Bartın Vidanjör

Bartın Vidanjör Hizmeti

 

Vidanjör, üzerinde vakum sistemi bulunan ve bu sayada genellikle evsel ve endüstriyel atıkları üzerinde bulunan tanka dolduran bir araçtır. Bartın vidanjör her türlü atıkla mücadelede profesyonel olarak yanınızdadır. Vidanjörler genellikle atık su yeraltı sisteminin kurulmadığı yerleşim yerlerinde ve sanayilerde kullanılır. BARTIN VİDANJÖR HİZMETLERİ sadece atık su taşınmasında degil, bununun yanında endüstriyel atıkların taşınması, fosseptik tankların boşaltılması, yağmur suyu birikintilerinin boşaltılması ve firma içi sıvıların taşınması gibi birçok alanda kullanılabilir.

 

BARTIN VİDANJÖR HİZMETLERİ başlığını açarsak örneğin logar temizliği, şehrin tüm kirini ve pisliğini taşıyan kanallar insan ve çevre faktörüyle birlikte zamanla tıkanabilir. Bu durumda hem çevreye olumsuz bir koku hem de kanalda taşmalar olacaktır. Bartın vidanjör hizmetleri olarak tıkanıklığın tam yerini tespit etmek için görüntüleme cihazı yollanır. Bu sayede sorunun nerde olduğu tespit edilip uzman ekip tarafında müdahale edilir. Bunun gibi evimizde de oluşabilecek bazı olumsuz durumlarda aç tıkanıklığı gibi durumlarda yine vidanjör yardımı almamız gerekecektir.

 

Fosseptik çekimi, ev, fabrika yâda iş yerlerinde belli bir haznede biriken atığın dolması ile oluşan sızma kötü koku gibi durumlara maruz kalmamak için vidanjörle tanka doldurulup boşaltılmasıdır.

 

Kanal temizliği, kanallarda oluşan tıkanıkların tespit edilerek temizlenmesi işlemidir. BARTIN KOMBİNE KANAL TEMİZLEME araçları bu konuda profesyonel olup önce kanal ile ilgili görüntüleri alır. Bunun için kanal görüntüleme araçlarını yollayıp kanal içerisine durum tespiti yapılır. Bu sayede kanalda herhangi bir kırık, aşınma ya da tıkanıklık olup olmadığı tespit edilir. Kombine kanal temizleme araçları hem kanal yıkama hem de atık emişi için geliştirilen bir araçtır. Kanallarda bir sorun oluştuğunda BARTIN KOMBİNE KANAL TEMİZLEME aracı ile problemi kısa surede ve zahmetsiz bir şekilde halledebilirsiniz.

 

Bartın vidanjör yukarıda da saydığımız çeşitli durumlarda size profesyonelce hizmet verebilecek teknolojiye sahipti. Kombine kanal temizleyici bir vidanjörden de fazlasıdır. Her türlü atığı yüksek basınçlı su sayesinde hat içerisinde parçalayarak rögar bacalarına sürüklenmesini sağlar. Daha sonra tahliye ettiği bu atığı vakum sayesinde emip kanalın temizlenmesini sağlar. Bartın kombine kanal temizleme hizmetleri size bu kolaylığı sağlayacaktır. Her türlü küçük büyük kanal tıkanıklarında, logar tıkanıklarında ve kanal çalışmalarında Bartın vidanjör hizmetleri yanınızda olacaktır. Bu gibi stresli ve yorucu işleri bırakın profesyonel bir ekiple biz yapalım. Yıkıp dökmeden kullanım alanızı işgal etmeden ve çevreyi kirletmeden işlerinizi yoluna koyalım.