Yağ Kuyuları

er-be-vsdsidanjor-2

Eviniz de, iş yerinizde veya fabrika atıklarının bulunduğu yaşam yerlerinde sıkça rastlanan evsel, endüstri ve yağ atıklarınızdan kurtulmanız artık ankatem ile çok daha hızlı ve rahat olacak. Özel vidanjör sistemlerinin üstünde bulunan güçlü vakum çekicileri ile atık suları içinde bulunan, boruları tıkayacak nitelikteki maddeleri zahmetsiz ve hızlı bir biçimde tankerlere aktaran ve borularınızın nefes almasını sağlayan bu hizmet kapsamında daha rahat yaşam ve konforlu bir hayat sürebilirsiniz.

Bu büyüt hizmetlere yardımcı olan vidanjör vakumlu sistemlerimiz genel olarak evsel atık maddelerinin, endüstride kullanılan atık suların, yağmur sularının oluşturduğu göledin boşaltılması, çamurlu yapıdaki araçların çekilmesi gibi hizmetlerde başlıca görev almaktadır.

Anakem hizmet kapsamında vidanjör kiralama işlemleri de bulunmaktadır. Kiralama işleminde atık su ve yağmur altyapı boru sistemlerinin temizliği, kanalizasyon sularının ve dış ızgara sistemlerinin temizlenmesine ve gerekirse yapılandırılmasına hizmet içeriklidir. Bunun yanı sıra, sanayi ve çevre bölgelerinde, şantiye alanlarında, tünel ve köprü yapı alanlarında, fabrika işlem öncesi atık madde alan temizliği, borulardaki veya hatlardaki tıkanıklıkların giderilmesi ve bakımının yapılması hizmetlerini kapsar.

Bu sorunları yaşıyor, gün boyu can sıkıntısından, aklınızı nasıl olacak babına yoruyorsanız, bizleri elinizin altındaki telefonlar ile arayarak oturduğunuz yerden tek bir tuşlama ile basit ve bir o kadar etkili vidanjör hizmetlerinden kolayca yararlanabilir ve akıl yormanızı ortadan kaldırabilirsiniz.

İnsanların güvenini kazanmak, onları bir şeylere inandırmak zordur. Tamda bu noktada insanların güvenini kazanmış, her zaman müşteri memnuniyetini ön gören yapı ve kuruluşumuz sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duymaktadır. Anakem firma misyonumuz her zaman bu yönde olacak ve bu yönde hizmetlerine devam edecektir. Vizyonumuzu her zaman en ileride tutmak bu konuda hedeflerimize ulaşıp, insanlarımıza daha kapsamlı ve daha iyi hizmetler sunabilmeyi amaçlamaktadır.