Foseptik Temizleme Ankara

Foseptik Temizleme Ankara

Foseptik Temizleme Ankara ANKATEM, 35 yıllık bir deneyime sahip olan bir aile şirketidir. Ankara’da konut ve ticari foseptik hizmetleri ve vidanjör kiralama hizmeti sunmanın gururunu taşımaktadır.
Bizim için çok büyük ya da çok küçük iş yok, bütün işler aynı derecede önemlidir.

Foseptik Temizleme Ankara ve Sunduğumuz Hizmetler

Sertifikalı septik sistem muayeneleri de dahil olmak üzere tüm septik ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmak için bizi seçin; denetimler; septik bakım, yenileme; yükseltici montajı ve onarımı için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Foseptik Temizleme Ankara, yüksek kapasiteli bir kamyon filosunu ile tüm Ankara ve çevresine hizmet vermektedir. Foseptik Temizleme Ankara ANKATEM müşteri hizmetleri bizim taahhüdümüzdür ve foseptik sistem sorunlarınızı ve ihtiyaçlarınızı sizinle paylaşmak için zaman ayırırız. Biz burada çalışıyoruz ve burada yaşıyoruz, Ankara’da meydana gelebilecek foseptik arızalarına ve nedenlerine aşinayız. Foseptik Temizleme Ankara hizmetlerinde gelecek nesiller için yeşil bir gelecek için güvenli çevre uygulamaları kullanıyoruz.

Güler yüzlü hizmet teknisyenlerimiz haftada 7 gün 24 saat hizmet veren, hafta sonları ve tatil günleri de dahil olmak üzere acil servis hizmetlerinde profesyonel, eğitimli ve yardıma hazırdır. Foseptik Temizleme Ankara ANKATEM çalışanları, size daima rekabetçi bir fiyat ve sizin için uygun olan septik çözümü sunacaktır.

 

Foseptik Temizleme Ankara

Foseptik Temizleme Ankara

Foseptik Temizleme Ankara Tank Yükseltici Kurulum

Yükselticilerinin faydaları, nihayetinde rahatlık konusundadır. Artık foseptik tanklara erişmek ve fosseptiklerin genel bakımını kolaylaştırmak için toprağı kaldırmak ve yere birkaç ayak kazmak istemeyen ev sahipleri için faydalıdırlar. Ani depo erişimi (ve kazma olmadan) için yer üstü bir yükselticinin kurulması, tank kapağını kazmak için hiçbir iş gücü içermeyecek ve her zaman tank yerinizin nerede olduğunu bilmek için birçok yararı içerecektir.

 

Septik Tank Yükselticilerini Seçme ve Takma Yükselticiler

 

Foseptik Temizleme Ankara için PVC, polietilen veya fiberglastan yapılabilir. Genellikle su geçirmez, hafif ve güçlü PVC’den yapılma yükselticileri kullanmanızı öneririz. Beton yükselticiler daha ucuz olsa da, aynı zamanda çok daha ağırdır ve zamanla parçalanıp bozulabilir. Yeni bir yükseltici kurarken, tankınızın mevcut durumunu belirlemek için mülkünüze geliriz ve tüm seçeneklerinizi gözden geçiririz. Tüm yükseltici kapakların üzerinde bir kilitleme sistemi vardır, bu nedenle çocuklar ve evcil hayvanlar için güvenlidir.

Foseptik Temizleme Ankara günümüzün güvenlik bilinci ve çevre bilinci ikliminde, hidro-kazı, inşaat sektöründe hızla tercih edilen bir yöntem haline gelmektedir.

Bu en son teknolojidir. Foseptik Temizleme Ankara hydrovac kamyonları kazma için güvenli, tahribatsız bir alternatiftir. Gömülü hizmetlerin tehdidini açığa çıkarmak ve açığa çıkarmak için  %100 kendinden emniyetli bir sistemdir ve gömülü tesisleri, tesisleri ve ekipmanı bozulmamış ve hasarsız bırakarak garip veya hassas alanlardaki malzemelerin çıkarılması için esnek bir seçenektir.

Vakum Kazısı Nedir?

Foseptik Temizleme Ankara ve vidanjör kazısı, toprağa nüfuz etmek, genişlemek ve kırmak için yüksek hızlı bir hava akımındaki kinetik enerjiyi kullanır. Gevşemiş toprak ve kayalar daha sonra çok güçlü bir vidanjör kullanılarak delikten çıkarılır. Bu şekilde, tipik olarak bir ila iki fitlik karedir ve gömülü yardımcı programın ortaya çıkarılması için gereken derinlikte bir delik oluşturulur.

Foseptik Temizleme Ankara vidanjör kazı sistemi aynı zamanda operatörlerin sondaj yolunu kesişen yardımcı tesislerin yerini tam olarak bilmelerini ve bentonit bulamacının sıkıcı bölgeden çıkarmasını sağlayarak yönlendirici delik açmada önemli bir rol oynar.

Emniyet

Foseptik Temizleme Ankara Vidanjör kazısı, bir kablodan, gaz hattından, elektrik hattından veya su ana hattından kazayla vurmak, kazılmak suretiyle kesinti riskini ortadan kaldırarak sizin için daha fazla güvenlik sağlar. İşin küçük bir açıklıktan yukarıdan yerden yapıldığı küçük delik teknikleri, restorasyonu en aza indirir ve geleneksel açık ocak onarımı ve dolgu yöntemleri ile karşılaştırıldığında üretkenliği kolayca üçe katlar.

Foseptik Temizleme Ankara Deneyim

Foseptik Temizleme Ankara  ANKATEM  yeraltı tesisatının kurulum ve bakımının her alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Bu deneyim, bilgili kişiler ve son teknoloji ekipmanlarla birlikte, kazısız teknolojide lider olmamıza yardımcı oldu.

Ekipmanlarımızın hareketliliği ve programlamanın esnekliğinden dolayı, İçanadolu’da herhangi bir yerde rekabet edebiliriz. Yıllarca yeraltı servisi ve kazısız kazı deneyimimizin bir sonraki projenizde zaman ve para tasarrufu sağlayacağından eminiz.

Şantiye inşaatı, haberleşme ve yıkım inşaatları dahil olmak üzere tüm projelerimizde, yönlü sıkıcı ve vakumlu kazılar kullanılmaktadır.

Yüksek basınçlı su ile kazı yapmak, yeraltı boru hatlarının, tellerin veya diğer hassas tesislerin gözlemlenmesi veya onarılması için toprağın çıkarılması gereken seçim yöntemidir. Foseptik Temizleme Ankara, aynı anda enkazı kazımakta ve ortadan kaldıran tamamen kendi kendine yeten, özel tasarlanmış bir vidanjör kamyonu kullanmaktadır. Kazı, kontrollü bir oranda gerçekleşirken, atılan malzeme bir çöp deposuna boşaltılır.

Vidanjör kazımızın sadeliği ve etkinliği, kaliteden ödün vermeden zaman ve para tasarrufu sağlar. Vidanjör kazısının esnekliği, aksi takdirde yoğun emek gerektiren, verimsiz ve potansiyel olarak zarar verici olan birçok görevi yerine getirmemizi sağlar.

Foseptik Temizleme Ankara Avantajları

Vidanjör kazısı geleneksel yöntemlere göre avantaj sağlar. Bir kazıcı ve damperli kamyon ile yapılan kazılar daha çok işçi gerektirir ve küçük bir delik kazarken bile geniş bir alanı rahatsız eder. Vidanjör kazısı daha az mürettebatı ve küçük, düzgün bir şekilde kazılmış bir ayak izi gerektirir. Bu teknik, aynı zamanda, geleneksel çözdürme yöntemlerinin neden olduğu gecikmeleri ortadan kaldıran ısıtılmış su kullanılarak donmuş zemin üzerinde de kullanılabilir.

Ek olarak, vakum kazıcı ünitesi verimli ve tahribatsızdır. Müşteriler güvenli bir şekilde kazma ihtiyacını, yaralanma riskini, gömülü tesislere yüksek maliyetli hasar ve olası sorumluluğu azaltmaktadır.

ENDÜSTRİLERE SERVİS HİZMETİ

Vidanjör kazısı şu anda çok sayıda endüstri tarafından kullanılmaktadır. Bunlar: Genel Müteahhitler, Belediye Kamu Hizmetleri, Gaz ve Elektrik Araçları.

Hızlı Temiz Drenaj ve Kanalizasyon Konut, Ticari, Tarımsal, Belediye ve Endüstriyel kanalizasyon temizleme ve denetim şirketidir.
Bizi farklı kılan özelliklerimiz …
İşimizin her alanında, tamamlanmakta olan işin kalitesinden ödün vermeden, yaratıcılığa ve problemlerinizi daha az masraflı bir şekilde çözmenin yeni yollarını bulmaya çalışıyoruz. Teknisyenlerimiz kapsamlı tahliye temizleme ve kontrol deneyimlerine sahiptir ve sınırlı alan girişinde sertifikalandırılmıştır. Alandaki diğer kişilerin yapamadığı bir işte sorun giderme yeteneği ile bilinir. Teknisyenler aldığı sürece takılır ve projenin doğru şekilde tamamlandığından emin olur.
Foseptik Temizleme Ankara personeli, müşterilerine profesyonel ve eksiksiz bir hizmet sunmalarını sağlayan son teknoloji ekipmanlarla sektörde lider olmayı gururlandırmaktadır.
 • Her türlü evdeki atık su ve kanallar: evye, banyo, tuvalet, duş, küvet, ana hatlar, yıkama hatları, yer süzgeçleri, çöp atıkları
 • Foseptik Temizleme Ankara
 • Karter pompa değiştirmeleri
 • Yüksek hızlı su jeti
 • Jet-Vac hizmetleri
 • Video denetleme hizmetleri / CCTV
 • Yeraltı boru konumu / hat izleme
 • Jet floş gübre hatları ve vakum gübre çukurları
 • Yağ tutucuların pompalanması
 • Hidro kazma
 • Sertleştirilmiş yerinde boru yaması
 • Sızıntı hattı temizliği
 • kabuksuzlaştırma
 • Geri alınıyor

Hedefimiz müşterilerimize ekonomik vidanjör hizmetleri sunmak, çevre endüstrisinin değişmeye devam etmesiyle birlikte müşterilerimizin taleplerini de karşılamaktır. Ankatem vidanjör hizmetleri tıkanıklık açma işlemleriniz için mevcuttur. Vidanjör araç servislerimizin işinize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Deneyimli profesyonellerimiz, rutin programlı ziyaretler için veya çağrı temelinde işinize hizmet edebilir. Foseptik Temizleme Ankara, yaşanan büyük ya da küçük tüm tıkanıkları kolayca çözebilir. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen 0312 213 27 05 – 0507 476 46 66 – 0537 222 48 38 nolu telefonlardan bizi arayın.

Benzer Yazılar

Atık Yağ Bertarafı

Atık Yağ Bertarafı (Ankatem Lisanslı Vidanjör) Atık Yağ Bertarafı – Hem Çevreye Hem de Ekonomiye Katkı. Atık yağlar, mutfaklarda ve

Şereflikoçhisar Logar Temizleme

Şereflikoçhisar Logar Temizleme hizmetlerinin yanı sıra firmamız; Kanal Açma, Vidanjör Hizmetleri ile de müşterinin sorunlarını çözmek i

Kanal Açma Ücretleri

Kanal Açma Ücretleri Kanal Açma Ücretleri araştırması yaparken farklı fiyat bilgileri ile karşılaşmanız çok normal bir durumdur. Kanal T

Vidanjör Hizmetleri Ankara

Vidanjör Hizmetleri – Ankatem Vidanjör Vidanjör Hizmetleri Ankara dendiğinde Türkiye genelinde firmamızın ismi olan Ankatem ön plana ç

Kombine Kanal Temizleme Ankara

Kombine Kanal Temizleme Ankara Tıkanmış kanalizasyon hatları sadece ev ve işyeri sahipleri için büyük rahatsızlık vermez aynı zamanda ciddi

Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon Temizleme Ankara Kanalizasyon Temizleme Ankara da hizmet veren şirketlerin birçoğu kurusal değildir. Sektörde kurumsal olarak hizmet