Vidanjör Kiralama Ankara

ANKATEM kanal açma, kanal temizleme, tıkanıklıkları giderme, su kaçak tespiti ve su tesisatı döşeme gibi hizmetlerin yanında Vidanjör Kiralama Ankara hizmeti de sunmaktadır.

ANKATEM, Türkiye’deki şirketlere ve müteahhitlere vakumlu kamyon kiralama konusunda uzmanlaşmıştır!  Şu an ihtiyacınız olan ekipmana sahibiz. Tüm kamyonlarımız, en son teknolojiye sahip, bakımı iyi yapılmış ve işi yapmak için ihtiyaç duyduğunuz araçlar ile tam donanımlıdır. İster İç Anadolu’da, isterseniz Marmara Bölgesindeyiz, isterseniz iş yerinize kamyon teslim etmeye yardımcı olmak için buradayız. Ek olarak,  Ankara merkezli ve bölgedeki tüm işletmelerle her gün çalışıyoruz. Amacımız, tüm müşterilerimize en iyi ekipmanı, en iyi kamyonları ve en iyi hizmeti sunmaktır. 35 yıla yakın süredir Vidanjör Kiralama Ankara hizmeti vermekteyiz.

Vidanjör Kiralama Ankara

Sektörün en iyi vidanjör araçlarını kiralama!

Sanayi müteahhitleri, çevre müteahhitler, belediyeler veya farklı bir sektör ANKATEM sizin ihtiyacınıza göre vidanjör araçlarına sahip! Endüstride mevcut en iyi vidanjör kiralama firması olmaktan gurur duyuyoruz. Islak / Kuru endüstriyel vakumlardan, sıvı boşluklara, kombine ünitelere ve hidro ekskavatörlere kadar, çeşitlendirilmiş filomuz bir sonraki projenizle başa çıkmanıza yardımcı olabilir. ANKATEM, Türkiye genelindeki müşterilere hizmet vermektedir ve sizin için çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Firmamız kendine ait son teknolojiye sahip vidanjör araçlarını isteğiniz doğrultusunda kiralama hizmeti vermektedir. Vidanjör Kiralama Ankara hizmeti almak için tek yapmanız gereken 0537 222 48 38 (GSM) 
0532 692 36 38 (GSM) telefonlarından bize ulaşmak. 

Firmamızın merkezi Ankara’da olmasına rağmen tüm Türkiye’ye Vidanjör Kiralama Ankara hizmeti vermekteyiz.

Vidanjör aracı kiralamaya hazır mısınız? Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayın!

Neden ANKATEM’i seçmelisiniz?
green_circle_check
Vidanjör Araç Kiralama Büyük Filo

Vidanjör araçlarımız her an hizmetinizde.

green_circle_check
En İyi Çalışan Ekipmanlar

Yeni veya yeni bir durumdaki ekipmanları kullanacaksınız.

green_circle_check
 30 Yılı Aşkın Deneyim

Fabrikamızdaki eğitimli teknisyenler size bunları nasıl uygulayacağınızı öğretebilir ve kolaylıkla tamir edebilirler!

Vidanjör Nedir?

Vidanjör araçları özel vakumlama teknolojisine sahip araçlardır. Vakumlama gücü sayesinde fabrika atıkları, gıda sektöründeki atıklar, foseptik, kanal gibi giderler vidanjör aracı sayesinde kolaylıkla temizlenir ve güvenli bir şekilde taşınabilir.

Vidanjör Kiralama Ankara hizmetinden oteller, fabrikalar, restoranlar, AVM’ler, okullar gibi birçok sektör faydalanabilir.

canal-3

 

Vidanjör Kiralama Ankara ile Hangi Hizmetlerden Faydalanabilirsiniz?

Vidanjör araçları atıkların taşınmasına yardımcı olduğu gibi tıkanıklık sorunlarının da çözülmesini sağlar. Kombine Vidanjör Kiralama Ankara ile vidanjör araçlarında hem tazyikli su sıkma özelliği hem de vakumla çekme özelliği sunulur.

Kanal görüntüleme cihazları sayesinde önce tıkanıklığın yeri ve nedeni belirlenir. Tıkanıklığa sebep olan cisim neyse ekipler ona göre müdehalede bulunur. Vidanjör Kiralama Ankara hizmeti sunan ANKATEM her türlü tıkanıklık için hazır olarak gelir. Yaprak gibi yumuşak maddelerden tıkanıklık olmuşsa kimyasallar ile kolayca tıkanıklığı açarak tazyikli su sayesinde gideri temizler ve vidanjörün vakum özelliği ile atıkları çekeriz.

Vidanjör Kiralama Ankara tıkanıklığın çok sert bir cisim yüzünden olduğu durumlarda kameralarla tıkanıklığın yeri tespit edildikten sonra tıkanık yerin üzerinde küçük bir delik açarak sert cismin kırılması sağlanarak tıkanıklığın açılması sağlanır. Tabi ki bu en zor tıkanıklıklar için geçerlidir ve su tesisatına en düşük hasarla yapılır.

Ankara Vidanjör Kiralama

Ankara Vidanjör Kiralama

Vidanjör Kiralama Ankara ekibimiz su tesisatına hasar vermeden, yer döşemelerini kırmadan tıkanıklık açma hizmeti sunmaktadır.

  • Endüstrinin en yeni vidanjör araçları, sıvı vakum kamyonları, kombine kanalizasyon temizleyicileri ve hidro ekskavatörler.
  • Günlük, haftalık ve aylık kiralama.
  • “Farklı kiralama” seçenekleri.
  • Çok kullanılan parçaların, sarf malzemelerinin ve aksesuarların geniş çeşitliliği.
  • En acil ve en zor ekipmanlarınız, parçalarınız ve servis ihtiyaçlarınız konusunda yardımcı olmaya hazır, deneyimli, yüksek eğitimli personel
  • Ekipman Kiralama Oranlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Vidanjör araç servislerimizin işinize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Deneyimli profesyonellerimiz, rutin programlı ziyaretler için veya çağrı temelinde işinize hizmet edebilir. ANKATEM’in Ankara Vidanjör Hizmetleri, yaşanan büyük ya da küçük tüm tıkanıkları kolayca çözebilir.  Daha fazla bilgi edinmek için lütfen 0312 213 27 05 – 0507 476 46 66 – 0537 222 48 38 nolu telefonlardan bizi arayın veya iletişim formunu doldurun.

Benzer Yazılar

Ankara Süzgeç Tıkanıklığı Açma

Süzgeç Tıkanıklığı maalesef hemen hemen herkesin başına gelen bir olaydır. Gerekli ve düzenli bir bakım yapılmadığında tıkanmalar sö

Ankara Kanalizasyon Açma Ve Temizleme

Ankara Kanalizasyon Açma Ve Temizleme Altyapı sektöründe 50 yıldır Ankara Kanalizasyon Açma Ve Temizleme hizmetleri sunuyoruz. Vidanjör Firmal

Kanal Görüntüleme Fiyatları

Kanal Görüntüleme Fiyatları 2021 Ankara ve Türkiye geneli kendi bünyesinde hizmet veren firmalar, Kanal Görüntüleme Fiyatları için size dah

Vidanjör Ücretleri

Ankara Vidanjör Ücretleri Ankara firması olarak hizmet veriyoruz. Özel mülkünde ya da iş yerinde tıkanıklığın yaşayanlar Vidanjör Ücret

Vidanjör Kiralama Ücretleri

Ankara Vidanjör Kiralama Ücretleri Ankara ve tüm Türkiye için Vidanjör Kiralama Ücretleri hakkında şirketimizden bilgi alabilirsiniz. Her tü

Kanal Açma Ustası

Kanal Açma Ustası Ankara Kanal Açma Ustası Ankara ekipleri sadece tek hizmet vermezler. En az 2 kişilik br ekip olmalı. Tek işinin Kanal Açma