Çankaya Vidanjör Hizmeti

Çankaya Vidanjör Hizmeti için profesyonel ve deneyimli bir firma arıyorsanız doğru yere geldiniz. ANKATEM yılların tecrübesi ve son teknolojiye sahip cihazlarıyla sizlere en iyi çözümleri sunmaya hazır. Ankara Firmaları konusunda uzman ekiplerden oluşmaktadır.

Boru hattı yıkama veya jetleme, bir kamyona yuvarlanmış çok sayıda özel ekipman gerektirir. Çankaya Vidanjör Hizmeti aracı, ön tampona yaklaşık 500 metre sert plastik hortum takılı büyük bir hortum makarasına sahiptir. Bu hortumun içine farklı boyut ve stil püskürtme boruları takılıp temizlenir. Bunun yanında Çankaya Vidanjör Hizmeti aracında iki su pompası vardır. Bir adet yüksek hacimli su pompası, çamur ve pisliği temizlemek için bu hortum ve dakikada 80 galon su tedarik etmektedir. Diğer su pompası, büyümüş ve boruyu tıkayabilen ağaç köklerini kesmek için bir kazma çubuğu ile birlikte kullanım için 2000 psi su basıncı ile kullanılır. İstif aracı ayrıca, güçlü Çankaya Vidanjör Hizmeti için vakum gücü oluşturan bir üfleyici vardır; böylece kamyon, çıkarılan çamur ve çakılın büyük çöp deposuna boşaltılmasını sağlar. Bu malzeme daha sonra yakındaki bir depolama alanına düzgün şekilde atılabilir.

Şehirlerimiz ve mahallelerimiz yağmur suyunu sokaklardan ve düşük yalın yerlerden ve nihayetinde doğal su yollarına kanalize edecek şekilde tasarlanmış devasa bir yeraltı yağmur suyu boru ağına sahiptir. Bu boru sokaklarımızın taşmasını önlemek ve işletmelerin ve konutların suyun zarar görmesini önlemek için periyodik olarak temizlenmelidir. Yüksek basınçlı hidro temizlik, muazzam hava emme hareketi ile birleştiğinde tıkanıklığı gidermek veya bir boru hattı içerisindeki tortuları çıkarmanın en etkili yoludur. Çankaya Vidanjör Hizmeti, bu periyodik temizliklerin başarılması için son boru hattı yıkama ekipmanı ve teknolojisine sahiptir.

Çankaya Vidanjör Hizmeti

Çankaya Vidanjör Hizmeti

ANKATEM Çankaya Vidanjör Hizmeti çalışanları, farklı çeşitlikte temizlik tecrübesine sahipler.  Yağ, kağıt mendil veya diğer artıklardan kaynaklanan diğer tıkanıklıklar, çeşitli türleri ve muazzam hava emme hareketi kullanılarak çıkarılabilir. Ayrıca, Çankaya Vidanjör Hizmeti ile ilçenin yağış suyu sistemine bağlanabilmesi için yeni kurulan borunun son temizliğini yapmaya müsaitiz.

Tesisat Trençizasyonu boru, kablo ve diğer tesisatları yer altına monte etmek için dar, hassas bir kanal geçidi açar.

Kazının tipik süreçleri, çukurları kazmak için ağır teçhizat ve / veya manuel işçilik içerir. Bu, işçiler için birçok güvenlik riski oluşturmaktadır standart kazı ve el kazma daha zaman alıcı ve emek gerektirir. Mevcut tesislerin zarar görme riski vardır. Çankaya Vidanjör Hizmeti Kazı sistemi, işin içine giren tüm riskleri azaltır ve kazma ve dolum maliyetlerini düşürür. Çankaya Vidanjör Hizmeti ile kazı hızlı, güvenli ve daha az müdahaleci bir çözüm sunar. Hidro kazı da çok çevre dostu. Çankaya Vidanjör Hizmeti, zor açmaların hızlı çalışmasını sağlar. Bir sonraki işi planlamak için bizi arayın.

Tesis Bakımı Temizlik Hizmetleri

Bakım ve temizlik hizmetleri gerektiren pek çok farklı güç ve üretim tesisi türü vardır. Genellikle bu tesisleri korumak veya temizlemek için, tesisin tamamının veya bir kısmının kapatılması gerekir. Bu zaman kritiktir. Çankaya Vidanjör Hizmeti, bu endüstrilere proaktif temizleme programlarıyla arıza süresini en aza indirgeyen güvenli, verimli ve yenilikçi temizleme sistemleri sunar.

Ekiplerimiz tanklar, yeraltı depolama tesisleri, filtreler, toplama sistemleri ve konteynerler için kapalı alan temizliği konusunda eğitim almışlardır. Hidrojenli kamyonlarımız, kir, toprak, yağ, sülük, sıvılar, artıklar ve yabancı cisimleri temizler. Taş ocağı olarak, taşlanmış bantları altından ve içeriden harmanlanan tünelden de ezilmiş taşları temizliyoruz. Günün servisi araması için bizi arayın ve Çankaya Vidanjör Hizmeti tesis bakımı ve temizliği için ne kadar zaman ve para kazandırabileceğini öğrenin. Acil durumlar için Çankaya Vidanjör Hizmeti 7/24 kullanılabilir.

Çankaya Vidanjör Hizmeti Tesis Türleri

 • Güç üretimi

 • Kimyasal Üretim

 • Çelik İmalatı

 • Otomotiv İmalatı

 • Rafineriler

 • Endüstriyel Üretim

 • Ticari Üretim

Hizmet Türleri

 • Kısıtlı Alan Girme ve Temizleme

 • Taş ocağı temizle

 • Damla Temizliği

 • Akış Hattı Temizleme

 • Depolama Tankı Temizleme

 • Raylı Araç Temizleme

 • Çukur – Foseptik Temizliği

  Hidro Kazı Hizmeti

  Çankaya Vidanjör Hizmeti Hidro Kazı diğer kazı türlerinden çok daha kesin sonuçlar sunar. Bu da zaman, para ve çevre tasarrufu sağlıyor. Ağır makineler, gerekenden daha fazla kir taşır ve dolum ve temizleme işlemi sırasında daha pahalıya mal olur. El kazısı çok emek gerektirir, zaman alıcıdır ve elle kazının doğası gereği doldurma sırasında daha fazla çalışma yaratacaktır. Uzaktan kazı yapabilme özelliği, Çankaya Vidanjör Hizmeti çevredeki alanları rahatsız etmeden toprakların ve enkazın kaldırmasını sağlar.

  Mevcut bir binanın yanındaki yeni bir menholle yapıyı bozmadan veya hasar görmeden kazmaya muktedir olmak, özellikle kentsel bir çevrede değerli bir hizmettir. Zarar vermeden mevcut tesislerin bulunduğu yerden güvenli bir şekilde kazmak, Çankaya Vidanjör Hizmeti müşterilerimiz için zaman, para ve temizlikten tasarruf etmesini sağlar. Tesisat bağlantıları için hızlı ve hassas kazı yapabilmek, işçilik maliyetini ve yaralanma riskini azaltır. Çankaya Vidanjör Hizmeti bir sonraki projenizde nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için şimdi arayın.

  Hidro kazı da acil bir kullanışlılığa sahiptir. Yer altı araçlarına acil onarımlar geldiğinde, hızlı ve hassas bir şekilde erişim gereklidir. Hidrolik kazı, onarım yapmak için en etkili ve en iyi yoldur. Şiddetli bir fırtına, erozyon kontrol önlemlerinin başarısız olmasına neden oluyorsa, Çankaya Vidanjör Hizmeti, yollara, derelere ve menfezlere yıkanan sedimanların temizlenmesine yardımcı olabilir. Hizmetlerimiz haftada 7 gün, günün 24 saati hizmetinizdedir.

  Zemin Sökümü

  Çankaya Vidanjör Hizmeti toprağı ve enkaz kaldırma servisi, kamyonun tipine bağlı olarak ıslak veya kuru bu toprağı veya pisliği temizlemek için kullanılabilir. İnşaat veya yıkım alanlarında bir çok kez toprak ve / veya artıklar çıkarılmalı ve çekilmelidir. Bu kamyonların kesin doğası, çevredeki alanlara zarar vermeden sökülmesini sağlar ve ağır ekipman kullanılmadığı için işçilerin güvenliği en üst düzeye çıkar. Tıkanmayı en aza indirgemek için istif aracı çalışma alanından da güvenli bir mesafede bulunur.

  Kanalizasyon

  Ankara ve çevresinde, yeni inşaat ve yeniden geliştirme projeleri mevcut tesislere bağlanmalı veya mevcut tesislere yakın bir yerde çalışmalıdır. Bu, mevcut kanalizasyon, yağmursuyu, yeraltı elektrik ve iletişim hatlarına yeni bir menhol bağlantısı için kazı yapar ve son derece zor çalışır. Çankaya Vidanjör Hizmeti, menfezin doğrudan mevcut menkul tesisatına yerleştirilebilmesini sağlayan çok özel bir derinliğe kadar sıkı bir boşlukta toprakları güvenli, verimli ve etkili bir şekilde uzaklaştırarak yardımcı olabilir ..

  Çankaya Vidanjör Hizmeti ANKATEM yönetim personeli, müşterilerimize bu sektörde mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için yönlendirilmektedir. Yönetim bir Genel Müdür, Satış Temsilcisi, Sevk Müdürü ve destekleyici büro elemandan oluşur. Amacımız, sektörü yönlendiren sürdürülebilir bir rekabet avantajı yaratan kaliteyi ve hizmet odaklı tutumu geliştirecek ve koruyacak bir ekip oluşturarak maliyet etkinliğini ve hizmet kalitemizi iyileştirerek müşterilerimize hizmet etmek ve onları memnun etmektir.

  İtibar

  Kamyonlarımızın özellikleri ve çalışanlarımızın kalitesi, mükemmel itibarımızı sağlar.Bugüne kadar birçok firmayla çalıştık ve hala çalışmaktayız.

  Hedefimiz müşterilerimize ekonomik vidanjör hizmetleri sunmak, çevre endüstrisinin değişmeye devam etmesiyle birlikte müşterilerimizin taleplerini de karşılamaktır. Ankatem vidanjör hizmetleri tıkanıklık açma işlemleriniz için mevcuttur. Vidanjör araç servislerimizin işinize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Deneyimli profesyonellerimiz, rutin programlı ziyaretler için veya çağrı temelinde işinize hizmet edebilir. Ankara Vidanjör hizmeti, yaşanan büyük ya da küçük tüm tıkanıkları kolayca çözebilir. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen 0312 213 27 05 – 0507 476 46 66 – 0537 222 48 38 nolu telefonlardan bizi arayın

Benzer Yazılar

Dikmen Kanal Açma

Dikmen Kanal Açma Dikmen Kanal Açma işi belkide Ankaranın en yoğun işlerindendir. Nüfus olarak kalabalık olan Dikmen bölgemiz sık sık kanal

Haymana Vidanjör

İyi hazırlanmış bir Haymana Vidanjör hizmeti , bir şehrin kanalizasyon sistemini sistematik bir şekilde temizleyebilir. Vidanjör ekipmanı, su

Ankara Tesisat Ustası

Ankara Tesisat Ustası (Ankatem) Ankara Tesisat Ustası ve Ustaları ev ve iş yerlerinde oluşan Kanalizasyon sorunlarını ortadan kaldıran önemli

Ankara Bina Süzgeç Tıkanıklığı

Ankara Bina Süzgeç Tıkanıklığı Aşırı tuvalet kağıdı kullanımı evlerde ve binalarda tıkanmalara neden olur. Bize gelen birçok çağrı

Kanalizasyon Neden Tıkanır

Kanalizasyon Neden Tıkanır Kanalizasyon Neden Tıkanır sorusunun birden fazla nedeni vardır. Doğal afetlerden kaynaklı tıkanıkların olduğu g

Kanalizasyon Su Basması

Kanalizasyon Su Basması Çözümü Kanalizasyon Su Basması kimsenin istemeyeceği bir durumdur. Kimin başına gelse mutsuz olur. Özellikle son bir