Aydın Vidanjör

Aydın Vidanjör

 

Vidanjör hizmeti veren şirketler artık hizmet verdikleri konularda özellikle Aydın kanal temizleme, kanal açma ve Aydın vidanjör hizmetleri hem teknolojik olarak hem de hijyen olarak her geçen gün kendini geliştirmektedir. Aydın Vidanjör olarak artık apartmanınızda işyerinizden ve ya mahallenizden kötü kokular gelmesini engelliyoruz. Deneyimli kadrosu ve güçlü ekipmanı ile Aydın vidanjör günün her saati hizmetinizdedir. Aydın vidanjör hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunar iken hem sizin hem de şirket çalışanlarımızın sağlığını korur ve genel hijyen kurallarına uymaktadır. Giyilen tüm iş elbiseleri tek kullanımlıktır. Ve iş bitiminde yakılarak imha edilmektedir.

 

Ayrıca sorun çözüldükten sonra yine aynı hataların olmaması için apartman sakinlerine ve ya işyeri çalışanlarına bilgi verici broşürleri ile müşteri memnuniyet anketi dağıtılmaktadır. Eğer anketlerde olumsuz bir görüş var ise üç ile yedi gün içinde de bu sorun çözülmekte çözüm sonrası tekrar müşteri telefon ile aranarak müşterilerimizin yapılan ikinci çalışmadan memnuiyeti tekrar sorgulanmaktadır.

 

           Aydın vidanjör Aydının alt yapı sorunlarına her zaman acil çözümler bulmakta ve bunları idari yönetimlere bildirmeyi kendinde borç bilmektedir. Ayrıca Devlet kurumları, işyerleri ve büyük siteler ile yıllık bazlı anlaşmalar yaparak sorun olsun olmasın 3 aylık periyodik bakım yapmaya geliyoruz. Ve bu tip yıllık anlaşmalarda siz müşterilerimize yüzde yirmi indirim yapıyoruz. Bizden teklif almayı unutmayınız. Aydın kanal temizleme ile daha uygun işlemler gerçekleştirin.

 

Ödeme şekilleri konusuna gelince Aydın Vidanjör olarak birçok imkân sunuyoruz. Kredi kartına vade farksız on iki kadar taksit imkânı ve peşin ödemelerde yüzde 5 indirim olanakları bunlardan sadece bazıları. Ve ödeme işlemi sorun çözüldükten sonra tüm kontroller siz değerli müşterilerimiz ile yapıldıktan sonra alınmaktadır. Memnun kalmazsanız paranız iade.

 

Aydın Vidanjör olarak Ücretsiz keşif imkânı da yeni projemiz.

 

Mahallenizde Şirketinde ya da apartmanınızda alt yapı sorunlarımı olduğuna inanıyorsunuz ya da büronuza pis kokular mı geliyor. Arayın bizi profesyonel ekibimiz üç saat içinde yollayalım. Konu hakkında istediğiniz bilgileri edindikten sonra, müdahale edilmesi gerekiyor mu gerekiyorsa Manisa Vidanjör olarak biz nasıl yardımcı olabiliriz siz müşterilerimize rapor halinde sunalım. İddia ediyoruz bu bölge ve çevresinde bu işi bizden daha profesyonel yapan yok. Artık bir telefon kadar size yakınız.