Karabük Vidanjör

KARABÜK VİDANJÖR

 

Vidanjör üzerinde vakum sistemi yer alan ve bu sayede genellikle evsel ve endüstriyel atıkları toplayan ve bunu üzerindeki tankta biriktirip tahliye eden bir araçtır. Vidanjör denince genellikle kırsal yerleşim yerleri veya alt yapısı henüz oluşmamış yerleşim yerlerindeki lağım kuyularının boşaltılmasında kullanılan bir araç olarak bilinir. KARABÜK VİDANJÖR bu bilinen işlerin yansıra birçok farklı işlerde de hizmet sunmaktadır. Bunlardan bazıları evsel atıksıların taşınması, endüstriyel atıkların taşınması, yağmur suyu birikintilerinin tahliyesi, firma içinde sıvıların taşınması, tank tabanlarında biriken çamurların temizlenmesi gibi hizmetler de sunmaktadır. KARABÜK VİDANJÖR bu ve bunun gibi birçok konuda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

 

KARABÜK KANAL TEMİZLEME hizmetleriyle de sizlere hizmet vermektedir. Kanal temizleme konusunda uzman personel ve donanımlı vidanjörlerimizle size büyük olan sorunların kısa zamanda çözülmesine yatımcı olur. Yağmur kanalı, atık su kanalı, arıtma su kanalları girişi gibi birçok konuda KARABÜK KANAL TEMİZLEME olarak profesyonel hizmet vermekteyiz. KARABÜK KOMBİNE VİDANJÖR HİZMETLERİ olarak ilk hedefimiz kırmadan en az sorunla hizmet vermektir.

 

Bunun için geliştirilmiş yöntemler kullanılmaktadır. Kanal içini görmek tıkanıklığın sebebini öğrenmek için özel tasarlanmış kamera sistemiyle önce kanal içindeki problem tespit edilir. Kamera sisteminin bağlı olduğu bilgisayarlardan problemin tam yeri belirlenir. Bu sayede kırmadan ve zaman olaraktan en kısa zamanda probleme müdahale edilir. En bilindik yöntem tazyikli su ile tıkanıklığın olduğu bölgeye müdahaledir. Bu şekilde tıkanıklık açılır. Bunların yapılabilmesi için uzman bir ekip gerekmektedir. KARABÜK KOMBİNE VİDANJÖR HİZMETLERİ hem ekip hem ekipman da uzman bir kadrola çalışmaktadır.

 

Gelişen teknolojiye ayak uydurup işimizde en iyi olanın huzuru ile hizmet veren Karabük vidanjör tıkanan lavabolarca giderleri gibi evlerimizde sorun oluşturabilecek problemlerde en kısa zamanda ortadan kaldıracak deneyime sahiptir. Evlerimizde iş yerlerimizde oluşabilecek bu tür sorunlar kısa zamanda müdahale gerektiren sorunlardır. Geç müdahalede oluşabilecek zararlar ve pis koku istenmeyen bir durumdur. Bu gibi durumlarda en az hasar verecek ve en kısa zamanda sorunu çözecek olan Karabük vidanjör hizmetinizde olacaktır.

 

Karabük vidanjör atık su ve yağmur suyu birikintilerinin tahliyesinde de hizmet vermektedir. İş yeri, fabrika, alışveriş merkezleri, inşaat ve şantiye alanları, tünel köprü gibi yerlerde biriken atık ve yağmur sularının en kısa sürede tahliyesi yapılmaktadır.

 

Çevreye, doğaya ve insanlara olan saygımızdan işimizi, doğaya ve insanların yaşam alanlarına zarar vermeden kısa sürede tamamlamayı ilke edindik. Profesyonel hizmet ve uzman kadroyla Karabük vidanjör hizmetinizde olacak.