2023 Aski Vidanjör Fiyatları

2023 Aski Vidanjör Fiyatları

Düzenli bakım kanalizasyon bakımı yaptıran işletmeler ya da kurumların merek ettiği birkaç konu var. Bizi kapsayan konu 2023 Aski Vidanjör Fiyatları yeni yılda ne kadar olacak? Vidanjör Firmaları Aski’nin 2023 yılı için belirleyeceği Tıkanıklık Açma Ücretini beklemektedirler. Biliyorsunuz ki kanalizasyon tıkanıklığı konusunda Aski ve Belediye ekipleri her yıl başında fiyat belirlemesi yapar.

2023 Yılı için Aski’nin belirlediği ücret 680 TL’dir. Bu rakamı 153 nolu telefondan arayarak teyit edilebilir.

Son yıllarda özellikle son 2 yıldır ülkemizde ki enflasyon oranları çok artmıştır. Her işletmeyi etkilediği gibi sektörümüzde bu durumdan olumsuz etkilenmektedir. Eski yıllarda her yıl zam yapılmazdı. Ancak son zamanlarda maalesef aylık olarak fiyatlarımızı güncellemek zorunda kalıyoruz. Yakıt giderleri ve personel giderleri oldukça fazla artış göstermiştir. Vergi, stopaj, ssk ve dükkan kira giderleri de aynı orantıda artış göstermektedir. bu nedenlerden dolayı tıkanıklık başına aldığımız ücretleri revize etmek zorunda kalıyoruz.

Tabii diğer konuda; fiyat ayarlamalarını Aski’nin açıkladığı her yıl başındaki ücretlerdir. Vatandaşlarımız ücretleri ister istemez kıyaslama yapıyor. Ankara Özel Vidanjör hizmeti sunan firmaların giderleri resmi kurumlara göre farklılık gösterir. Örneğin Vergi ödemek gibi. Bu detay bile başlı başına Kanal Açma şirketlerinin sizlerden alacağız ücret ödemesinin farklı olmasına neden olur. Ama şunu unutmayınız; Logar Temizleme Firmaları acil ve ivedi olarak sizlerin yanında olur.

2023 Aski Vidanjör Fiyatları Ne Kadar?

Genel olarak konuşursak, mülkünüzün sınırları içindeki kanalizasyonlardan genellikle siz sorumlusunuz, kanalizasyon şirketi ise genellikle mülk sınırları dışındaki yanal giderlerden ve kanalizasyonlardan sorumludur. Kanalizasyonların çoğu artık kamuya ait olsa da, hala bazı özel veya sahiplenilmemiş kanalizasyonlar var. Mülkünüze bunlardan biri hizmet veriyorsa, onun bakımından sorumlu olabilirsiniz. 2023 Aski Vidanjör Fiyatları önemli ancak tıkanıklık sorununuz belediyeye mi yoksa size mi ait bunu da bilmeniz çok önemlidir.

Kanalizasyon sıkıntıları bulunduğunuz ortamlarda kendini zaman zaman gösterebilen bir sorundur. Yaşanılan yerleşke ne kadar kabalık ise alt yapı sorunlarında artabilir. Yeni oluşturulan yerleşkelerde ki alt yapı sorunu çözülmeden yeni bir yerleşim alanı yapıldığında da artabilecek olan alt yapı sıkıntısı sonucunda kanalizasyonda ki sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu sorunların halledilmesi için sorunların nerden kaynaklandığını bilmek gerekir. Evlerinize girdiğiniz de alt yapı sorununu evinizde yaşıyorsanız destek almanın vakti gelmiştir. Evlerinize kötü koku ve tıkanmalarla başlayan bu sorun öncelikli olarak binaya yayılabilir. Binaya kadar yayılan bu sorunu artık halletmek için de destek almak önemli hale gelir. Bina da ki bu durumunda oluştuğunu anladıysanız kanalizasyonlarınızda tıkanma söz konusu olabilir. Alt yapı sorunlarında, kanalizasyon tıkanmalarında genellikle ASKİ ve belediye yardımı alınır.

Oluşan tıkanıklığın halledilmesi için ortak olup bina ve çevreye yansıyan kanalizasyon sorununu halletmek için profesyonel olarak çalışan firmalardan vidanjör desteği almak oldukça önemlidir.

2023 Aski Vidanjör Fiyatları

2023 Aski Vidanjör Fiyatları

2023 Aski Vidanjör Fiyatları (Ücretleri)

Öncelikle Aski ile ilgili sorularınız varsa 153 nolu telefonu ya da 0312 616 10 00 telefonu arayabilirsiniz. Çağrı merkezi size tüm sorularınızın cevaplarını ileteceklerdir. Fiyat bilgisi ve vereceği hizmetlerin detaylarını aktaracaklardır.

Vidanjör kullanımı nedir derseniz de alt yapıdaki biriken kir ve tıkanıklığı açmak için kullanılan araçlardandır. Araçlardan verilen basınçlı su sayesinde tıkanıklığın oluştuğu bölge kolayca açılır.

Vidanjörün de çeşitleri olup tıkanıklığın boyutuna göre seçilen vidanjöre göre tıkanıklık sorunun halledilmesi kolay hale gelir. Vidanjör desteği alınacak olan çevrede ki firmalarla anlaşırken alınan fiyat ve performansta bina ve çevredeki sakinler için oldukça önemli rol oynar.

Bu sorunun halledilmesi için anlaşılan firmanın işlem için kullanılacak olan vidanjör çeşidine göre de fiyatlarında değişiklik olabilir. Bu gibi durumlarda anlaştığınız firmanın profesyonel olması da oldukça önemli rol oynar. Vidanjör desteği alınıp tıkanıklık sorunun çözülmesi ile artık yaşadığınız evde de bireylerin üstüne düşen bazı sorumluluklar bulunur. Bunlardan bir kaçı lavabo ve tuvaletlerde peçete ve benzeri ürünlerin atılmaması olabilir.

Bu tarz sorunlar giderek büyür ve alt yapı sorunlarına da yol açar bunu unutmamak gerekir. Yaşanılan kalabalık yerleşke de bu gibi durumlara herkes dikkat ederse alt yapı sorunları azalır. Alınan destek az olur ve bina veya yerleşkede yaşayan insanlarında cebine yansıyan durum azalır.

Benzer Yazılar

Makine İle Kanal Açma

Makine İle Kanal Açma Kanalizasyon Tıkanıklarında çoğu zaman Vidanjör araçlar kullanılır. Ama her zaman değil. Örneğin evde tuvalet tık

Balgat Tıkanıklık Açma

Balgat Tıkanıklık Açma talepleri altyapı içerisinde oluşan sorunlar ve hata kullanımlar sonucu ortaya çıkmaktadır. Ankatem Vidanjör ola k

Kanal Görüntüleme Fiyatları

Kanal Görüntüleme Fiyatları – 2024 Ankara ve Türkiye geneli kendi bünyesinde hizmet veren firmalar, Kanal Görüntüleme Fiyatları için

Logar Temizliği Nasıl Yapılır

Logar Temizliği Nasıl Yapılır? Ankara Logar Temizleme: Temiz, Sağlıklı ve Ferah Bir Yaşam İçin Logar Temizliği Nasıl Yapılır yazımız i

Ankara Tıkalı Gider Açıcı

Ankara Tıkalı Gider Açıcı Firmamız yıllardır aynı ekiple çalışan güvenilir bir aile firmasıdır. Ekibimiz hem tecrübeli hem de eğitim

Keçiören Logar Açma

ANKATEM Keçiören Logar Açma, İç Anadolu Bölgesi genelinde tüm endüstriyel kiralık kazı, kanalizasyon açma ve endüstriyel vidanjör hizmetl