Manisa Vidanjör

MANİSA VİDANJÖR

 

Lağım, ayakyolu çukurlarının temizleyip boşaltan araçlara vidanjör denir. Genellikle su baskınlarında foseptik çukurlarının temizliğinde kullanılır. Manisa Kanal Temizleme alt yapısı bulunmayan yerlerde pis atıkların her hangi bir kanalizasyona bağlanmadığı yerlerde foseptik adı verilen çukurlar bulunur. Bu çukurların zamanla boşaltılmasına yardımcı olur.

 

Yeni sistem araçlarla yapılan bu uygulamaya ek kamera ve video sistemiyle izlenme olanağı da vardır. Manisa Kombine Vidanjör Hizmetleri vakum sistemini kullanmaktadır. Bu sayede alt yapı sorunu yaşanan alanlarda ve sanayi bölgelerinde kullanılmaktadır.

 

Manisa Vidanjör çalışma ruhsatı ve deneyimli elemanlarıyla uzun zamandır hizmet vermektedir. Donanımlı araçlarıyla her türlü tıkanıklığı kısa sürede gidererek temizliği yapılır. Kum, çamur birikintileri, ağaç kökleri ve tüm tıkayıcı atıkları su vakum gücüyle temizler. Manisa Kanal Temizleme her türlü tıkanıklığı deneyimli personelleriyle kırmadan ve dökmeden kısa sürede çözüm getirmektedir.

 

Bu da kullanıcılar tarafından son derece önemli bir özelliktir. Manisa Kombine Vidanjör Hizmetleri vakumlu araçları sayesinde en zor tıkanıkları bile kısa sürede gidermektedir. Ülkemizde bu tür sorunların çok yaşanmasından dolayı bu tür hizmetlere ihtiyaç çok fazla duyulmaktadır. Genellikle alt yapı sorunu olan bölgelerde yaşanan bu sorunlar, Vidanjör sayesinde çözülmektedir.

 

Giriş katı meskenlerde su baskını olayları da görülmektedir. Bu tür problemlerde vidanjör ya da vakum sistemi devreye girmektedir. Kullanımı çok eskiye dayanır. Zaman geçtikçe teknolojiye ayak uyduran sektörlerden olmuştur. Günümüzde son teknoloji araçlarla hizmet verilmektedir. Yaşanan sorunlar çok kısa zamanda sonuçlanır. Eski yapılarda tuvalet ve banyoda tıkanıklık sorunu karşımıza çıkan problerden biri bu durumda vidanjör devre girmekte ve sorunu kırmadan, dökmeden kısa sürede çözülür.

 

           Manisa Vidanjör titiz çalışmaları sayesinde kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. Kombine Vidanjörün kullanım alanları açısından en çok kullanılanlar arasındadır. Özellikle sanayi bölgelerinde yoğun bir şekilde kullanılır. Ev ve iş yerlerinde Ağır tıkanıklarda tercih edilir. Onun dışına vidanjör kullanılır. Kullanıcıların en çok dikkat ettiği unsurlar, disiplinli ve titiz çalışma sunmalarıdır. Ayrıca; ekip çalışanlarının tecrübeli olmaları son derece önem teşkil ediyor.

 

Doğal afet gibi durumlarda kullanılan bilen bu sistem sayesinde felaket sırasında yaşanan sorunların bir kısmı giderilmiş oluyor. Deprem durumunda yaşanan su taşkınlarında vidanjör devreye giriyor. Fazla su vakum sayesinde çekilerek temizleniyor. Fazla yağmur sonrası ev ve iş yerlerini su basar. Böyle durumlarda yine vidanjör sistemi kullanılır.