmektedir. Bu bölge çok yoğun

Su Borusu Tıkanıklığı Açma

Su Borusu Tıkanıklığı Açma Ankara Atık Su Borusu Tıkanıklığı Açma, çeşitli kanalizasyon temizleme araçlarının kiralanmasını sağ

Kanalizasyon Tünel Kazma

Kanalizasyon Tünel Kazma Logarlar birbirinden farklı gelişmeler doğrultusunda zaman içerisinde bir tıkanma durumuyla karşı karşıya kalabiliy

Peçete İle Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Peçete İle Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Öncelikle tuvaletleri çöp kutusu gibi kullanmaktan vazgeçmemiz gerekir. İnanın bu yapabilirse

Ankara Foseptik Çekme

Ankara Foseptik Çekme (Lağım Çukuru) Ankara Foseptik Çekme Ne Zaman Yapılmalı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler konular nelerdir? İşte bilgi dolu

Gölbaşı Lavabo Tıkanıklık Açma

Gölbaşı Lavabo Tıkanıklık Açma Firmaları Ankaranın en kalabalık bölgeleri arasında yer alır. Bu bölgeden bize gelen çağrıların birç