Logar Açma Temizleme

Logar Açma Temizleme

Logar Açma Temizleme taleplerinde bölgesel ve fiziki altyapı şartlarına uygun çözümler üreten firmamız 1982 yılında Ankara’da kurulmuştur. Uzun yıllardır sektörde gerçekleştirdiğimiz müdahaleler ile kendini sürekli geliştiren firmamız yeni nesil teknolojik araçlara yaptığı yatırımlar ile geniş bir filoya sahip olma mutluluğunu yaşamaktadır. Ankara kuruluşlu olan Ankatem tüm Türkiye’ye profesyonel hizmetlerini mobil gezici araçları ile zamanında ulaştırabilmekte. İrili ufaklı her işte hizmet kalitesinden ödün vermeyen firmamız tüm müşterilerini memnun bırakmayı başarmanın gururunu her geçen gün artırarak yaşamaktadır. Logar Açma ve Temizleme işlemlerin de en büyük arızalarda bile firmamız sahip olduğu teknik donanım sayesinde hijyen kurallarına uygun hizmetlerini tamamlamaktadır. Teknolojik araç ve ekipmanların yanı sıra güler yüzlü ve uzman bir ekip tarafından hizmet almak hem iç rahatlatıcı hem de sorularınıza yanıt bulabilmek açısından gayet önem taşımaktadır. Logarların ve kanalların tıkanması sonucu bir çok müşterimiz evham yapabilmekte ve sorunların büyüyebileceği korkusu içinde olabilmektedir. Hizmetlerimizin başından sonuna kadar müşterilerimizi detaylı bilgilendirip kaygılarını ortadan kaldırmaktayız.

Logar Açma, Temizleme Nasıl Yapılmalı?

Logar Açma için müdahalenin uzman kişiler tarafından yapılmasını gerektiren temel neden yanlış müdahalelerde kanalizasyon sisteminizin tamamen kullanımını engelleyen durumlar oluşabilmesinden kaynaklanıyor. Merdiven altı ve logar açma ve temizleme işlemlerini yan işi olarak gerçekleştiren kişiler bünyesinde ki elemanlarla hizmet vermemekte ve yapılacak işlemlerin bir garantisi ya da telafisi bulunmamaktadır. Bu nedenle Türkiye geneli kriz yaşayan müşterilerimize en kısa zamanda hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Daha net bir ifadeyle atılacak her adım etki tepki meselesiyle alakalıdır. Etkili olacağı belirlenen her adım güzel tepkilere neden olacaktır.

İşlemler sırasıyla;

 • Öngörüye sahip teknik personelimiz tespit cihazları ile sorunun nedenini belirlenir,
 • Müdahale tekniği ve müdahale sonrası oluşabilecek durumlar belirlenir,
 • Müşterimiz müdahale öncesi detaylı bilgilendirerek sorun teknolojik cihazlar sayesinde gösterilir.
 • Müdahale teknik beceriye sahip ekibimiz tarafından profesyonelce tamamlanır.
 • Yıpranan, hasar görmüş kanallar varsa belirlenir ve tamiratı tamamlanır.
 • İşlemler sonrası hijyen kuralları açısından logar sistemi yeni nesil cihazlarla yıkanır ve içerisinde biriktirdiği kirli tabakalar ve çeşitli maddeler tamamen temizlenir.
 • Düzenli kontrol ve yıkama işlemleri mikropların sağlığı tehdit etmemesi açısından önemlidir.

Tıkanıklık Sebepleri ve Dikkat Edilmesi Gerekenler;

Tıkanıklıklar aslında kullanıcı hatası ve kullanıcı kaynaklı olmayan nedenlerden tıkanır diyebiliriz. Bunları aşağıda kısaca özetledik.

Kullanıcı Kaynaklı Tıkanıklıklar;

  • Giderlere çocuklar tarafından atılmış ve kullanıcıların haberi olmayan cisimler,
  • Suda erimeyen cisimlerin giderlerde birikmesi,
  • Kağıt peçetelerin ve ıslak mendillerin giderlere atılması,
  • Temizlik kovalarında biriken toz ve pis tabakaların giderlere atılmasıdır.
Logar Açma

Logar Açma

Logarlarda Kullanıcı Kaynaklı Olmayan Hatalar;

 • Evlerimizin ve İş yerlerimizin kanalizasyon sistemlerinde kullanılan ucuz malzemeler zamanla tıkanmalara neden olmaktadır.
 • Pimaş borularının gerekli ölçüde ve açıda döşenmemesi,
 • Yanlış tesisat sonucu giderlerden gelen kötü kokular.

Kısacası ev ve iş yerlerimizi satın alırken ve kiralama yaparken uzman kişilere fiziki yapının belli yerlerini göstermek ve dikkat edilmesi gerekenleri danışmamız gerekir. Aksi takdirde hiç beklenmedik bir anda yoğun iş temposunda evlerimizi ve iş yerlerimizi kullanamaz hale gelebilir ve ciddi masrafların altına girmek zorunda kalabiliriz. İşin kolayına kaçan bir çok usta ve müteahhit ucuz malzeme kullanmakta ve daha az malzeme kullanıp masrafları düşürmek adına yanlış tesisat döşeyebilmektedir.

Ankatem firması olarak alanında uzmanlaşan güler yüzlü şeffaf bir ekiple hizmet vermekteyiz. Aradığınız tüm soruların yanıtını net olarak çözümleriyle birlikte alabilmektesiniz. Yaşanan sorunların tekrarlanmaması adını işini tam anlamıyla doğru gerçekleştirmekte ve tüm müşterilerimizi memnun bırakmaktayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun 24 saat hizmet veren firmamız profesyonel hizmetlerini sizlere daima ulaştırmaktadır.

Benzer Yazılar

Ankara Kanal Açma Hizmetleri

Kanalizasyon sistemleri insanların hayatını kolaylaştıran ve birçok sağlık sorununun çıkmasını engelleyen en önemli icatlardan biridir.

Pursaklar Kanalizasyon Açma

Pursaklar Kanalizasyon Açma (Kanal Arıza) Ankatem olarak Ankara‘nın her noktasında olduğu gibi Pursaklar Kanalizasyon Açma hizmetlerini de

İncek Kanal Açma

İncek Kanal Açma Firmaları Şirketimiz Ankara İncek Kanal Açma Firmaları içinde kurumsallığı ile ön plana çıkmaktadır. Nedeni; 50 yıla

Peçete İle Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Peçete İle Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Öncelikle tuvaletleri çöp kutusu gibi kullanmaktan vazgeçmemiz gerekir. İnanın bu yapabilirse

Kanal Açma Hizmetleri

Kanal Açma Hizmetleri Şirketimiz Kanal Açma Hizmetleri dahil olmak üzere Ankara’nın çoğu ilçesinde kanalizasyon sorunları için hizmet veri

Balkon Gideri Açıcı

Balkon Gideri Açıcı (Kimyasal) Tıkanıklıklığın birçok çeşidi vardır. Bunlardan çok sık olan ise balkon giderleridir. Peki balkon borula