Çayyolu Tıkanıklık Açma

Çayyolu ( Çankaya) Tıkanıklık Açma

Ankaranın Çankaya ilçesinde yaptığımız çalışmalar hakkında bilgiler vereceğiz. Bölge sakinlerinin en çok hizmet aldığı hizmet Çayyolu Tıkanıklık Açma dır. Bölgede oldukça fazla oturum vardır. Bu oturumların neredeyse yarısı iş yeri diyebiliriz. Haliyle kanalizasyon sorunları oldukça fazladır. Peki sorun olduğunda neler yapıyoruz gelin onları iletelim.

Yazı İçeriği;

1. Çayyolu Tuvalet Açma

1.1 :Alafıranga

1.2: Klozet

1.3: Alaturka

2. Lavabo Tıkanıklığı Açma

3. Logar Temizleme

4. Vidanjör Hizmetleri

5. Çayyolu Kanal Açma

Tıkanıklık, yukarıda saydığımız tüm başlıkları işaret edebilir. Tıkanıklıkların hemen hemen hepsi aynı sebeble oluşmaktadır. Bilirsiniz, giderlere atılan atıklar. Sorunun kaynağına gittiğimiz karşılaştığımız manzara genellikle hep aynı. Tuvalet kağıtları yığın olarak logarları tıkamış. Eğer binada yaşıyorsanız bu durumlar giriş katlarda oturanları çok etkiler. Hem koku olarak hem de tüm taşmalar giriş katlar da meydana gelir.

Basit yöntemlerle bu durumların önlenmesi mümkündür. En önemlisi, tuvalet ve lavabolara amacı dışında atıkların atılmaması gerekir. Diğeri ise belirli aralıklarla kanalizasyonların bakımlarının yapılması. Bu 2. aşama sorunların kaynağından kesecektir.

Çayyolu Tıkanıklık Açma

Çayyolu Tıkanıklık Açma

Çayyolu Tıkanıklık Açma (Fiyatları)

Oldukça uzun yıllar boyunca hizmet fiyatlarımız değişmemişti. 2022 Yılına geldiğimizde dengeler biraz değişti. Sektörümüzde bulunan tüm firmalar ve resmi kurumlar ücretlere zam yapmak zorunda kalmışlardır. Yakıt giderleri ve personel giderleri bu değişikliğin ana nedenleri arasındadır. Güncel olarak Çayyolu Tıkanıklık Açma hizmet bedeli olarak 400 TL fiyat talep ediyoruz. Bu rakam giderlerinizin açılması için istenen bedeldir. Tıkanıklık açıldıktan sonra ek istekler ücretlendirilir.

Ek İsteğe Giren Başlıklar;

  • Logar Temizliği
  • Logar İçinde Bulunan Kum Vs. Gibi Durumların Temizlenmesi
  • Kanalizasyon Borularının Vidanjör İle Yıkanması
  • Genel Temizlik 
  • Ya Şuraya Da Bi Hortum Atsana Gibi İstekler

Bu açıklamalar bizim için çok önemli. Çünkü fiyat içinde yukarıda saydığımız tüm çalışmaları kapsadığını sanıyor müşteriler. Kaçak çalışan Kanal Açma Firmaları, bu saydıklarımızı hallederiz diyolar. İş bitiminde farklı ücret talep edebiliyorlar.

Altyapı sorunları sadece binalarda olmuyor. Tek katlı evlerde daha çok oluyor diyebiliriz. Özellikle villa tarzı evlerde. Kanalizasyon bağlantılarının gerektiği kadar eğimi verilmiyor. Atık suların geri tepmesi bundan dolayıdır.

Çayyolu Kanal Açma

Çayyolu Kanal Açma

Çayyolu Kanal Görüntüleme (Kanalizasyon Hattı İnceleme)

Bazı durumlar var ki, sürekli tekrar eden tıkanıklar meydana gelebilir. Bu durumu kalıcı olarak ortadan kaldırmak gerekir. Bunu yapmak için Kanal Görüntüleme hizmetinin alınması gerekir. Bu işlemde ek ücrete tabiidir. Bu yöntem sayesinde borularınızı kırmaya gerek kalmadan izleyebiliriz. Aynı teknoloji, su ve kanalizasyon hizmeti sağlayıcılarının dar ve gömülü borulara ve kanalizasyon sistemlerine erişmeleri için yenilikçi bir çözüm sunarız.

Şöyle düşünün; bizi Çayyolu Tıkanıklık Açma hizmeti için aradınız. Bu giderler sürekli tıkanıyor dediniz. Ekiplerimiz sorunu çözer. Sonrasında size, kanalizasyon borlarınızı inceleyelim isterseniz derler. Bu durumu kabul etmeyenler oluyor. Ek para kazanmak için söylediğimizi düşünebiliyorlar. Oysa söylediğimiz hizmet, onları epey mutlu edecek. Sorunları tekrar etmeyecek.

Tıkamış giderlerin açılması uzmanlar tarafından yapılması gereken bir uygulamadır. Bunun nedeni, görev için doğru araçlara sahip olmalarıdır. Kendi başınıza kullanmak isteyebileceğiniz araçlardan bazıları göründükleri kadar etkili değildir.

Uzman kişiler tarafından yaptırılması, kalifiye olmayan kişiler tarafından yapılan tıkanmalarda ortaya çıkan riskleri azaltır. Borularınızı düzenli olarak kontrol etmeniz gerekir. Kanal görüntüleme diğerlerine göre ideal seçeneklerden biri olarak öne çıkıyor.

 

 

 

Benzer Yazılar

Kanalizasyon Su Basması

Kanalizasyon Su Basması Çözümü Kanalizasyon Su Basması kimsenin istemeyeceği bir durumdur. Kimin başına gelse mutsuz olur. Özellikle son bir

Ankara Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Ankara Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma ile Ankara ve çevresinde kanalizasyon işleri, kanalizasyon tıkanıklıkları, drenaj inşaatı ve drenaj

Bina Logar Temizleme

Bina Logar Temizleme Hizmetleri Ankara Bina Logar Temizleme, Bina Kanal Açma hizmetini veren Firmamız; aynı zamanda çöken gider hatların tamirin

Altyapı Kanal Görüntüleme

Altyapı Kanal Görüntüleme (Ankatem) Altyapı Kanal Görüntüleme – İnşaat ve Altyapı Projelerinde Kazı Yapmadan Görüntüleme Teknoloj

Kanal Hattı Döşeme

Eskiyen ve görevini yerine getiremeyen borular kanalizasyon sorunlarını ortaya çıkarır. Bu durumlarda Yeni Kanal Hattı Döşeme işlemleri ile

Keçiören Tepebaşı Tuvalet Açma

Keçiören Tepebaşı Tuvalet Açma Ankatem şirketi olarak, Ankara ve Keçiören Tepebaşı Tuvalet Açma işlemlerinde hizmetinizde olduğumuzu beli