Yalova Vidanjör

Yalova vidanjör

 

            Hızlı ve Sorunsuz Kanal Açma İşlemleri için Doğru Tercihiz.

 

Atık su tesisatlarının veya pimaş borularının farklı sebeplerle dolması sonucunda, boruların tıkanması ve su baskınları herkesin ortak kâbusudur. Şiddetli yağmur ve seller sonrasında etraftaki çöp, kuru yaprak veya daha akılla gelmeyecek birçok çöp ve pislik kanalları tıkamaktadır. Ayrıca çatılarda biriken kuş tüyleri ve tozlar da bu boruların en sık tıkanma sebeplerinden birkaçıdır. Bu gibi durumlarda Yalova vidanjör hizmetleri, sizlere gerekli desteği sağlar. Bir telefonunuzla, konusunda uzman ve tecrübe sahibi ekibimiz sizinle irtibata geçerek, gerekli bilgiyi vereceklerdir. Bir borunun tıkanıklığı, tüm binayı etkileyeceği için, Yalova kombine vidanjör hizmetleri, teknolojiden sonuna kadar faydalanarak, robot görüntüleme sistemleri sayesinde, hiçbir şeyi kırıp dökmeden, borudaki tıkanıklığı görüntüleyecek ve sadece gerekli olan kısma müdahalede bulunacaktır.

 

           Klasik kanalizasyon açma yöntemleri artık tarihe karıştı.

 

Bina daha inşaat aşamasındayken yapılan yanlış uygulamalar da pimaş borularını tıkamakta olup, Yalova kombine kanal temizleme, tüm tesisatı kırarak, en baştan boru döşemek yerine, sadece görülen kısımdaki tıkanıklığı gidererek, benzeri firmalardan birkaç adım öne geçiyor! Ayrıca Yalova vidanjör hizmetleri, birçok farklı alanda da hizmet vermektedir. Bunlardan birkaçı; Foseptik temizleme, kanal temizleme, logar temizleme, yağlı kanal temizleme, tuvalet ve mutfak tıkanıklığı açma… Gibi çok geniş bir faaliyet alanına sahiptir. Dilerseniz periyodik bakım hizmetleri de verilmektedir. Yalova kombine vidanjör hizmetleri, verilen hizmet karşılığında çok uygun olan fiyat politikası ile de sizleri şaşırtmaya devam ediyor.

 

Evinizde, işyerinizde, otel veya restoran gibi evsel ve endüstriyel atıklarınızın mevcut olduğu alanlarda, son sistem makine ve cihazlarımızın güçlü emiş gücü ile vidanjöre akıtılarak borularınızın rahatlatılması bizim için çok kolay bir iştir. Üstelik Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. İstenildiğinde kiralama hizmetimiz de mevcuttur. Ayrıca, Yalova kombine kanal temizleme, şantiye, tünel ve köprü yapım alanları, sanayi bölgelerinde de borular ve hatlarda ki tıkanıklığı açarak, bakımlarının yapılmasını sağlar. Sizlerde bu geniş hizmet alanlarımızdan faydalanmak isterseniz, en kısa zamanda bize ulaşarak, hizmetlerimiz ve uygun fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.