Çorum Vidanjör

ÇORUM VİDANJÖR

 

Öncelikle vidanjör nedir biraz bundan bahsedelim. Vidanjör, dışkılarımızın ve pis suların biriktiği lağım çorlarını diğer adıyla ayakyolu çukurlarını temizleyip boş hale getiren özel donanımlı araçlara verilen isimdir. Çorum vidanjör sizlere bu konuda gönül rahatlığıyla gideceğiniz tek adres olmaktadır. Sorumluluk sahibi çalışanları, kalitede ve hizmette rakiplerine bir adım bile attırmadan bilinçli adımlarla yürümesi ve en önemlisi güler yüzü ile zaten kendini fark ettirmektedir. Çorum vidanjörde fosseptik temizleme adı altında biraz bilgi verecek olursak, foseptik yanı kanalizasyon yolu üstünde ki çukurlarda pis suların ve atıkların biriktiği çukurdalardı, önce fosseptik kuyu çekme işlemi yapılır. Daha sonra kuyu iyice temizlenir, yıkama işlemi ile fosseptikteki son işlem hijyenle son bulur.

 

Çorum kanal temizleme fosseptik temizleme, kanalizasyon temizleme, logar temizleme ve yağlı kanal temizleme adı altında birçok hizmet sunmaktadır. Çorum kanal temizleme en çok istek yukarı dada bahsettiğimiz gibi fosseptik temizleme işlemidir. Kanalizasyon temizleme işleminden biraz bahsedecek olursak, bu işlemde önce bir hazırlık dönemi vardır. Daha sonra işinin ehli, alanında bilinçli görevlilerimiz nerenin tıkandığı ve ne yapılması gerektiğine karşın icraat göstermektedirler. Bu konuda gönül rahatlığıyla bizleri seçebilirsiniz. Lagar temizleme işlemi ise biraz daha detaylı ve farklı araçlarla yapılan bir işlemdir. Yağlı lagar temizleme işlemi düzenli yapılan ve yapılması da gereken bir işlemdir. Tatbiki diğer işlemlerde aynı şekilde düzenini ve rutinini bozmamalıdır.

 

Çorum kombine vidanjör hizmetleri yani bir diğer ismi ile kanal temizleme işlemi tüm sıkıntı ve problemlerinize kendi sorunu bilip çözüm üretmektedir. Bu işleme öncelikle kanal açma aletiyle başlanır. Kanal açma ekipmanı yani vidanjör üzerine sabitlenen araç üstü, araç üstündeki su tanklarında bulunan su kanal açma hortumu aracılığıyla açmak istediğimiz fosseptik kanallarına pompalanır. Kombine vidanjör hizmetleri için doğru zamanlama çok önemlidir. Bu işlemler Çorum kombine vidanjör hizmetleri kapsamında hizmette sizlere öncülük yapmaktan büyük bir zevk duyacaktır. Unutmayın sizlerin talepleri bizleri bir sonraki uygulamaya daha da şevklendirecektir. Bu güne kadar verdiğimiz hizmetler doğrultusunda aldığımız geri dönüşler sizlerin memnuniyeti için daha başarılı olma ve daha yükseklere çıkmamıza neden olmuştur. Sizlerin memnuniyeti bizim tek amacımızdır. Sorunlarınızın hepsi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.